Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:11:10

KOPciuszek ;)))

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:11:20

Cytat
Nasia_1989
A masz dziewczynko wogóle jakieś pojęcie o handlu?? chcesz zakładać sieć a nawet jeszcze nie otworzyłaś żadnego sklepu ? to skąd wiesz że interes ci sie na tyle powiedzie że będzie stać cię na otworzeniu nowych punktów:> śmiech na sali ;]



a co Was to obchodzi czy ma pojęcie czy nie. koleżanka pyta o pomysły na nazwę a Wy juz jakieś głupie teksty i pytania, zazdrościcie i musicie od razu coś dopiec???

CARMEN?

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:11:37

zip zip zip!! :D mówię Ci xD

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:12:26

Cytat
martuska19
Lejdis??
punkt de
Cytat
Anke7
KOPciuszek ;)))
to racze na sh sie nadaje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-28 14:13 przez annula.

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:12:58

Cytat
Anke7
KOPciuszek ;)))

KUPciuszek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-28 14:13 przez olszesia.

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:13:34

Cytat
Nasia_1989
Cytat
puchuskubatek
Cytat
nicolenkaa
Cytat
Nasia_1989
Cytat
nicolenkaa
Cytat
Nasia_1989
A masz dziewczynko wogóle jakieś pojęcie o handlu?? chcesz zakładać sieć a nawet jeszcze nie otworzyłaś żadnego sklepu ? to skąd wiesz że interes ci sie na tyle powiedzie że będzie stać cię na otworzeniu nowych punktów:> śmiech na sali ;]

a skąd wiesz, że już teraz nie ma odłożonych środków na całą sieć?

no proszę cię ! koszt otwarcia małego sklepiku zakupienia mebli towaru zatrudnienie pracownika to koszt pisze 'małego' sklepiku to min. 25 tysięcy złotych i to zależy od miasta bo jak np w warszawie gdzie wynajem lokali jest kosmiczny to pewnie o wiele wiele więcej. Nie wierze żeby w tych czasach ktoś ryzykował tyle pieniędzy na szmaty które się teraz naprawde ciężko sprzedaje ;] widać dziewczyna jest zielona w tym i nie wiem po co skleiła ten wątek

po częsci masz rację. Wiem, jak ciężko prowadzi sie własną działaność gospodarcza, bo moi rodzice mieli takową przez przeszło 20 lat, w końcu zrezygnowali bo nie było z tego zysku. Będzie jej cieżko - napewno, ale też nie mozesz tak krytycznie do niej podchodzić. Dziewczyna chce tylko porady o nazwe sklepu, więc nie pisz z góry, że wszystko upadnie, bo tego przewidziec na 100% nie mozesz.
ponadto moja była szefowa zaczynała od sieci 3 sklepów i kredytu. Teraz poszerzyła ofertę do 10 sklepów, kredyt ma dawno spłacony i zamierza otwierać filie w innych miastach. Skoro nie wiesz nic o firmie, nie wiesz, jaką kwota dziewczyna dysponuje, skąd i w jakiej cenie sprowadza towar, na jakiego klienta jest nakierowana - oszczędź nam swojego mądrzenia się. Może ma dzianych rodziców i ją wspierają? Może jest po ekonomicznej i ma zarąbisty biznes-plan? a moze ma po prostu nosa do interesów? nie wiesz o niej nic, przeczytałaś 3 zdania na forum i mądrzysz się jak nie powiem kto...

a co ty jesteś matka teresa??? powiedziałam co myśle na ten temat i koniec ;]
właściwie powiedziałaś co myślisz bardzo nie na temat. Radzę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:14:00

Cytat
Nasia_1989
haha dobry kawał ;] to powodzenia :D bo twoje sklepy padną jak muchy :)
Jeszcze będziesz u niej zakupy robić! :D

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:14:11

Cytat
Anke7
KOPciuszek ;)))


tu już ktoś na Szafie pisał tą nazwę
i była to nazwa jakiegoś SH, jeśli się nie mylę

zip mi się podoba, takie zwykłe i weszłabym do takiego sklepu ;p
zaś pretty nie,
bo potem jakieś małolaty nie będą wiedziały jak wymówić
i będą mówić 'idę do PRITI' itd :D heheh

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:14:39

najłatwiej podciac komus skrzydła...ja sprzedawalam ciuchy na stoliku u siebie nad morzem i tez wyszłam na swoje.nie kazdy zaczyna od kredytu ilus tysiecznego i super biznes planu.trzeba jakos sobie w zyciu radzic. ZIP mi sie podoba:)

niezweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:14:39

Nasia1895

tak zwane 'szmaty' zawsze się sprzedawały i będą się sprzedawać.
to że ty nie masz takich środków to nie znaczy że inni mają mieć 1000zł od głowy.
Skąd wiesz że jej rodzice nie pomagają?
nie wszyscy są przeciętni, są osoby które mają forse i chętnie ją na coś fundują,
po twoich wypowiedziach widać że kipi od ciebie zazdroscią

to tyle.

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:15:28

ale z drugiej strony , na gleboką wode od razu sie rzucac, odwazne , bo od razu siec sklepow ? kto by pomyslal ! skad bedziesz ciuchy sprowadzac ?

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:15:36

DIVA lub LEJDIS ,LADY .;]

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:16:25

wezcie ogarnijcie.
Zazdroscicie czy co? ona prosi o pomoc w nazwie, a nie o waszej opini na temat interesu.

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:18:21

Cytat
kaam_
Cytat
Anke7
KOPciuszek ;)))


tu już ktoś na Szafie pisał tą nazwę
i była to nazwa jakiegoś SH, jeśli się nie mylę

zip mi się podoba, takie zwykłe i weszłabym do takiego sklepu ;p
zaś pretty nie,
bo potem jakieś małolaty nie będą wiedziały jak wymówić
i będą mówić 'idę do PRITI' itd :D heheh

no i raczej tak sie wymawia to słowko !

nazwa sklepu odzieżowego

28 sty 2011 - 14:19:14

w każdym razie radzę wziąć przykład z LPP (czyli reserved, house, mohito..) i nie dawać polskiej nazwy, tylko coś uniwersalnego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RIHANNA mój jak Wam się podoba/