Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koleżanka ostatnio wynalazła i pokazała mi sklep, gdzie w zasadzie każdy znajdzie kostium dla siebie. Ja akurat zakupiłam jednoczęściowy z push-upem (dla mnie mega!!!)<moderacja> link - ładne kolorki, przyjemnie się nosi, ogólnie jest zadowolona :) sklep jest też ogarnięty pod względem organizacyjnym, dlatego z czystym sumieniem zachęcam do przeglądnięcia oferty ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 17:37 przez moderator.

Ja kupiłam wspaniały strój w liparie.pl naprawdę od lat nie miałam aż tak przemyślanego zakupu, wspaniale podkreśla moją sylwetkę, zrobiłam furorę na basenie:)

już po sezonie, ale dopiero wpadłam na ten wątek :D
ja miałam z falbankami ;)
(zdj. na modelce, gdyż nie mam swojego takiego, aby było widać wyraźnie cały wzór)



Cytat
zamiastinnej
Ja kupiłam wspaniały strój w liparie.pl naprawdę od lat nie miałam aż tak przemyślanego zakupu, wspaniale podkreśla moją sylwetkę, zrobiłam furorę na basenie:)

Też mam strój od nich. W końcu znalazłam taki, jak od dawna chciałam mieć. Nie będę wrzucać swojego zdjęcia, bo niestety modelki na zdjęciach mają zdecydowanie lepszą figurę :)
[moderacja - spam]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-02 14:35 przez moderator.

Cytat
tamitami
Cytat
zamiastinnej
Ja kupiłam wspaniały strój w liparie.pl naprawdę od lat nie miałam aż tak przemyślanego zakupu, wspaniale podkreśla moją sylwetkę, zrobiłam furorę na basenie:)

Też mam strój od nich. W końcu znalazłam taki, jak od dawna chciałam mieć. Nie będę wrzucać swojego zdjęcia, bo niestety modelki na zdjęciach mają zdecydowanie lepszą figurę :) [moderacja - spam]

Zgadzam się, przepiękny jest :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-02 14:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Na tegoroczne wakacje kupiłam sobie o taki strój kąpielowy http://nbielizna.pl/p/174/240337/kostium-kapielowy-salma-ardesia-m-254-szary-59--dwuczesciowy-kostiumy-kapielowe.html
Jest śliczny i już nie mogę się doczekać mojego wyjazdu do Hiszpanii. Nigdy nie kupowałam bielizny, ani strojów kąpielowych przez internet, ale na tej stronie jest tak szeroki wybór różnych wzorów, kolorów, fasonów, że żal niczego nie kupić.

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 12/5

Hej. U mnie znajdziecie mnostwo inspiracji modowych. Inspiruje sie tez moda prostu z Zurichu, gdyz tu mieszkam :) Ponizej kilka fotek na zachete oraz link. Zachecam tez do kometowania na blogu :)www.violaroth.com


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebna porada - co dobrać do sukienki?