Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Sypialnia tapeta

21 minut temu

Hiszpania

godzinę temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Święta, święta i już po nich ;) No całkiem fajnie mi się świętowało ... a po świętach zamiast ciary torebkę zdobyłam, muszę jedynie te dwa złote guziczki przy zapięciu wyczyścić i będzie super :D


@malmie śliczna torebka, na ostatnich łowach z córką wyszperałyśmy niewiele, coraz bardziej staję sie wybredna ;)



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 świetne łowy :) Nie mów jeszcze o "wybredności", bo kilka fatów zdobywasz, a ja jak idę to jeden, no góra dwa tak nosem kręcę :D

Do Siego Roku !! party Oby był lepszy niż ten odchodzący, a jak będzie gorszy to kopniakiem się go potraktuje i koniec ;) tańczy hi

partypartytańczytańczycheersW Nowym Roku życzę Wszystkim:
12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia,
8760 godzin wytrwałości,
525600 minut pogody ducha
I 31536000 sekund miłości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-31 16:03 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

No to wznoszę toast cheers za zdrowie, cheers za szczęście, cheers za wytrwałość, cheers za ducha pogodnego, cheers za miłość, no i za ciary te materialne i inne cheers

Totalnie mnie powaliła torebka @malmie i klatka dla ptaszka (?) @agata74 .
Po prostu cudowności!!!

...Również wszystkiego najwspanialszego z okazji Nowego Roku.party:*

No dziewczynypartyw NOWYM ROKU- zdrówka, szczęścia, pomyślności, dużo kaski i radości...Wasze zdrówkocheers

@czarownicaao @czerwoneusta dzieki z zyczonka a jak sie macie s nowym godam ? ja rewelacyjnie własnie szykuje sie do zakupu fotela uszaka bo taki mi się marzył

@agata74
U mnie elegancko.
Z Nowym Rokiem widzę,że Agatka zamieniła się w wilka...?:D

@czarownicaao jako ze kobieta zmienna lubi byc to teraz jestem waderą :)

Dzisiejsze moje ciorupy przezd swiatemi było duzo wiosennych gadzetów teraz udało mnie sie wyszperac cos zimowego bedzie jak znalazł w przyszłym roku ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-13 14:41 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 co za miks świąteczno-ogródkowo-kuchenny ;) Pantofelki jakie zalotne :)

@malmie tym razem było sporo gadzetów świątecznych bo przed swietami w hurtowniach zabrakło towaru świątecznego to teraz sie postarali ;) co prawda liczyłam na jakies gadzety wiosenne ale i tak nie mam co marudzić:D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 nie ma co narzekać, bo już pod koniec roku przydadzą się te zdobycze ;)
Moja ostatnia zdobycz - nobliwa torebka, taki kufer retro średniej wielkości ... no nie wiem, ja to mam jakieś fazy jak nie skrzyneczki to metalowe kuleczki albo torebki :D




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-15 22:11 przez malmie.

@malmie torebka cudna ja lubie takie w stylu lat 20-30, widzę że ktos ma problem z tym wąkiem bo dostałysmy minusy ściana nie wiedziałam ze taki wątek moze budzic skrajne emocje ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 jakoś przepadam za takimi torebkami "na sobie", ale postanowiłam spróbować oswoić, a raczej przemycić retro w swoich stylizacjach, no zobaczę co z tego wyjdzie ;)
Nie dziwię się skrajnym emocjom wszak zdobycze z ciarup mogą budzić zazdrość nuci

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka