Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No niestety, popyt spada, bardzo dużo sklepów internetowych się namnożyło, mają różny asortyment i koszt dostawy odpowiadający większości kupujących...kupujesz więcej i koszt przyzwoity, więc taki zwykły sprzedawca bez działalności z kilkoma rzeczami ma w plecy, taka rzeczywistośc:)

@czarownicaao dzis byłam w Home &You tam tez duzo gadzetow i ozdób w kolorze limonki

@agata74
Dziękuję Ci stokrotnie Agatko-wciąż o mnie pamiętasz.
Jesteś kochana.
Wiesz,na moim końcu świata nie ma takiego sklepu,ale...ja może zobaczę w necie?!Może mają jakoś online,czy jak?;(

Wiesz co...mają,bo koszyk jest na stronie.
Ssssssuper!:*

Ale fajne są te gadżety.
Trochę drogie niektóre,ale cóż tam...
Spodobała mi się ta wersja z kurczakami.Chyba z tej coś nazbieram-śliczna.Fajna jest też cała limonkowa,ale cukierniczka nie ma tego "trzymadełka" (musi być i już),a więc stawiam na kurczaki.
W tym rzucie będą kurczaki-nie mogę się opanować.chcę to!
To do krojenia fajne-choć trochę zbyt neonowe i nie chcę,żeby tak już wszystko było limonkowe.Ma być tak delikatnie,ze smakiem.
No i rękawica z kurczakami to obowiązkowo.
Śliczne są ściereczki,ale...sporo sobie cenią i chyba to doszukam gdzieś taniej.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-10 18:03 przez czarownicaao.

@czarownicaao jak nie potrzebujesz tych rzeczy na ten tych miast to poczekaj na wyprzedaże wtedy kalkuluje sie kupic :D

@agata74
No właśnie o tym samym pomyślałam,bo wiem,że tak to się odbywa.Oczywiście,ze nie muszę ich mieć już teraz.Na razie wybrałam "kurczakową serię" i jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.Będę tam częściej zaglądała.Bardzo fajny sklepik.super

Cytat
CzerwoneUsta
No niestety, popyt spada, bardzo dużo sklepów internetowych się namnożyło, mają różny asortyment i koszt dostawy odpowiadający większości kupujących...kupujesz więcej i koszt przyzwoity, więc taki zwykły sprzedawca bez działalności z kilkoma rzeczami ma w plecy, taka rzeczywistośc:)
teraz wszystko jest na wyciągnięcie reki, ciężko o dobry pomysł na biznes bo wszystko już jest. Trzeba poglowkowac może kiedyś znajdę swoją niszę ;) Ps. Zapraszam do mnie na zakupki ( mam zdj w Realu) ;)

dziś z córką byłam na łowach ciorupowych i kilka rzeczy wyszperałam oto dwie z nich

ciorupy z dzisiaj :) znów w zimowym stylu no ale będą jak znalazł na przyszły rok ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-10 21:15 przez agata74.

@agata74 Słodkie te biało-czerwone bałwanki,te kubeczki z serduszkami,a najbardziej super jest to psiukadło do perfum.super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-10 21:39 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jabłko serce świetna ciara !
@agata74 nie miałaś już takiego ? Czy mi coś się pokićkało ;)

@czarownicaao bałwanek i renifer bedą swietne na wianek nawet juz mam pomysł tyle ze to nie te świeta teraz trza szyć i wymyslać coś na wielkanoc.
@malmie tak mam podobne srebrne a to jest takie miedziano czerwone i kosztowało 2zł. Mnie to sie najbardziej spodobała ta pluszowa sowa bedzie idealna do zimowych kompzycji ;) a proporczykowa girlanda bedzie idealna na balkon bo w tym roku znów bedzie marynarsko :D tańczy



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 z sową bym nie wpadła na taki pomysł :D
No, ale jabłka najlepsze, bardzo mi się podobają. Takie surowe i piękne love

@agata74
A ten "Garden Days" też wynalazłaś?
Co to takiego?

Ja byłam wczoraj,ale głównie naszukałam ciuchów dla syna
(nawet z oryginalnymi metkami).

Cytat
czarownicaao
@agata74
A ten "Garden Days" też wynalazłaś?
Co to takiego?

Ja byłam wczoraj,ale głównie naszukałam ciuchów dla syna
(nawet z oryginalnymi metkami).
to jest kalendarz i tez go wyszukałam ale to było jesze w trakcie ferii jest swietny raz ze ma fajne ilustracje to jeszez kazda kartka to jeden tydzien podzielona na kwadraty wiec mozna porobic duzo notatek co dlamnie jest istotne bo ja mam pamiec dobra ale krótką

@agata74
No patrz...,ale bajer!
I to nawet na ten rok.
Extra.super

Cytat
czarownicaao
@agata74
No patrz...,ale bajer!
I to nawet na ten rok.
Extra.super
oczywiście że na ten rok :D był nowiutki ofoliowany i kosztowała 12 zł i chyba ktos sobie go zbunkrował i czekał na wyprzedaż bo ja go znalazłam we włóczkach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka