Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

@agata74
Zapewne jest on odkręcany i można tam wlać perfumy jakie chcesz?!
Świetna sprawa-śliczny.
Tylko Agatko (trochę odbiegając od tematu),jak przelać takie obecne perfumy,kiedy one wszystkie mają zgrzane na stałe to "psiukadło"?
No...chyba,że robisz perfumy sama...

Cytat
czarownicaao
@agata74
Zapewne jest on odkręcany i można tam wlać perfumy jakie chcesz?!
Świetna sprawa-śliczny.
Tylko Agatko (trochę odbiegając od tematu),jak przelać takie obecne perfumy,kiedy one wszystkie mają zgrzane na stałe to "psiukadło"?
No...chyba,że robisz perfumy sama...

Napewno piszesz o atomizerze zamocowanym na stałe. Ja podważałam ostrym narzędziem i udawało się, następnie przelewałam do atomizerów wielokrotnego użytku, np takie mam kieszonkowe i takie podobne do tego ze zdjęcia agaty.
Może agata zna lepszy sposób na otwieranie atomizerów zaciśniętych na stałe, chętnie poznam:)

@czerwone usta i @ czarownicaao ja jeszcze nie kombinoeałam z otwierzniem perfum i przelewaniem ale tak jak pisza usta w ten sam sposób bym otwierała

Pytam Agatkę.
Już wypowiedział się,kto chciał.
Po temacie.

@agata74
Dzięki Agatko.
Właśnie zastanawiałam się,czy masz jakiś sposób poza podważeniem tego "psiukadła".Widzę,że jednak wszystkie radzą sobie tak samo.:D:D:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-26 23:01 przez czarownicaao.

agata, sory że odpowiedziałam koleżance za ciebie wcześniej;)ktoś tu ma jakiś "dziwny problem"hmm

O takie flakony spytaj na szafie, załóż wątek, wiem że kiedyś na szafie czytałam w wątkach że są chętne na kupno i sprzedaż, może ktoś się zgłosi. Sama przed przeprowadzką musiałam pozbyć się kilku sztuk, więc czasami ktoś może mieć zbędne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-26 22:54 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

No nie wiem, gdzie to zapisać @nbbo ciary przyniosła :D Fajne.

Ale się błyszczą @agata74 naładowałabym w nie pełno cukierków i zjadła :D

Świetne, takie ksztłty i ten miedziany kolorsuper
To metal czy ceramika? Masz nosa do nietypowych znalezisk, takie miseczki cudnie wyglądają ze wszystkim cokolwiek w nie włożysz, takie uwielbiam. Powinnaś szukać i sprzedawać, zazdroszczę:)

@agata74
Bardzo ładne,oryginalne i za grosze.
Ty masz jednym słowem dobrą kopalnię.hahaha!:D:D:D

dziekuję dziewczyny ja w sobotę pojechałam z córką na zakupy prezentowe i oczywiście zahaczyłyśmy o sh mojej córce udaało sie wyszperac fajna dzinsowa koszule z koronkowymi wstawkami ja natomiast poszłam na ciorupy, aa no i bym zapmiała eh ta starosc kupiłam sobie zółty sweterek bedzie idealny do szyfonowej spodnicy na ktora szukałam sposobu http://forum.szafa.pl/55/8122120/szyfonowa-spodnica.html#msg-8122120. czekam na grudzień i na dostawy wtedy sie wybiore chodz wiem ze beda tłumy ale może uda mi sie cos fanego wyszperac tak jak te zeszłoroczne dzwonki.

moje nowe zdobycze





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-06 17:50 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Heheheh, jemioła będzie do całowania ;) O wszystkim pomyślałaś @Agata74

@malmie niestety jemioła była tylko jedna a szkoda bo już miałam pomysłą na stroik ale nic to i tak bede kupować żywą więc z tą zywą pokombinuje ;)

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 12/5

Hej. U mnie znajdziecie mnostwo inspiracji modowych. Inspiruje sie tez moda prostu z Zurichu, gdyz tu mieszkam :) Ponizej kilka fotek na zachete oraz link. Zachecam tez do kometowania na blogu :)www.violaroth.com


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

grupa zakupocholiczek pepco