Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

elektryka sklep

4 minuty temu

wakacje last minute

19 minut temu

Budowa domu

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 11 12 -->
niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

28 paź 2014 - 14:25:54

U mnie to zależy od nastroju, ale jak już coś ładnego wypatrzę to nie ma bata, żebym tego nie kupiła. Ostatnio wypatrzyłam kilka ładnych ubrań w sklepie online biubiu. Wiecie jak się ma bardzo duży biust to nie ma aż tak dużego wyboru, jak mają to typowe kobiety 75b.

jak często kupujecie ciuchy?

23 lis 2014 - 18:04:20

to zależy jak stoję z kasą i jakie mam wydatki w danym miesiącu i czy na coś fajnego trafię. ostatnio zrobiłam mały szoping online, padło na Fasardi i kupiłam sukienke i blezerek i jestem mega zadowolona z zakupu bo trafiłam przy okazji na jakieś przeceny.. (co sprawiło ze kupiłam własnie 2 rzeczy a nie jedną) generalnie super się udało

jak często kupujecie ciuchy?

02 sty 2015 - 21:22:03

zapraszam na www.ffyou.plwww.ffyou.pl nowości i super ceny!!

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

jak często kupujecie ciuchy?

13 sty 2015 - 01:10:13

Ja tak na dobrą sprawę bardzo wiele ubrań muszę odsprzedać. Zwykle na zakupach mąż mnie pogania i efekt jest potem taki, że albo w coś wchodzę jedynie na leżąco, albo wisi na mnie jak worek. Żeby takie ubrania nie leżały i niszczały w szafie, wystawiam je na odkupuj.pli zawsze kilka złotóweczek dodatkowych mam w kieszeni:)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

13 sty 2015 - 08:09:44

kupuję jak mam okazję. Ale staram się nie kupować jak mam mało kasy

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

13 sty 2015 - 08:58:37

Ja tak co 3 tyg ;D zamawiam ciuszki ale muszę trochę przystosować bo bbrakuje mi kasy na koniec miesiąca ;D

jak często kupujecie ciuchy?

13 sty 2015 - 09:15:38

Raz do kilku razy w miesiącu, nie z nałogu, ani manii posiadania ;), ale po prostu nie mam ich zbyt wielu, ciężko mi znaleźć coś fajnego, lubię w miarę unikatowe rzeczy, a przeważnie wszędzie wszystko jest na jedno kopyto

jak często kupujecie ciuchy?

13 sty 2015 - 09:15:42

raz na miesiąc może...

jak często kupujecie ciuchy?

23 sty 2015 - 12:20:23

Ja Sobie kupuje raz na tydzien, a mnostwo w calym tygodniu na zamowienie Ludziom :)

jak często kupujecie ciuchy?

23 sty 2015 - 12:47:32

Zakupy "ciuszkowe" robię różnie, jednak nie częściej niż raz na miesiąc. Nie lubię chodzić bezcelowo po galeriach, więc jak mam coś do kupienia to wtedy wybieram się na zakupy. Staram się kupować tylko to, co jest mi potrzebne. Wyleczyłam się z kupowania torebeczek i innych dupereli, bo są po prostu ładne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-23 12:48 przez Onyksowa.

jak często kupujecie ciuchy?

23 sty 2015 - 13:15:06

Teraz zaczełam oszczadzac i nie licząc torebki od 2 miesiecy nic innego nie kupiłam:D Także jestem z siebie dumna. Aby nie kusić losu od 2 miesiecy nie chodze tez po sklepach.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

jak często kupujecie ciuchy?

23 sty 2015 - 14:06:36

raz, dwa razy w miesiącu. Mam ich już tyle, że nie potrzebuję ciągle kupować. Ale miałam tez okres kiedy nie potrafiłam przejść obojętnie koło żadnego sklepu, więc doskonale rozumiem :P

jak często kupujecie ciuchy?

30 sty 2015 - 07:44:09

Przez 10 miesiecy kupilam tylko 2 torebki buty i 2 pary spodni ciazowych.za to bardzo duzo ubran oddalam.

jak często kupujecie ciuchy?

30 sty 2015 - 08:14:07

U mnie to się zmienia z wiekiem...
Jak byłam młodą dziewczyną (kurde, jak to brzmi :)), uwielbiałam chodzić po sklepach, oglądać, przymierzać, kupować. Dzisiaj, kiedy jestem mamą, szkoda mi na to czasu. Nie zmieniło się to, że chcę ładnie wyglądać, dbam o siebie jak dawniej - zmieniło się podejście. Mniej więcej dwa, trzy razy do roku robię większe zakupy - jedziemy do naszej ulubionej sieciówki i kupujemy wszystko, co potrzebne, dla całej rodziny. Do tego jeszcze jeden sklep internetowy, w którym chłopaki kupuja sobie dżinsy i t-shirty. Zakupy robimy szybko i sprawnie, tylko to, co potrzebne, myśląc o tym, co już jest w szafie.
Do odzieży mamy podejście praktyczne, nie podążamy za modą - nosimy to, co nam się podoba, jest wygodne, z fajnych tkanin.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

16 lut 2015 - 12:42:43

ważne jest dla mnie aby ceny nie były z kosmosu. Najczęściej, to przeglądam stronki typu odkupuj.pl, i jak coś wypatrzę, to po prostu kupuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skarpetki