Obecnie rozmawiamy o:

copywriting seo

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

16 lip 2017 - 16:12:49

Cześć dziewczyny !
Za 2 tygodnie idę na wesele w sukience (takiej jak na zdj) z dodatkami beżowymi tzn beżowe buty złota biżuteria, aleeee co z moim facetem? :D A właśnie, garnitur ma grafitowy, ale:
1) jaka koszula? Biała? Z długim czy krótkim rękawem?
2) Krawat w jakim kolorze? Nie wiem czy na muszkę da się namówić :D
Daaawno już nie byłam na żadnym



Jak ubrać faceta do tej sukienki?

16 lip 2017 - 19:13:22

A czemu facet ma się ubierać pod Ciebie a nie ty pod faceta, a może kompromis?

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

16 lip 2017 - 20:15:29

Cytat
kukingaku
A czemu facet ma się ubierać pod Ciebie a nie ty pod faceta, a może kompromis?
Skoro ma juz kupiona sukienke i dodatki to dziwne zeby ubierała sie pod faceta, a skoro facet ma wybor dodatków i koszul to logicznym jest ze on sie dopasuje do niej. W kazdym razie nie w tym rzecz... wgl nie na temat. Autorko ja bym proponowała biala koszule i ciemnogranatowy krawat badz muszkę :)

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

16 lip 2017 - 21:53:32

Proponuję białą koszulę,beżowy krawat
i beżową poszetkę do kieszonki.(koszula jednolita)
Aczkolwiek koszula biała w grafitowe paski,delikatną kratkę też wyglądałaby chyba dobrze i do tego beżowy krawat i poszetka (jednolite).
Uważam,że fajnie wygląda ten gość z kamizelką-biała byłaby ok.





Zmieniany 7 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-18 02:06 przez czarownicaao.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

16 lip 2017 - 23:25:40

krótkiej koszuli nigdy nie nosi sie do garnituru :)
zawsze koszula z gługim rekawem i spinkami ,mankiet ma wystawac ok 1-1,5 cm za rekaw marynarki :)
buty tylko czarne noigdy brazowe :)

koszula zdecydowanie biała ,moze byc tez niebieska :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-16 23:27 przez datura8.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 08:33:43

Cytat
datura8
krótkiej koszuli nigdy nie nosi sie do garnituru :)
zawsze koszula z gługim rekawem i spinkami ,mankiet ma wystawac ok 1-1,5 cm za rekaw marynarki :)
buty tylko czarne noigdy brazowe :)

koszula zdecydowanie biała ,moze byc tez niebieska :)
krótki rękawy koszuli mozba nosić do garnituru latem.
Kto ci tak powiedział że nie można nosić??
a buty dobieramy do skarpetek i garnituru jak wolisz , to kwestia gustu i stylu .
dlaczego akurat niebieska?
każda jedna jest na topie , teraz nosi się też sportowe garnitury na wesela i komunie to nie jest PRL gdzie wszyscy nosili się równo.

Cytat
xocolada
Cześć dziewczyny !
Za 2 tygodnie idę na wesele w sukience (takiej jak na zdj) z dodatkami beżowymi tzn beżowe buty złota biżuteria, aleeee co z moim facetem? :D A właśnie, garnitur ma grafitowy, ale:
1) jaka koszula? Biała? Z długim czy krótkim rękawem?
2) Krawat w jakim kolorze? Nie wiem czy na muszkę da się namówić :D
Daaawno już nie byłam na żadnym
ta sukienka jest tez zarezerwowana dla panny młodej .
a po drugie facet to nie manekin nie musi mieć ubranie pod ciebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 08:38 przez banach.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 10:23:27

Też tak uważam.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 12:09:56

poniewaz istnieje cos takiego jak dress code:) straszliwa gafa jest grótka koszula do barnituru ,to tak jak wełniane skarpety do szpilek i wieczorowej sukni .
koszula w krate lub wzorek ,koszula z krotkim rekawem jest akceptowalna tylko do marynarki -nie do garnituru ,do krotkiego rekawa nie nosi sie krawatu :)
slub to oficjalna okazja :) a nie grill u szwagra na wiosce

http://www.logo24.pl/Logo24/1,85825,8207399,_Elegancka__koszula_z_krotkimi_rekawami_i__krawatem.html

taaa nosi sie :( i faceci wygadaja jak by po ciemku obrobli sklep :(

Jest formal i casual po tym czy ktos rozróznia te pojeciatym poznaje sie rowniez czy ktos ma klase i tzw. ,,obycie" . Jest internet zawsze mozna doczytac i douczyc sie ,a nie powielac błedy ulicy pt: ,,bo tak sie nosi"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 12:14 przez datura8.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 12:48:18

Zdecydowanie podzielam zdanie @banach .
Buty dopasowuje się do koloru garnituru-najczęściej.Nikt nie powiedział,że mają być zawsze czarne.
Po drugie dlaczego koszula nie może mieć (latem) krótkiego rękawa,skoro i tak tego nie widać pod marynarką?
I kto powiedział,że koszula ma być wyłącznie jednolita i biała lub niebieska?
Klasa i obycie niekoniecznie nakazują,by trzymać się sztywno schematów.Mnóstwo ludzi eksperymentuje.
W obecnych czasach jest tyle propozycji i możliwości,że zawsze można wyglądać szykownie-nawet bez czarnych butów i niebieskiej koszuli.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 12:50 przez czarownicaao.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 13:43:15

Cytat
datura8
poniewaz istnieje cos takiego jak dress code:) straszliwa gafa jest grótka koszula do barnituru ,to tak jak wełniane skarpety do szpilek i wieczorowej sukni .
koszula w krate lub wzorek ,koszula z krotkim rekawem jest akceptowalna tylko do marynarki -nie do garnituru ,do krotkiego rekawa nie nosi sie krawatu :)
slub to oficjalna okazja :) a nie grill u szwagra na wiosce

http://www.logo24.pl/Logo24/1,85825,8207399,_Elegancka__koszula_z_krotkimi_rekawami_i__krawatem.html

taaa nosi sie :( i faceci wygadaja jak by po ciemku obrobli sklep :(

Jest formal i casual po tym czy ktos rozróznia te pojeciatym poznaje sie rowniez czy ktos ma klase i tzw. ,,obycie" . Jest internet zawsze mozna doczytac i douczyc sie ,a nie powielac błedy ulicy pt: ,,bo tak sie nosi"

Czy byłaś na weselu w lecie. Nikt nie nosi w upale 30 stopni garnituru i koszuli z długim rękawem.
Zresztą jakie to ma znaczenie skoro tego nie widać pod garniturem.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 16:26:59

Ojej co za poruszenie :D! Spokojnie ! Nie traktuje faceta jak manekina- ani dodatku do swojej sukienki, po prostu chciałam abyśmy tworzyli razem fajną, zgraną całość :D Oczywiście nie chciałam go ubierać pod kolor sukienki, ale chciałam abyśmy wyglądali dość spójnie-a nie każdy z innej parafii :D Mój facet nie przykłada uwagi do szczegółów nie ma swojego ustalonego, indywidualnego stylu, zazwyczaj takie zakupy ubraniowe spadają na mnie(a on nie ma nic przeciwko), lubię jak wszystko jest perfekcyjne- stąd ten wątek, chociaż tytuł tematu mógł rzeczywiście brzmieć dość przedmiotowo o czym przyznam się szczerze nie pomyślałam :D
Będąc na weselach obserwowałam mężczyzn i powiem szczerze, że nie mogłam wyczuć jak to jest z tą długością rękawów w koszuli. Fakt, może i latem nosi się krótkie bo pod garniturem, bo gorąco(na prawdę współczuje)... ale jak przychodzi do tańców faceci zrzucają marynarki i hm... niektórzy w tych krótkich rękawkach nie wyglądają zbyt elegancko :D Ale może w tym miejscu kończy się elegancja a zaczyna swobodna, dobra zabawa? Nie wiem... :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 16:38 przez xocolada.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

17 lip 2017 - 19:39:10

Jeśli garnitur grafitowy, zdecydowanie koszula śnieżnobiała, przy takim kolorze ivory wygląda zazwyczaj jak brudna biel. Rękaw ZAWSZE długi... Krawat/ muszka popielata, granatowa lub bordowa - takie kolory najlepiej współgrają z grafitowym garniturem. :)

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

18 lip 2017 - 02:00:08

Cytat
Ewelina-ku
Jeśli garnitur grafitowy, zdecydowanie koszula śnieżnobiała, przy takim kolorze ivory wygląda zazwyczaj jak brudna biel. Rękaw ZAWSZE długi... Krawat/ muszka popielata, granatowa lub bordowa - takie kolory najlepiej współgrają z grafitowym garniturem. :)

...Więc Pan musi zmienić garnitur na inny,bo opisane przez Ciebie kolory ni jak nie zgrają się z sukienką Jego towarzyszki.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

18 lip 2017 - 09:07:47

Zagrają się zagrają. Dziękuję.

Jak ubrać faceta do tej sukienki?

18 lip 2017 - 12:48:54

tam gdzie chodze na wesela ,przyjecia i imprezy zaden facet nie odwazył by sie na krótka koszule :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

VICTORIAS SECRET