Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

operacja oczu

30 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 22:44:52

Mają być kary za takie akcje :D
Ja osobiście tego nie praktykuję, ale prowizja sprowadza wiele dziewczyn do różnych przekrętów ...

Sama chciałabym mieć większą sprzedaż, ale nie wiem jak osoba widząc rzecz za 1 zł wierzy, że rzeczywiście coś jest za tą cenę :)

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 22:48:58

Cytat
klaudiii_6
Mają być kary za takie akcje :D
Ja osobiście tego nie praktykuję, ale prowizja sprowadza wiele dziewczyn do różnych przekrętów ...

Sama chciałabym mieć większą sprzedaż, ale nie wiem jak osoba widząc rzecz za 1 zł wierzy, że rzeczywiście coś jest za tą cenę :)

skąd takie njusy?

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 22:52:51

Cytat
xanthina
zgłaszaj takie osoby poprzez kliknięcie na "zgłoś nadużycie"
to jest łamanie regulaminu :)

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 22:57:03

Mnie też to denerwuje ;/
Trzeba zgłaszać nadużycie !!!

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 22:57:51

ja jestem cierpliwa i zgłaszam wszystkie cwaniaro-krętaczki

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 23:01:15

Cytat
mzap88
Cytat
dariateress
A ja coraz częściej spotykam tekst:

"przed zakupem proszę o kontakt - inaczej prowizję płaci kupujący!!!!"


Czy to też można raportować czy jest to dopuszczalne?




to jest już przekręt totalny :/
poruszałam tę kwestię ostatnio i takie durne texty też trzeba raportować
Ale niektóre nie pytają o dostępność, a jak się kupi to prowizja leci. Trochę się nie dziwię.
Cytat
andziula704
Pff, to sprzedające mają płacić prowizję, nie kupujące :P ja raportuję wszystko i mam nadzieję, że w końcu przestanie się takie głupie pisanie
A jak sprzedasz na innym portalu rzecz, a prosisz ttaj, żeby pytać o dostępność i ktoś nie zapyta kupi, a Ty płacisz prowizję. Fajnie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-14 23:03 przez young_girl.

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 23:02:18

Cytat
mzap88
ja jestem cierpliwa i zgłaszam wszystkie cwaniaro-krętaczki
I prawidłowo. Nie da rady nawet obejrzeć sobie tanich ciuszków, bo po wpisaniu kwoty wyskakuje ci milion za 1 zł z przesyłką za 110 ;/

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 23:02:46

Cytat
Eede
Cytat
mzap88
ja jestem cierpliwa i zgłaszam wszystkie cwaniaro-krętaczki
I prawidłowo. Nie da rady nawet obejrzeć sobie tanich ciuszków, bo po wpisaniu kwoty wyskakuje ci milion za 1 zł z przesyłką za 110 ;/

za przeproszeniem aż mnie................ bierze :)

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 23:03:50

Cytat
lliv
mnie też to bardzo denerwuje, dlatego trzeba raz kupić rzecz za złotówkę z wysyłką 11 złoty i jeśli dziewczyna zmieni cenę to zgłosić, przecież cena to złotówka nikt nie musi płacić więcej, ja wystawiam cenę jaką chcę za daną rzecz i jeśli z kupującą uzgodnimy, że np. płaci mniej to już nic nie zmieniam tylko po prostu ona wpłaca mniej na konto.
Na początku myślałam, że fajna rzecz za grosze a tu wysyłka 60 złoty, teraz już nawet nie wchodzę na takie.
Ja na all wystawiam na licytacji od 1zł, ale mam normalną przesyłkę :)

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 23:04:34

Mnie też to wkurza. Wpisuję sobie np koszulę do 20zł a tu mi się ciągle za 1zl pojawia przez co tylko te strony się długo przerzuca, chyba też zacznę zgłaszać.

Można by też kupić za tą złotówkę ale nie chce mi się potem dochodzić i kłócić...

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 23:05:36

raportuje takie panny... chociaz nie wiem czy ktos takie aukcje usuwa, bo raportowalam i nastepnego dnia dalej ciuchy byly wystawione


swoją drogą, jesli im nie pasuje prowizja to niech sie przeniosą na all skoro tu dla nich za wysoka...nie wiem po co to tak kombinowac

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 23:05:58

Cytat
young_girl
Cytat
lliv
mnie też to bardzo denerwuje, dlatego trzeba raz kupić rzecz za złotówkę z wysyłką 11 złoty i jeśli dziewczyna zmieni cenę to zgłosić, przecież cena to złotówka nikt nie musi płacić więcej, ja wystawiam cenę jaką chcę za daną rzecz i jeśli z kupującą uzgodnimy, że np. płaci mniej to już nic nie zmieniam tylko po prostu ona wpłaca mniej na konto.
Na początku myślałam, że fajna rzecz za grosze a tu wysyłka 60 złoty, teraz już nawet nie wchodzę na takie.
Ja na all wystawiam na licytacji od 1zł, ale mam normalną przesyłkę :)

Ja też, ale dziewczyny na all w ogóle się nie burzą i nie cwaniaczą z wysyłką., bo wiedzą że dostaną bana, a tu? wolna amerrykanka i każda tylko patrzy, gdzie by tu coś uzyskać kosztem kupującego ofkors.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-14 23:07 przez mzap88.

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 23:07:04

Cytat
mzap88


skąd takie njusy?

Coś mi się obiło o uszy , że takie osoby będą blokowane.

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 23:08:58

Cytat
klaudiii_6
Cytat
mzap88


skąd takie njusy?

Coś mi się obiło o uszy , że takie osoby będą blokowane.

i bardzo dobrze!
podpisuje się wszystkimi członkami
trzeba zrobić selekcję ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-14 23:09 przez mzap88.

Ciuchy za 1 zł

14 maj 2013 - 23:12:24

oj tak, strasznie mnie to irytuje..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdooobycze