Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:18:48

No i nacięłam się i ja... kupiłam od użytkowniczki "nowe spodenki zip" dokładnie tak były opisane i w opisie przedmiotu i w tytule... Niestety dziewczyna nadal spiera się ze mną, że są NOWE. Poczekam na zwrot pieniędzy do poniedziałku. W przeciwnym razie zgłaszam sprawę do administracji i na policje... Mieszkam niedaleko komisariatu i wiem, że mają tam specjalny dział "oszustwa handlowe" i zajmują się dosłownie wszystkim, a to oszustwo właśnie się do takich zalicza... nie ważne jaka jest kwota, pieniądz to pieniądz, na który ktoś musi ciężko pracować.... Co o tym myślicie? przesadzam? wydaje mi się, że nie, ale chętnie poznam wasze zdanie na temat tego jak wygląda rzecz nowa. ..Pomijam fakt, że wysyłka kosztowała 10 zł, a te spodenki wyslane były w szarej kopercie bez zadnych bombelkow i tym podobnych... bez priorytetu...



nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:21:36

no rzeczywiście żenada,masz rację nie daj sie zrobić w balona, zgłoś gdzie trzeba!

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:21:39

No nowe to one nie są napewno. A gdzie w takim razie metka jest skoro takie "nowe"? hehe

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:22:16

nie przesadzasz :) jak nie odda Ci kasy to się przejdź na komisariat :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:22:41

faktycznie wyglądają jak " nowe " .... - załóż spór i zgłoś ją ze wysłała ci spodnie niezgodne z opisem i stanem - walcz o swoje pieniądze bo niektóre szafowiczki naprawdę sa nieobliczalne ....

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:24:48

Nowe mówisz??? One nie dość z nie sa NOWE to jeszcze nie nadaja sie wogole do chodzenia.Ja bym nie zwlekała tylko szła na policje od razu zeby potem ci nie zarzucili ze w nich chodziłas i sama je zniszczyłas miałam identyczny przypadek chyba jakos 3 lata temu ale naszczescie zgłosiłam to na policje godzine po otrzymaniu przesyłki i wszystko było jasne.Masz racje pieniądz to pieniądz i nie ma co darowac nawet małej kwoty.

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:25:25

Żal:/ nówki nie śmigane:) haha do czego te dziewczyny jeszcze są zdolne?

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:25:33

Ale syf,znoszony!!

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:26:29

o rety , faktycznie masakra
komuś powinno być aż wstyd wysłać coś takiego! ;oo

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:27:02

pokazałabym zdjęcia od środka ale już sobie daruje:/

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:37:04

faktycznie nowe hehe
współczuję ;<

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:38:11

Masakra te spodenki.. Jak można coś takiego wysłać.. Naprawdę, jeśli nie odda pieniędzy zgłoś to ;/

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:40:21

pomijając fakt, że nie są nowe... to one są tak styrane, że nawet biednym bym nie dała za darmo.

ludzie są pazerni na maksa, takie rzeczy się wyrzuca do śmieci.

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:42:14

jestem tego samego zdania, ale szafiarka utrzymuje ze sa nowe a ja przesadzam bo ona nigdy w nich nie chodziła... ona może i nie;)

nowe spodenki zenada

21 wrz 2013 - 09:43:09

Obleśne są, współczuję...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skórzane buty