Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:35:28

Tak jak w temacie - wklejajcie zdjęcia swoich zdobyczy z TK MAXX :)
Lubicie ten sklep? Jest on dostępny w waszych okolicach?

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:37:57

yy nie.

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:40:13

ja lubie. Jest w szczecinie.
I dlaczego mowisz tu o jakis zdobyczach? ;p przeciez to nie sh

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:40:47

UWIELBIAM GO !

Można w nim dostać przepiękne perełki za grosze:)


Kupiłam córeczce dres z Adidasa za 40 zł:)

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:41:06

U mnie go nie ma,ale jest w Krakowie i ostatnio mój chłopak kupił tam świetne spodnie za 39zł :) Mnie jakoś nie zachwyca,ogólnie jest drogo, a te tańsze rzeczy są okropne i dziadowskie,pomijając te spodnie-chyba wyjątek potwierdzający regułę.

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:43:01

Cytat
oCytrynkao
yy nie.
w łodzi chyba też nie ma ale pewna nie jestem. nie rzucił mi się w oczy
a już wiem jaki sklep. bylam ale mnie odrzuca taki tam syf jest



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-15 14:43 przez kiciek1985.

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:43:34

ecri16 tam trzeba spędzić przynajmniej 1,5 godz żeby coś znaleźć wszystko jest na ,,kupie'' i trzeba szukać szukać i szukać

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:44:36

U nas w Opolu od niedawna jest ale ja nie lubię tego sklepu. Fajne rzeczy są bardzo drogie a te tańsze to jakieś wybraki z zachodnich sklepów. Jedyna ładna rzecz którą mam z TK MAX to czarna bluza ale dałam za nią 80 zł, więc nie sądzę aby była to wyjątkowa okazja.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:46:15

Za grosze?
Drożyzna jest tam jak diabli... za każdym razem jak tam wchodzę, mam nadzieję, że kupię coś ładnego i taniego. Ale ceny mnie powalają.
Poza tym średnie te ciuchy.

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:46:40

Cytat
ecri16
U mnie go nie ma,ale jest w Krakowie i ostatnio mój chłopak kupił tam świetne spodnie za 39zł :) Mnie jakoś nie zachwyca,ogólnie jest drogo, a te tańsze rzeczy są okropne i dziadowskie,pomijając te spodnie-chyba wyjątek potwierdzający regułę.


wiecie co ? te ceny wcale nie są tak duze w porównaniu do tych poprzednich
nie wierzyłam w to co jest na petkach do pokoi nie weszłam na strony sklepów i zobaczyłam kosmiczne ceny,

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:46:42

jak dla mnie sklep tragedia. żeby coś znaleźć to trzeba przesiedzieć kilka godzin, i sznupać jak w sh.. Z tym że w sh jest tanio a tamte ceny - większość wybija oczy z orbit.

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:48:53

Cytat
MoniqueJulie
jak dla mnie sklep tragedia. żeby coś znaleźć to trzeba przesiedzieć kilka godzin, i sznupać jak w sh.. Z tym że w sh jest tanio a tamte ceny - większość wybija oczy z orbit.

no właśnie. ja np. nie mam czasu na taką grzebaninę

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:50:18

w bielsku jest, jedyne co mi wpadło w oko i nie mogłam sie oprzec to były szpilki Jessici Simpson za 249zł. Fakt na all*** były drozsze. A reszta rzeczy? no coż wg mnie drogo.

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:52:14

ja wczoraj tam byłam i nic tam ciekawego nie ma i na dodatek strasznie drogo jest! już wole iść do normalnego centrum handlowego.

Zdobycze z... TK MAXX!

15 lis 2011 - 14:55:28

Ja mam ten sklep u siebie (Londyn) i jestem bardzo zadowolona. Czesto do niego chodze, a jedyne co mnie w nim wkurza to ludzie rzucajacy sie na te rzeczy jak bydlo. ;) Tutaj sie nie czuje, zeby buty zimowe za 20f byly drogie. Ale w Polsce 120pln to juz pewnie dosc znaczne szarpniecie dla portfela. Przynajmniej dla mnie takie bylo, jak jeszcze mieszkalam w Polsce.

Bylam w TK Maxx dwa dni temu i widzialam swietne spodnie za 18f przecenione z 59f. Nie kupilam ich tylko dlatego, ze mialam w planach inne zakupy.

Widzialam tez kremowe platformy za 11f. I wiele wiele innych..., ale pewnie Polskie towary sie roznia od tych w Anglii.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bluza miś czy pasuje ?