Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 15:58:57

Witaam :)) kupiłam tutaj ostatnio u świetnej dziewczyny spódniczkę firmy Atmosphere jak widać na zamieszczonym zdj, tak bardzo mi się spodobała ,że sugerowałam się rozmiarem ,a nie wymiarami, więc nawet o nie nie pytałam. Rozmiar to niby 38,ale tak na prawdę jest bardzo malutka, w sumie jakieś 36 i brakuje mi jakieś 5-6 cm żeby ją założyć ;| nie chce jej sprzedać ani nic, dlatego chcę coś wymyślić. Miałam plan żeby na boku po oby stronach wyciąć po kawałku materiału i wszyć za to czarną gumkę trochę ją zmarszczyć żeby się rozciągała i dobrze układała na biodrach jak myślicie to jest dobry pomysł ? ja się wgl nie orientuje na takie tematy i nie wiem czy dobrze myślę i czy to wgl jest dobry pomysł może ktoś kto się na tym zna doradzi ?;> nie chce jej przerabiać całej bo straci swój cudowny krój. ;)) Licze na pomoc, dziękuje z góry ;*



pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 16:01:10

mi się wydaje że straci swój kształt:(faktycznie jest ładna ale może wystaw na szafie ją i akurat znajdzie się ktoś kto ma identyczną a zamieni się rozmiarem:)

pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 16:02:18

może lepiej krawcowa Ci pomoże i zrobi to po fachowemu

pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 16:02:52

poprostu idż do jakiejs szwaczki- ona powinna wiedziec co z tym zrobić. nie przerabiaj jej sama jesli sie na tym nie znasz bo szkoda zniszczyc spódniczkę.

pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 16:05:39

ale ja byłam u krawcowej i powiedziała ,że ona może odpruć górę i coś z tym zrobić,ale spódnica bd całkiem inna ;| na szafie nie ma takiej spódniczki w tym kolorze i wgl.. ale na ten pomysł wpadłam dopiero dzisiaj żeby tak z nią zrobić. ;))

pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 16:12:06

Nic nie da Ci wszycie gumek po bokach, bo dół pozostanie taki sam.. Nie ma ona żadnych zakładek z tego co widze..

pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 16:35:59

ale nie chodzi o dół ;) to akurat jest całkiem okej, spódniczka jest na mnie za mała w pasie, dół najlepiej gdyby taki został tylko pas żeby się poszerzył ;D

pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 16:38:09

moze krawcowa cos poradzi :)

<moderacja> spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-15 16:47 przez moderator.

pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 16:43:19

myślę że będzie ok:Dbo jest super

pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 16:47:01

Uwazam ze to dobry pomysl. A krawcowa cie sklamala bo szla na latwizne no ale sie nie dziwie ze im sie nie chce szyc ludziom tak jak oni se tego zycza no wiec czarna gumka jest jak najbardziej w porzadku i nie bedzie wygladalo jakbys cos przy niej kombinowala. A do krawcowej jak juz idziesz to idz do mlodej stare sa za glupie nie zrozumieja

pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 16:50:47

Mam taką samą spódnicę,tylko czarną i też okazała się za mała:(
Mam zamiar zanieść ją do krawcowej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-15 16:51 przez Victoria222.

pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 16:51:40

Ja bym poszła do krawcowej (innej) i powiedziała jej o swoim pomyśle. Ona się na tym zna i wie co i jak- a jak ona nie da rady to Ty tym bardziej. Szkoda byłoby zniszczyć taką spódniczkę, więc z ciężkim sercem, ale bym sprzedała a najlepiej komuś kogo lubię i znam- wtedy nie byłoby mi tak przykro :) chyba nie :P

pomoże ktoś ?;>

15 lis 2010 - 16:56:34

dziękuje za te rady :)) myślę,że przejdę się do młodszej krawcowej, bo ta która miała mi robić to babcia mojej koleżanki i możliwe właśnie ,że szła na łatwiznę bo widziałam jej minę ;))

pomoże ktoś ?;>

16 lis 2010 - 00:48:56

Cytat
_akuurat_
ale nie chodzi o dół ;) to akurat jest całkiem okej, spódniczka jest na mnie za mała w pasie, dół najlepiej gdyby taki został tylko pas żeby się poszerzył ;D

ja wiem, wiem. Chodziło mi o to, że jak wszyjesz gumkę do pasa, dół się nagle nie zrobi 'gumiasty', więc nie będzie tego jak zszyć razem (za mało tkaniny będzie w obwodzie na dole :)

pomoże ktoś ?;>

16 lis 2010 - 01:04:22

gdybym wiedziała,że one są jeszcze do kupienia w primarku ,to kupie i po kłopocie:)

może sie uda i w tym tygodniu pojadę i sprawdzę czy są;p

przypomnij sie na priva gdybym zapomniała napisać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

w co ubrać faceta na studniówkę?