Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

1 minutę temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny mam do was pytanie kupilam sukienke i gora sukienki jest z takiego jakby sweterka dół z tiulu czy wypada w takiej sukience isc na wesele 14 sierpnia?co o niej sadzicie tylko szczerze prosze



tutaj ja zalozylam i bede wygladac tak do tego mam takie fajne szpilki i torebka bial lezy obok jak myslicie?



na pierwszym zdjęciu wygląda jak ubranko dla lalki:)
ja bym Ci odradzała, wyglądasz jak "stara malutka", sukienka kojarzy mi się z góra 5-cio letnią dziewczynką niestety:(..

Prawdę mówiąc, ja też myślałam, ze to ubranie dla małej dziewczynki(a i tak w złym guście).Sukienka nie nadaje się na żadne wyjście.

no bo to styl takiej princeski czasem trzeba sie odmlodzic mam 33 lata jakbym miala 40 pewnie bym sie nie odwazyla ale w tym wieku zalozyc princeske to jeszcze nie grzech chyba tym bardziej ze mam wszystkie dodatki szpileczki itd bardzo pasujace do niej



Powiem tak, nie założyłabym takiej nigdzie bo mi się nie podoba.
Natomiast jeżeli tobie się podoba to idź w takiej.

Jeśli się w niej dobrze czujesz,to działaj :) myślałam że to dziecięca. Pozdrawiam :)

Dół fajny :) ale z tą górą bym pokombinowała coś. Np.jakby odpruć ten kołnierzyk ale siateczki nie ucinać i się pozbyć tej różowej falbanki na rękawkach mogło by być dalej księżniczkowo ale bardziej poważnie (dla starszej księżniczki ;)

Pierwsze moje skojarzenie, sukienka dla dziewczynki 5letniej

Sukienka to princeska ale dla dziewczynki 5 letniej.
Nawet "stara" - ja jestem starsza ;) może założyć princeskę ale niestety nie taką.

Podsyłam inspirację - może coś z samej spódnicy byś zrobiła.



Odmładzanie nie polega na zakładaniu dziecięcych ubrań i przebieraniu się za małą dziewczynkę, księżniczka w złym wydaniu i to na wesele...sukienka jest dziecięca, możesz przebierać się za "princeskę" wszędzie i się bawić ale uszanuj powagę i prestiż okoliczności, wesele to nie plac zabaw, przemyśl to i bądż poważna:)

Cytat
CzerwoneUsta
Odmładzanie nie polega na zakładaniu dziecięcych ubrań i przebieraniu się za małą dziewczynkę, księżniczka w złym wydaniu i to na wesele...sukienka jest dziecięca, możesz przebierać się za "princeskę" wszędzie i się bawić ale uszanuj powagę i prestiż okoliczności, wesele to nie plac zabaw, przemyśl to i bądż poważna:)
Przebierając sie w tę sukienkę osiągniesz dokładnie odwrotny efekt - podkreślisz swój wiek swym niestosownym i śmiesznym ubraniem.

Pierwsze skojarzenie - sukienka dla dziewczynki. Wyglądasz w niej źle, lepiej nie napiszę, z czym mi się taki wizerunek skojarzył. Po dołożeniu tych świecących szpilek będzie tylko gorzej, i to o wiele gorzej. Tak jak napisały dziewczyny powyżej - takim strojem się nie odmłodzisz, wręcz przeciwnie - podkreślisz swój wiek lub nawet dodasz sobie lat i pokażesz, że nieudolnie chciałaś odjąć sobie lat.
Przez moment nawet pomyślałam, że ktoś sobie robi żarty, ale jeżeli nie - taki strój to zły wybór.

dziewczyny bardziej mi zalezalo na pytaniu czy u gory jak jest taki misio sweterek nie wiem angora chyba to sie nazywa profesjonalnie to czy pasuje pojsc 14 sieprnia ale nie myslalam ze tyle krytyki bedzie odnosnie samej sukienki bo jak wiadomo falbanki sa modne to nie wiedzialam ze bedziecie tak krytykowac cala sukienke ale ok to bylo dla mnie wazne tylko czy naprawde nikomu sie ona nie podoba tak jak mnie ? Chyba mam jakis syndrom malej dziewczynki priceski czy nie wiem nie mam dzieci ale nie widzialam ze cala sukienka jest az taka zla:( podeslijcie jeszcze opinie musze sie w takim razie zastanowic co innego zaloze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fajne te buty na jesień?