Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Hybrydy SEMILAC opinie

7.04 o 12:10

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

no własne martwia mnie drzewa i krzewy owocowe bo raz ze pomarzło dwa to nie saa zapylone bo przszczoły lubia ciepło jedynie trzmieliki lataja i chyba nie bedzie w tym roku wiele owoców ;( a jak beda to beda mega drogie

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Właśnie pszczoły ... czytałam gdzieś, że masowo wymierają, ale u mnie co nieco lata i mam takie jedno sekretne miejsce z mleczami (mniszkami). Jak myślicie skusić się na zrobienie miodu ? Mało słońca, ale może wystarczy, no nie wiem. Dwa lata temu robiłam i poszedł jak nic, ale teraz się zastanawiam, bo zimno i może jakie "kwaśne", niewygrzane te mlecze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-25 22:20 przez malmie.

malmie
Rób, napewno mleczom nic nie będzie, poczekaj ze zbiorem na słoneczne dni:)u mnie jeszcze sporadycznie pączki widać ale jeszcze za wcześnie na kwitnienie. Ja mam jeszcze kilka słoiczków, jednak zapas trzeba odnowić bo zaraz zniknie:)


agata74
Może tak żle nie będzie, u mnie nic nie pomarzło, widać pąki i kwiatki przebijają się z pąków, oby mrozów już nie było bo dopiero wtedy może zaszkodzić. Mam brzoskwinię posadzoną, owocuje i brzoskwinie duże i słodkie już były chociaż ostanio te zimy to mrożne, i mam nadzieję że w tym roku również zjem, pąki są i to sporo. A krzewy jagody kamczackiej już kwitną, w maju już będą dojżałe granatowe owoce do zbioru, trzęsiesz krzewem i obsypują się na rozłożony papier lub na co tam podłożysz, kiedyś zbierałam odrazu do pojemnika ale więcej było na ziemi, więc się schytrzyłam i strząsam, jagody nie uszkodzone i żadnych strat:)no ale zobaczymy w maju, narazie wszystko ok, magnolia również ma już duże pąki kwiatowe, mam nadzieję że koniec z mrozami i będzie cieplej.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Właśnie czekam na początek maja Usta, bo u mnie już całkiem ładne "stada" widziałam. Liczę na słońce, ale prognozy kijowe.

malmie, ten brak słońca normalnie dobija.

wczoraj z córką sie wybrałam na małe buszowanie i kupiłam kilka rzeczy



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 fajna Miki i wieszak ciekawy, coś ostatnio mam "fazę" na kreskówki do tego stopnia, że kupiłam sobie bluzę z Miki będzie do kompletu do bluzy ze Smerfami :D

Co się tyczy mej torebki to powiem, że wena twórcza niestety mnie opuściła i zostawiam tak jak jest czyli krótki łańcuszek. Kupiłam fajne łańcuszki, ale nie widzę tego razem z torebką, zaczęłam modzić z motkami, ale nie widzę tego ... zostawiam jak jest.

I bardzo dobrze, takie torebki nosi się w ręku...ale zawsze jak coś to wiesz co robić;)a bluza z kreskówką to też bluza, ja tam lubię zakładać jak mam wolne, podkoszulki też mam nawet jedna z z wilkiem i zającem z bajki "nu zajec pagadi";)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Ano wiem @CzerwoneUsta co działać, ale to jak wena wróci. Faktycznie do "łapki" torebka nieźle wygląda, tak rasowo ;)
Nu pagadi to super podkoszulek i jakoś tak pasuje do Ciebie Usta :D Może też kiedyś wyszperam gdzieś, bo i mi całkiem byłoby do twarzy z takim "mottem" ;)

No wiesz, ja tak spontanicznie dokonuję wyboru;)ale jak pasuje do mnie to jeszcze lepiej:D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

:D Usta spontan i pasuje, no nie każdy tak ma super

@agata74 narzuta piekna, czuje ze posłuży pare dobrych lat ;)

@malmie to moje dziecko wyszperało ten obrazek i az sie zdziwilam bo w zeszłym roku była nastawiona anty na tego typu kreskówkowe rzeczy a teraz jej sie odmieniło ;)
@ModneZegarki2016 naurzuta jest super i bardzo sie ciesze ze ja upolowałam bo jak patrzyłam na ceny w sklepach internetowych to ok 200zł kosztuja a ja dałam 40 zl i w dodatku nówka sztuka wiec sie nie zastanawiałam

Cytat
ModneZegarki2016
@agata74 mistrz zakupów -to Ty :)
bez przesady do mistrza to mi duzo brakuje ;) pamietam jak gdzies podawałam kwote ile wydałam na ciorupy i ktoras stwierdziła ze jak na sh to drogo tyle ze ja wiem ile mniej wiecej dane sprzety czy ciorupy lub tekstylia kosztuja bo czesto latam sobie po internetowych sklepach i ogladam by miec rozeznanie czy sie opłaca kupic dana rzecz czy nie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Internetowe sklepy obuwnicze.