Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Te wcześniejsze naprawdę nadają się tylko dla małej dziewczynki, albo do filmu erotycznego.
Ta ze srebrem ujdzie, chociaż moim zdaniem bardziej nadaje się na jakiś bal (trochę zbyt bogata góra w zestawieniu z tiulem).
Też lubię różowy, ale w tych sukienkach brakuje jakiegokolwiek wyczucia i smaku. Jednak jeśli chcesz w którejś iść i dobrze się w niej czujesz, to przecież nikt Ci nie zabroni.
Powodzenia w wyborze i szukaniu sukienki! :)

nie kuzynka wymyslila tak to ze zrobi w poniedzialek bo przeciez wtorek wolny i ma taniej znalazla luke ze taniej ma anizeli robilaby w sobote
ta sukienka super ze srebrem prawda czy ktos jeszcze moze sie wypowiedziec zbieram opinie jest to dla mnie wazne bo sie zastanawiam czy ja mam wypaczony gust:)?

ten watek to porowokacja i zart. Dorosla dziewczyna na 100% by sie tak nie ubrala

powinnas poogladac sobie japońskie filmiki tam tego pełno dorosłe kobiety ubieraja sie jak małe dziewczynki i to sie nazywa styl kawaii ( czyt. kałai) jak chcezs wzbudzic sensacje na czyims slubie to sie tak ubierz ale pamietaj ze tego dnai najwazniejsza jest Panna Młoda wiec proponuje na kiedy indziej zostawic to wdzianko.

nie masz czegoś po prostu eleganckiego?

Po pierwsze okropna, po drugie- jest Ci za mała... A dokładniej za krótka. Sądząc po długości z przodu to z tyłu chyba wszystko jest na wierzchu, a jak się nachylisz to już w ogóle...
Nie rób tego błędu.

dziekuje dziewczyny jeszcze raz za opinie wierze ze jestescie w tych opinach obiektywne dziekuje za kazda krytyke chyba tego mi bylo trzeba wiedziec tak dziekuje kawai styl no wlasnie czyli taki troche erotyczny tak dla mezczyzn jak male dziewczynki no ale ja nie mialam o tym zielonego pojecia dziekuje za te slowa krytyki napewno jej nie zaloze ale ja naprawde zakladajac ten watek myslalam o tym sweterku czy wypada nawet nie pomyslalam ze to jakis styl kawai jejku ale jestescie kochane ze mnie uswiadomilyscie Dziekuje was raz jeszcze za te wszystkie opinie jestescie kochane!

a te szpilki wypada zalozyc czy nie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-14 12:49 przez marta901.

Jak już wrócisz z tego wesela,to pokaż nam foty.
Strasznie jestem ciekawa,jak się ubrałaś.
Udanej zabawy.tańczy

a ja zalozylam i bylo swietnie zdjecia bede ale pozniej

to że było świetnie, nie oznacza, że wyglądałaś świetnie

jeju.. miałam to pominąć ale serio wygląda strasznie. Kojarzy mi się z ubraniem dla lalki albo pieska;) kicz!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fajne te buty na jesień?