Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

gorący temat

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ostatnie tegoroczne wyszperane ciorupy, z koszulki zrobiłam poszewkę ;)



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 latarnia świetna, a print z podkoszulka urodny :) Ja mam nadzieję, że jeszcze coś w tym roku wyszperam. Ostatnie zdobycze to bombki z demobilu za grosze. Jedna to taka duża metalowa, otwierana kula, a druga to chyba ręcznie robiona rzecz ... piękna i starannie wykonana, aż dziw bierze, że w ciarupach z żelastwem zdobyta :)


Czerwona lampeczka,białe skrzydła (jakby złozone) i bombki oczywiście-no cudne.
Ale dziewczyny macie nosa!:)

czarownicaao do skrzydeł anielskich mam słabosć dlatego jak tylko je zobaczyłam to je capnełam.Ale mocno sie rozczarowałam bo pojechałam specjalnie na dostawe myslałam ze bedzie duzo gadzetów swiatecznych a tu posucha bo nawet w hurtowaniach zabrakło towaru światecznego. czerwony lampion wpadł mi przez przypadek stał sobie tak w kącie a jak takiego szukałam nawet na targach stroci bo chciałam taka lamoke ale stara zmurszała ale ceny masakryczne zaczynajace sie od 50 zł a za te lampke dalam 8 zł.@malmie cudne bombiszcza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-20 21:08 przez agata74.

Cytat
agata74
czarownicaao do skrzydeł anielskich mam słabosć dlatego jak tylko je zobaczyłam to je capnełam.Ale mocno sie rozczarowałam bo pojechałam specjalnie na dostawe myslałam ze bedzie duzo gadzetów swiatecznych a tu posucha bo nawet w hurtowaniach zabrakło towaru światecznego. czerwony lampion wpadł mi przez przypadek stał sobie tak w kącie a jak takiego szukałam nawet na targach stroci bo chciałam taka lamoke ale stara zmurszała ale ceny masakryczne zaczynajace sie od 50 zł a za te lampke dalam 8 zł.@malmie cudne bombiszcza

Uuuuu...to nie ładnie,że zabrakło towaru.Plama wielka.
Też lubię różnego rodzaju skrzydła,ale jako same skrzydła w różnych motywach,a nie jako konkretne Anioły.Te są bardzo subtelne.
Też mam słabość ogólnie do staroci.
Mają swoją duszę i tworzą niepowtarzalny klimat-takie ponadczasowe.
U mnie nie bardzo jest gdzie takie rzeczy zakupić.
Oh...help

@czarownicaao też się bardzo zdziwiłam ze towaru nie ma, ale nic to juz i tak sporo mam tych rzeczy, a poza sezonem te sie trafiaja głownie tekstylia więc luzik :) co do skrzydeł mam tak samo ale jakos zawsze mam skojarzenia słowo skrzydła nie z ptakami a z aniołami :) co do staroci to zawsze sie mozna dagadac co czukasz i do jakiej kwoty jak mnie sie uda to znależć to nie problem kupic i wysłac ;)

Agata,przez okres świąteczny będzie "martwy czas" dla sklepów, może dlatego chwilowy brak dostaw, póżniej wszystko wróci do normy:) a ta latarnia, cudeńko, odrazu rzuca się w oczy i jakże pasuje do tematyki świątecznej...

malmie, bąbki super, ta otwierana po to aby tam słodycze schować lub prezencik, taka bąbkowa niespodzianka...

a ja kocham aniołki, mam takie zawieszki, każdy inny anioł, z piórek i koronek białych, z instrumentami muzycznymi i aureolką...a żeby nie było zbyt anielsko to czarno-czerwony rogaty diabeł z widłami, jak go trącisz to wydaje przerażliwe jęki, ciekawa i zabawna"paskuda" :D

@czerwoneusta w zeszłym roku gadzety świateczne to jeszcze były w styczniu i lutym, a w tym mało tego wszstkiego, nie powiem ciuchów sylwestrowych blyszczacych, cekinkowych jest zatrzęsenie. Nie bądz taka i pochwal się tymi aniołami :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta pokaż diabła ;)
@Agata74 poduszką mnie normalnie poturbowałaś hahah super pomysł.
@czarownicaao mam wrażenie, że teraz dużo osób szuka właśnie takich z duszą rzeczy, ale ja swoje to np. w stosach śrub znajduję :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-23 22:29 przez malmie.

@malmie
@agata74

Chwilowo nie mam czasu, obiecuję to zrobić jak najszybciej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-23 23:15 przez CzerwoneUsta.

Cytat
agata74
ostatnie tegoroczne wyszperane ciorupy, z koszulki zrobiłam poszewkę ;)
Cuda!

dzieki dziewczyny widze ze nie tylko ja nie moge spac ;)dobra ja juz pasuje na dzis i spada do spania miłej nocy życzę wszystkim

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Usta i dla Ciebie również Wesołych, a Wszystkim bezwstydnie "grzebiącym" udanego grzebania, a tym co się wstydzą owocnego pozbycia się wstydu :) Po świętach mam plan coś "skołować" z ciarupek :D

Wszystkim życzę miłego świętowania, @malmie ja po świetach mam też plan wybrać się z córką na małe szperactwo ;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka