Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Który sweter?

23 sie 2017 - 09:46:02

Często śmigam w zwykłych, prostych rurkach lub legginsach. Mam sporo bluzek, koszulek i bluz ale po porządkach w szafie słabo z dłuższymi sweterkami.
Te dwa przypadły mi do gustu: który wybrać? co o nich myślicie?




Który sweter?

23 sie 2017 - 10:00:19

to zależy ;)

1 bardziej mi się podoba i jest bardziej uniwersalny, ale źle się go nosi do płaszczy, kurtek itp bo rękawy się podwijają

2 też jest ok, ale trzeba zwracać większą uwagę co się do niego zakłada, gdyż sam w sobie ma dużo kolorów

Który sweter?

23 sie 2017 - 10:09:50

Cytat
estusia
to zależy ;)

1 bardziej mi się podoba i jest bardziej uniwersalny, ale źle się go nosi do płaszczy, kurtek itp bo rękawy się podwijają

2 też jest ok, ale trzeba zwracać większą uwagę co się do niego zakłada, gdyż sam w sobie ma dużo kolorów

Zgadzam się w pełni z przedmówczynią ;)

Który sweter?

23 sie 2017 - 12:24:51

Według mnie ten szary ponieważ jest dużo bardziej praktyczniejszy.
Jego kolor będzie pasował do wszystkiego.
Jest też sam w sobie bardzo ładny :)

Który sweter?

23 sie 2017 - 12:49:51

Oba są bardzo fajne w sumie.
Ja obstawiam ten drugi-dla mnie te kolory to duża zaleta,aczkolwiek to prawda,że trzeba umiejętnie go zestawiać.
Ale jest taki praktyczny,codzienny i "luzacki".

Szary jest oczywiście ładny,tylko te rękawy są właśnie trochę problematyczne podczas zakładania pod coś.Dół sweterka mi akurat nie bardzo podchodzi-wygląda jakby bombka.

Który sweter?

23 sie 2017 - 13:19:15

Raczej pod coś się nie zakłada tych swetrów, to jest okrycie samo w sobie, jak kurtki nie zakładamy pod płaszcz:)oba są fajne i możesz nosić naprawdę do wszystkiego, coś o tym wiem:)bez zobaczenia twojej sylwetki nie napiszę który wybrać, decyduj sama:)

Który sweter?

23 sie 2017 - 14:06:34

Ja zimą zakładam sweter pod kurtkę,ale...zależy co kto lubi.

Który sweter?

23 sie 2017 - 14:26:33

Mi osobiście dużo bardziej podoba się ten drugi. Ma praktyczniejszy fason.

Który sweter?

23 sie 2017 - 14:36:46

Cytat
czarownicaao
Ja zimą zakładam sweter pod kurtkę,ale...zależy co kto lubi.
Ja również:)ale nie takie:)

Który sweter?

23 sie 2017 - 14:58:15

W tym szarym wysiedzi się tyłek i będzie wisiał "odwłok".
Poza tym zwróć uwagę na skład materiału (ile procent wełny, czy sam akryl, a może bawełna?) Jakie dodatki (angora, moher, kaszmir). Każdy ma swoje preferencje. Jeżeli jednak przeważnie ubierasz się w spodnie i proste góry, to sądzę, że więcej pożytku będziesz miała z dwójeczki :)

Który sweter?

23 sie 2017 - 17:10:08

ja lubię długie swetry , praktyczne jak sama nazwa mówi długi rękaw no i oczywiście kolor .
wybrałabym kolor z pierwszej wersji ale do noszenia to wersja druga .
co do pasków nie cierpię długi sweter bez żadnych kolorowych wzorów jedna tonacja koloru.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Który sweter?

23 sie 2017 - 21:47:19

Kocham paski, bezapelacyjnie nr 2 pasiak, do rurek i koszulki idealnie. Koszulka z kotem pasuje do nr 2 i ten obstawiam :)

Który sweter?

23 sie 2017 - 22:23:23

Jak dla mnie 1 ładniejszy :)

Który sweter?

25 sie 2017 - 12:21:28

W moim guście jest bardziej nr 1

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka z pawlacza - biały kruk czarnego kota - hot/not