Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

Ładna i skoro Tobie się podoba to super. W końcu Ty widzisz się w lustrze i wiesz jak wyglądasz.

Nic specjalnego, ale kolor ma faktycznie piękny :)

Bardzo ładna, mam identyczną tylko czarną, ale z Click Fashion. Jest klasyczna i w zależności od dodatków można założyć ją na przeróżne okazje :)

całkiem ładna

nie podoba mi się , może gdzyby był inny kolor

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Hej :) Ja kupiłam sobie letnią sukienkę tutaj https://mg-shohlari.pl/ . Leży świetnie, lubię się wyróżniać, a sukienka ma oryginalne szycie i wzór , do tego polskiej jakości może pozazdrościć każdy chińczyk :) Zdecydowanie jest to mój najlepszy wybór na lato 2016 ;)

Mi się nie podoba, ale większość sukienek tego kroju (ciążowe?) tak wygląda także nie ma co wybrzydzać, jak nie ma nic innego.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

nic w niej nie ma szałowego ;)

Zauważyłam, ze minujecie pozytywne opinie. Jeśli nie podoba się- wyraźcie swoja opinię a nie minusujcie pozytywne wypowiedzi. Przecież każdy ma prawo do swojej opinii i ma inny gust.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
aster
Zauważyłam, ze minujecie pozytywne opinie. Jeśli nie podoba się- wyraźcie swoja opinię a nie minusujcie pozytywne wypowiedzi. Przecież każdy ma prawo do swojej opinii i ma inny gust.
Dodam, że post jest sprzed 2 lat a autorka nie pojawia się od marca i niewiele ją obchodzą jakiekolwiek opinie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-04 19:59 przez PaniGami.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

podobne widzialam na stronie jak dobrze pamietam good lookin, teraz juz nie lubie chodzic po sklepach, wole zakupy online.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdobycze wczorajsze