Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Z racji tego ze wątek o zdobyczach z Biedronki cieszy sie duzą popularnością i miał az ponad 200 stron to zakłądamy wątek ten sam z cz 2 :) w celu odświeżnia troszke tego wątku :)

Zachecam do komentowania , pisania , dyskutowania na temat produktów czy zdobyczy z Biedronki :)


co wyhaczyłyście w Biedronce po mega okazyjnej cenie?
z czego jesteście szczególnie zadowolone?


Piszcie :)


Link do czesci 1 zły/u]
Biedronka cz 1



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 20:31 przez _berserk5.

dziewczyny wczoraj kupiłam blender z dwoma pojemnikami, trzepaczką do ubijania białek, do robienia papek, oraz czesć do szatkowania, polecam gorąco cena to jedyne 59 zł !!!!
jestem bardzo zadowolona, promocja od wczoraj

a ja wczoraj kupiłam rewelacyjna torbę plażową z takimi linami w uchwytach (17 zł):D Jest bardzo wytrzymała, bo już miała pierwszy test. Ponadto gorąco polecam tortille w trzech różnych smakach - pomidorowa, szpinakowa i jakaś zbożowa, gdzie 5 placków jest w cenie 3.99! Pychota :D

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

A ja ostatnio dorwałam duży słoik kawy rozpuszczalnej Tchibo gold za 15,99 ;) Myślę, że się bardzo opłacało :)

Ja jutro planuję zakupić komplet miseczek z pokrywkami:)
Ogólnie kupiłam ostatnio masę rzeczy w Biedronce:)
Nakładkę na sedes i podnóżek dla córci (w innych sklepach są 2 razy droższe),piżamki,legginsy,dywanik łazienkowy,sandałki,ciężarówkę taką do piasku,mąż obłowił się w narzędzia :D
Od jutra poluję na ciastolinę:) Teraz ma być dużo rzeczy dla dzieci: kredki,farby itp:)

Tylko u mnie w Biedronce jest straszny ruch i jeśli chce się kupić coś fajnego z gazetki to trzeba być z samego rana w dniu w którym zaczyna się promocja:/
Później już praktycznie nic nie zostaje:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-18 08:38 przez Hooney_M.

Ja uwielbiam prawie całą spożywkę w Biedrze
a także żel do intymnej i pod prysznic, obłędnie pachną i są wydajne, poza tym wkładki higieniczne, w sumie również całą chemię kupuję tam, bo taniej niż np w drogim Tesco

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

ostatnio wyhaczyłam torbę plażową :)
za jedyne 16,99 zł :)

mega pojemna, dobra jakość i ta cena :)

kiedyś kupiłam deskę/półkę do laptopa z lampką i miejscem na kubek :) za niecałe 30 zł (później takie same były w tesco za 69 zł)



Cytat
mzap88
Ja uwielbiam prawie całą spożywkę w Biedrze
a także żel do intymnej i pod prysznic, obłędnie pachną i są wydajne, poza tym wkładki higieniczne, w sumie również całą chemię kupuję tam, bo taniej niż np w drogim Tesco

Co do chemii to akurat różnie bywa,wiele rzeczy można kupić taniej na promocji w Tesco na przykład.. Ostatnio w Realu kupiłam Vizir 6kg za 40zł,a dla porównania w Biedronce 1,5kg kosztuje ponad 20zł..

Ale większość rzeczy również tam kupuję-żel do higieny intymnej,mydła w płynie,żele pod prysznic,często biorę też Rexonę,jest tańsza,niż w innych sklepach:)

Cytat
Hooney_M
Cytat
mzap88
Ja uwielbiam prawie całą spożywkę w Biedrze
a także żel do intymnej i pod prysznic, obłędnie pachną i są wydajne, poza tym wkładki higieniczne, w sumie również całą chemię kupuję tam, bo taniej niż np w drogim Tesco

Co do chemii to akurat różnie bywa,wiele rzeczy można kupić taniej na promocji w Tesco na przykład.. Ostatnio w Realu kupiłam Vizir 6kg za 40zł,a dla porównania w Biedronce 1,5kg kosztuje ponad 20zł..

Ale większość rzeczy również tam kupuję-żel do higieny intymnej,mydła w płynie,żele pod prysznic,często biorę też Rexonę,jest tańsza,niż w innych sklepach:)


wiem wiem, chodziło mi , że zależy gdzie w danym sklepie jest promocja ;)
Raz taniej dostaniesz cos w Tesco, raz w Biedronce

Jestem wielką fanką biedry. Nie wiem czy ktoś zauważył: Wszędzie poszły ceny w górę(jakieś 1,5 roku temu) w bierze dopiero teraz. Zimą obkupiłam się w talerze na wagę. Były przepiękne, bardzo wytrzymałe i nie ścierają się w zmywarce. Kupiłam już masę misek, sztućce przez czajnik, mikrofalę do huśtawki ogrodowej - z wszystkiego jestem zadowolona:D Teraz dybię na drylownicę,patelnię i miseczki z przykrywkami ;p

Cytat
t3rror_cat
Jestem wielką fanką biedry. Nie wiem czy ktoś zauważył: Wszędzie poszły ceny w górę(jakieś 1,5 roku temu) w bierze dopiero teraz. Zimą obkupiłam się w talerze na wagę. Były przepiękne, bardzo wytrzymałe i nie ścierają się w zmywarce. Kupiłam już masę misek, sztućce przez czajnik, mikrofalę do huśtawki ogrodowej - z wszystkiego jestem zadowolona:D Teraz dybię na drylownicę,patelnię i miseczki z przykrywkami ;p
Raz kupiłam jeden malutki talerzyk na wagę w biedronce i nigdy więcej.
Zakupiłam go z myślą o przykrywaniu kubka z pokrzywą do zaparzenia i nie wytrzymał nawet minuty rozpadł się momentalnie.
I z tego co pamiętam to nie opłacało się kupowac tych talerzy na wagę bo koszt był o wiele większy niż komplet zakupiony w pudełku :]

Ja właśnie popijam maślankę Pieczone Jabłko z Biedronki :P pycha :D uwielbiam też batony Just Fit Musli z białą czekoladą i maliną :)

A ja nieoryginalnie, zawsze się jaram ceną tuńczyka w sosie własnym :D

a ja kupiłam świetne pareo za 18 zł a teraz ubolewam bo jest przecenione na 12 ;(

ja tylko trampole wyłapałam w których nie nauczyłam się jeszcze chodzić i powiem że u mnie w tesco za 19,99 były dużo lepsze torby plażowe;) aż kupiłam białą w grube paski błękitno różowe;0

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY!