Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
mondobello
Jest ładna. Wreszcie inna niż wszystkie. I kolor i fason. Elegancka i kobieca.

Mi też się podoba, chciałam napisać coś podobnego.
No ale nie oszukujmy się, tu rządzą miętowe rozkloszowane, obcisłe morelowe i kwiatuszkowe baskinkowe :D

Cytat
Krzemozord
Mi też się podoba, chciałam napisać coś podobnego.
No ale nie oszukujmy się, tu rządzą miętowe rozkloszowane, obcisłe morelowe i kwiatuszkowe baskinkowe :D
Oo, wypraszam sobie! :D Ja nie przepadam za pastelami i kwiatkami!:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-21 19:45 przez keyy.

Mi się podoba

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ludziorka
Okropna. Ale skoro tobie się tak strasznie podoba, to po co się nas o to pytasz? To ty ją będziesz nosić.

A mi też się podoba, taka inna normalna elegancka:)

I nie rozumiem osób które jeżeli napiszą że im się podoba zaraz dostają minusa... O ludzie, każdy ma chyba inne zdanie no nie? Zaraz pewnie i mnie zminusujecie ;P

A w ogóle o to jest to forum żeby chwalić się swoimi zdobyczami i wyrażać swoje opinie na różne tematy, więc nie wiem też dlaczego niektórzy o to "burzą" !

Sukienka jest śliczna :-) Niestety nie udało mi się jej kupić ... Jakby ci się znudziła , to chętnie odkupię:-)

taka średnia

Moim zdaniem brzydka, strata kasy

Mi też się podoba. Kolor taki trochę "majtkowy" ale fason elegancki :)

mi też sie podoba ;) jesli na Tobie dobrze leży i dobrze się w niej czujesz to pogratulować kupna ! :D

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

ładna sukienka :)

Moim zdaniem jest śliczna :-) I jakby Ci się znudziła to ja chętnie odkupię :D

Ogólnie nie jest zła, ale nie podoba mi się wszycie rękawów. Wygląda to bardzo źle i sprawia wrażenie, że się"ciągnie" i przy każdym ruchu będzie się podciągać pod szyję (no nie wiem czy wiecie o co chodzi). Dodatkowo, choć uwielbiam sukienki o kroju A, to nigdy w takich nie chodziłam, bo bałam się, że w takim rozszerzonym kroju zaraz tyłek wyskoczy na wierzch, właśnie przez to, że te sukienki nie mają żadnego ograniczenia w postaci paska, który trzyma kieckę na pupie. Ale co do tego mogę się mylić, może się jednak trzymają i nie widać nic przy chodzeniu i schylaniu...Dajcie znać jak to jest :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Galeria Rzeszów - wyprzedaże