Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Sklep internetowy

32 minut temu

Biznes

36 minut temu

tabernakula sklep

56 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze ulubione marki ciuchowe

04 sie 2014 - 11:12:04

Mamy sezon wyprzedażowy i we wszystkich właściwie sieciówkach możemy upolować fajne ciuchy w niskich cenach :) Jestem ciekawa w jakich sklepach najbardziej lubicie kupować? Jakie marki ciuchów są dla Was najlepsze? Gdzie są ubrania względnie dobrej jakości, a których lepiej unikać?

Ja kiedyś bardzo lubiłam robić zakupy w Reserved, ubrania miały dobre ceny i były całkiem niezłej jakości. Jednak od jakiś dwóch/trzech lat mam wrażenie, ze z jakością coraz gorzej :/ Na wyprzedażach te ciuchy jeszcze w sklepie są porozciągane, brzydkie i zmechacone, a co dopiero po pierwszym praniu.

Ostatnio całkiem zadowolona jestem z ciuchów marki UNISONO - na wyprzedażach można znaleźć ciekawe rzeczy w dobrych cenach.

Ciekawa jestem, jakie są Wasze typy :)

Wasze ulubione marki ciuchowe

04 sie 2014 - 12:04:06

Ja w okresie wyprzedażowym lubię wszystkie inditexowe marki - zara, stradivarius, bershka itd. Wtedy można fajne ciuszki kupić w dobrej cenie, natomiast ceny w tych sklepach poza okresem wyprzedażowym to dla mnie jakiś kosmos... zdecydowanie zbyt wysoko się cenią.

Unisono jest ok pod względem oryginalnych fasonów i fajnych, dobrej jakości tkanin, ale za to szycie mają tragicznie:/ nie wiem dlaczego, ale ich rzeczy mimo że wykonane z dobrego materiału, to rozchodzą się niestety w szwach.

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 14:25:56

W reserved rzeczywiście rzeczy są bardzo słabej jakości :/

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 14:27:08

Ja kupuję głównie w Bershce na wyprzedażach i w H&m też są fajne rzeczy w niskich cenach

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 14:28:16

Świetne rzeczy są w mango! W regularnych cenach są drogie, ale często na wyprzedażach jest wszystko za pół ceny

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 19:33:25

Witam ja zawsze kupuje w internecie szukam jakiś perełek :) ostatnio dorwałam orginalną sukienkę na lato z firmy Dolce&Gabbana ja uwielbiam takie marki :) znalazłam sklep internetowy widać że są od niedawna ale maja fajne ceny :)
[moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-27 10:48 przez moderator.

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 20:02:40

Chyba nigdy nie przekonam się do kupowania w sieciówkach;) Mam sprawdzone butiki gdzie ciuszki przez cały rok są w takich cenach jak w sieciówkach na wyprzedażach;)

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 20:05:40

ja uwielbiam mohito i gina tricot

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 20:08:01

Niech pomyślę, na wyprzedażach lubie kupować w Mohito i od tego roku bieliznę w Intimissimi (jako, że normalnie jest drogo, wole kupić kilka kompletów na wyprzedaży). A tak po za wyprzedazą lubie H&M, akurat zawsze znajde coś lepszej jakości i służy mi kilka lat:) Szczególnie torebki!
Czasem coś fajnego w Zarze znajde w lepszej jakości i nizszej cenie. Generalnie nie ograniczam sie jakoś, może dlatego ze bardzo dbam o ubrania i piorę wiekszość ręcznie tak szybko się nie zużywają.

Cytat
skarbek2012
Chyba nigdy nie przekonam się do kupowania w sieciówkach;) Mam sprawdzone butiki gdzie ciuszki przez cały rok są w takich cenach jak w sieciówkach na wyprzedażach;)

a taki też mam, tzw. oliwie:D ten sklepik akurat jest tani i czasem coś fajnego znajde, ale ostatnio jak chodze po innych butikach to ciuchy są drozsze niz w sieciówkach O.o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-05 20:09 przez truskawka_ang.

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 20:17:38

Cytat
Lilka55
Ja w okresie wyprzedażowym lubię wszystkie inditexowe marki - zara, stradivarius, bershka itd. Wtedy można fajne ciuszki kupić w dobrej cenie, natomiast ceny w tych sklepach poza okresem wyprzedażowym to dla mnie jakiś kosmos... zdecydowanie zbyt wysoko się cenią.

Zgadzam się+ lubię kupować ich ciuchy w SH, do 10 zł za sztukę :P

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 21:00:41

Ja lubię Bershkę, Stradivarius, New Yorker, Cropp, House, Tally Weijl i Terranovę :)

Wasze ulubione marki ciuchowe

26 maj 2015 - 17:14:48

Jak czegoś szukam zaglądam na www.ulubionesklepy.pl zebrali tak bardzo dużo fajnych polskich sklepów internetowych. Podzielone są na kategorie i łatwo sobie wybrać czego się szuka. Co dla mnie było najlepsze to ze to nie są sklepy z pierwszej strony Google i wielu wcześniej nie znałam. Pozdrawiam

Wasze ulubione marki ciuchowe

01 lip 2015 - 14:26:40

ja bardzo lubię Cotton Club.

Ostatnio otworzyli sklep internetowy www.sklep.cottonclub.pl

Czekam na najnowszą kolekcję jesień-zima :D

Wasze ulubione marki ciuchowe

28 wrz 2015 - 19:46:39

Hmm - z markowych ciuchów to moim ulubionym sklepem jest Lee - zawsze moge kupić tam fajne i dobre jakościowo dżinsy;) nie jest tanio ale ostatnio kupuję w takiej naszej sieciówce Nico i są w dużo lepszej cenie. A tak to jednak wolę mniej markowe rzeczy;)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Wasze ulubione marki ciuchowe

29 wrz 2015 - 19:53:41

Nie będę bardzo oryginalna, lubię takie marki jak H&M, Zara, Bershka, czasem robię też zakupy z Primarka, jak mam możliwość. Jeśli zaś chodzi o sukienki, to bardzo podobają mi się te ze sklepu internetowego POZA i tam zazwyczaj właśnie robię zakupy, zwłaszcza, gdy potrzebuję sukienki na jakąś specjalną okazję. Oni mają tam bardzo fajne wzory, duży wybór, sukieneczka przychodzi pięknie zapakowana w karton firmowy i najczęściej dostawa jest już następnego dnia. Naprawdę świetna marka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WYPRZEDAŻE 2014