Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 11:59:59

A skoro jest temat dotyczący biedronki i tego, co tam któras z nas upolowala po okazyjnej cenie, to może napiszecie, co kupilyscie w konkurencji??? Co opłaca sie kupić w lidlu, albo co wyhaczyłyście na promocji?
Dodam, że zaletą LIDLA w przeciwieństwie do Biedronki, jest to, że jak juz w Lidlu obniżają cene jakiegos towaru to od razu o 4-5 zł a z BIedronce tylko o 50 groszy.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 10:56 przez aguska9216.

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:03:00

ja narazie tam nic nie moge wychaczyć bo jak jest coś fajnego to akurat wtedy ja nie mam kasy na zakup. a jak już mam to tego towaru nie ma :/
może kiedyś będę miał farta :d

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:04:24

ja zawsze kupuje tam lody takie z migdałami:)pyszne

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:04:38

w lidlu jedynie pepsi w promocji za 3.33 i świeże bułki :)
Lidl nie zachwyca promocjami i 'chwilowymi' produktami jak Biedra:)
A! No i w Lidlu każda odzież jaka tam jest sprzedawana to jest to samo co jest sprzedawne w Tchibo,ale z inną metką:) Także jak ktoś lubi się ubierać w Tchibo to w lidlu jest to samo,ale dwa razy tansze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-08 12:07 przez coccaine.

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:05:30

Treść posta została usunięta automatycznie

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:07:33

dla Maroxa i innych zainteresowanycjh moge powiedziec, że czasem maja w lidlu przeceny towaru, którego wczesniej nikt nie kupowal, ze wzgledu na wysoka cene. TAk moge sie pochwalic, że ostatnio kupilam szafke rozsuwana o wymiarach 60x90x120, która wczesniej kosztowala okolo 150 zł, a przeceniona zostala na 50 zł. NA prawde warto, bo stabilna i wytrzymala. a cena zacheca

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:08:31

szpinak, mozzarella, super warzywa na patelnie meksykanskie z sosem salsa, swieze pieczywo razowe, przepyszny sos do spaghetti z baklazanem i serem ricotta jest zawsze na tygodniu wloskim a nawet kupilam tam majtki modelujace z pasem i sa super wykonane

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:09:45

Cytat
coccaine
w lidlu jedynie pepsi w promocji za 3.33 i świeże bułki :)
Lidl nie zachwyca promocjami i 'chwilowymi' produktami jak Biedra:)
A! No i w Lidlu każda odzież jaka tam jest sprzedawana to jest to samo co jest sprzedawne w Tchibo,ale z inną metką:) Także jak ktoś lubi się ubierać w Tchibo to w lidlu jest to samo,ale dwa razy tansze.

Eee tam też są ekstra rzeczy. W wakacje kupiłam małej sandałki, teraz kupiłam kozaki na zimę. Bardzo fajna cena i dobre jakościowo. Często też tam kupuje legginsy, piżamki. A z produktów spożywczych wszelkie słodycze, kawa-to produkty niemieckie, przepyszne. Tortilla, jogurty. Lubię tez tygodnie tematyczne, zawsze się coś ciekawego znajdzie tam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-08 12:11 przez Evans18.

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:12:00

W lidlu zelki:D

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:12:22

Cytat
Evans18
Cytat
coccaine
w lidlu jedynie pepsi w promocji za 3.33 i świeże bułki :)
Lidl nie zachwyca promocjami i 'chwilowymi' produktami jak Biedra:)
A! No i w Lidlu każda odzież jaka tam jest sprzedawana to jest to samo co jest sprzedawne w Tchibo,ale z inną metką:) Także jak ktoś lubi się ubierać w Tchibo to w lidlu jest to samo,ale dwa razy tansze.

Eee tam też są ekstra rzeczy. W wakacje kupiłam małej sandałki, teraz kupiłam kozaki na zimę. Bardzo fajna cena i dobre jakościowo. Często też tam kupuje legginsy, piżamki. A z produktów spożywczych wszelkie słodycze, kawa-to produkty niemieckie, przepyszne. Tortilla, jogurty. Lubię tez tygodnie tematyczne, zawsze się coś ciekawego znajdzie tam.

No dla mnie nie sa ekstra:D ale taka ciekawostka:)

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:12:33

Lubię kupować tam ciuchy, tylko,żeby trafić na rozmiar to trzeba mieć nie lada szczęście. poza tym (może to nie upolowane),ale kocham ciemne bułki :D

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:15:37

lidl ma pyszne pieczywo A ze zdobyczy to koszulki rowerowe i patelnia do smażenia bez tluszczu

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:16:47

Mi mama dziś kupiła podróby emu do "czochrania" na spacer z psem :D

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:22:20

ja z lidla uwielbiam taki male rogaliki z czekolada pakowane chyba po 5 szt. i babeczki takie z kawalkami czekolady... Mniam... Jeszcze lubie takie owsiane ciasteczka z czekolada.. Ach az sie glodna robie ;p Rogaliki maslane tez sa pyszne ;D A z takich okazji to narazie niestety nic nie upolowalam gdyz do lidla mam daleko i nie jestem na biezaco w promocjach :p

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 paź 2012 - 12:33:56

z okazji nic nie upolowałam, ale często dla dzieci maja fajne rzeczy i synkowi zawsze coś kupie...

a tak to uwielbiam chleb wieloziarnisty (zwłaszcza jak jest jeszcze świeżo z pieca), rodzynki w czekoladzie, ptasie mleczko, parówki, salami paprykowe, mozarella, śledzie wiejskie, kiełki, szpinak, majonez, sok 100% pomarańczowy, jogurt grecki, chusteczki do czyszczenia mebli, pewnie jeszscze są jakieś produkty ale w tej chwili nie pamiętam...

poza tym uwielbiam tygodnie tematyczne, choć nie jest wtedy jakoś tanio, ale nieraz są świetne produkty...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

botki :) mój nowy zakup :)