Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fryzura do ślubu-pomoc która?

04 sie 2017 - 09:12:16

Dziewczyny jak lepiej włosy do tej sukienki?
zdj 1 warkocz i delikatny wianek
zdj 2 spięte, np jakiś kok z boku,
Dodam ,że ma być rustykalnie ,lekko, itp.
narazie to moje próby, fryzjerki nic fajnego mi nie zaproponowały:/



zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Fryzura do ślubu-pomoc która?

04 sie 2017 - 09:51:31

Moim zdaniem Warkocz:) Ładniej wyglądasz w warkoczu:)

Fryzura do ślubu-pomoc która?

04 sie 2017 - 10:10:21

Dzień dobry. Moim zdaniem do stylistyki sukni bardziej pasuje druga fryzura, można ew. wypuścić kilka pasm wokół buzi i wpiąć kwiaty (żywe) u nasady koczka. Pozdrawiam i życzę szczęścia:)

Fryzura do ślubu-pomoc która?

04 sie 2017 - 11:50:15

zdecydowanie warkocz super

Fryzura do ślubu-pomoc która?

04 sie 2017 - 12:18:05

Powiem szczerze, że w warkoczu bym nigdy do ślubu nie poszła.
Kok zawsze ok ale ten wydaje mi się bardzo niedbale zrobiony.
Poszukaj na Internecie jakiś fajnych modnych fryzur ślubnych.

Fryzura do ślubu-pomoc która?

04 sie 2017 - 12:37:25

W warkoczu ci ładniej, przynajmniej na tym zdjęciu. Do tej sukienki bardziej jednak pasują włosy upięte do góry ale ten kok tutaj to jakaś pomyłka.
Poszukaj upięć włosów na internecie, masz długie włosy więc masz wiele opcji, tak myślę. Nie wiem co to znaczy -fryzjerki nic fajnego mi nie zaproponowały? Przy długich włosach? Zmień fryzjerki.hmmnie

Fryzura do ślubu-pomoc która?

04 sie 2017 - 13:06:11

Myślę,że jeśli ma bym rustykalnie to zdecydowanie warkocz-fruzurka nr 1.
Ma być luźno,swobodnie,bardzo lekko i delikatnie,
a przede wszystkim jak najskromniej.
Do tego dorzuciłabym rumianki we włosy (włosy luźne,rozwiane,naturalne)
i zamiast bukietu kilka długich rumianków-upiete w całość.
Rumianki super oddają taki klimat i cudnie wygladają też przypięte do sukni,ale uważaj,żeby nie przedobrzyć.
Podobała mi się też kiedyś dziewczyna,która miała 1 białą,długą kalię-te kwiaty wyglądają pięknie i cudownie skromnie.
Wszystko ma sprawić wrażenie "powłóczystości",naturalności,jakby płynęło,było unoszone przez wiatr...

Do tego stylu ja bym spróbowała wystylizować się na rusałkę,a nie na Panią z biura,a więc kok odpada.
Koniecznie pokaż,jak to dobrałaś.
Powodzenia.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-04 13:26 przez czarownicaao.

Fryzura do ślubu-pomoc która?

14 sie 2017 - 20:25:47

2 + wianek :)

Fryzura do ślubu-pomoc która?

14 sie 2017 - 20:37:05

w warkoczu wyglądasz ładnie i pasuje do sukni, ale tak bardzo "ubożuchno", w koku na zdjęciu przypominasz Annę Nehrebecką w Rodzinie Połanieckich, a może połącz obie fryzurki :)
https://styl.fm/newsy/146982.modne-fryzury-z-warkoczem-na-sylwestra?pid=205975

Fryzura do ślubu-pomoc która?

14 sie 2017 - 23:50:05

Moim zdaniem obie fryzury są ok jak najbardziej, jednak i w pierwszym jak i drugim przypadku trochę brakuje mi tej lekkości i zwiewności. Co do warkocza - do ślubu rzeczywiście może jest ryzykowny, ale skoro Tobie odpowiada to czemu nie? Dobrą opcją byłoby trochę bardziej "niedbałe" wykonanie. W sumie w przypadku koka jest ta sama historia - luźne upięcie z tyłu głowy, powyciągane lekko zakręcone pasma i według mnie będzie zdecydowanie lepiej.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Fryzura do ślubu-pomoc która?

15 sie 2017 - 11:46:04

Dużo lepiej wyglądasz w warkoczu, natomiast ten koczek dodaje Ci lat. Wygoogluj "fryzura ślubna rustykalna" - znajdziesz wiele odpowiednich upięć włosów.

Fryzura do ślubu-pomoc która?

15 sie 2017 - 13:05:01

Hej :) wydaje mi się że najbardziej pasowałaby Ci fryzura nr 1
warkocz pasuje do rustykalnego looku. Ale myślę też, że fryzura nr 2 nie byłaby zła, gdybyś nadała jej romantyczności. A mianowicie luźne pasma i też kwiaty.

W załączniku fryzura nad która i ja się zastanawiam :)Buźka

Fryzura do ślubu-pomoc która?

16 sie 2017 - 00:33:06

Cytat
arayaa
Hej :) wydaje mi się że najbardziej pasowałaby Ci fryzura nr 1
warkocz pasuje do rustykalnego looku. Ale myślę też, że fryzura nr 2 nie byłaby zła, gdybyś nadała jej romantyczności. A mianowicie luźne pasma i też kwiaty.[attachment 999555 7180fdac2eb9bcbd3adad4f8e5a7c883.jpg] W załączniku fryzura nad która i ja się zastanawiam :)Buźka

Dokładnie tak.
Rustykalnie czyli bardzo naturalnie,lekko,
jak "biegnąca przez łąkę".
O to właśnie chodzi.

Fryzura do ślubu-pomoc która?

16 sie 2017 - 09:58:47

w tym warkoczu wyglądasz ślicznie, uroczo, kobieco, delikatnie, jak rusałka:) jednak nie do końca jestem pewna że warkocz pasuje na taką okazję. Upięcia zawsze są ok na ślub i o ile na przedstawionym zdjęciu nie wyglądasz jakoś wyjątkowo w tym upięciu to pewnie wraz z makijażem, delikatnym wiankiem lub piekną klamrą też będzie efekt Wow.

P.S.

Twoja suknia jest przepiękna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torebki vintage, która?