Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Strój kąpielowy dla puszystej

23 cze 2017 - 13:39:10

Cześć. Mam rozmiar 44.Chciałabym sobie kupić jakiś fajny jednoczęściowy strój. Taki 2 w 1. Czyli i na plażę i na basen aby popływać ( obiecałam sobie regularnie chodzić aby jednak trochę tłuszcyzku zrzucić).
<moderacja>
Spodobał mi się ten:


Co o nim sądzicie? Dodam,że chciałąbym aby pośladki były zakryte ponieważ tutaj mam największy problem tak wiec majtki typu spodenki to dla mnie mus :P

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-16 16:24 przez moderator.

Strój kąpielowy dla puszystej

23 cze 2017 - 13:47:20

"Spodobał mi się ten: "
...Czyli jaki,bo nie ma foty?

Strój kąpielowy dla puszystej

25 cze 2017 - 18:48:55

Dla puszystej pewnie będzie Ok tak jak ci zależy aby jak najwiecej zakryć , moim zdaniem taki strój powinna właśnie reklamować dziewczyna puszysta anie m z wielkimi cycami ten który pokazujesz na foto:)

Strój kąpielowy dla puszystej

25 cze 2017 - 19:38:08

unikałabym poziomych paseczków, chyba że dół masz masywniejszy niż górę

Strój kąpielowy dla puszystej

25 cze 2017 - 19:50:58

Ja tez poszukuje stroju idealnego i zostało mo juz tylko 2 tyg potrzebuje stroju typu Tankini, góra koniecznie z fiszbinami (duzy biust) help! W

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Strój kąpielowy dla puszystej

25 cze 2017 - 20:52:47

Niby fajny ten strój, ale gacie będą się podwijały. Zrobią się takie ruloniki i beznadziejnie to wygląda.

Strój kąpielowy dla puszystej

25 cze 2017 - 23:42:19

Rany dziewczyny...,dlaczego Wy widzicie to zdjęcie,a ja nie?
Też bym chciała ocenić strój dla puszystej Pani.;(

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

Strój kąpielowy dla puszystej

12 cze 2018 - 11:04:53

JA też szukam stroju kąpielowego dla puszystych, w tym roku odkryłąm takie cudo, jak strój kąpielowy wyszczuplający, tzn. mam nadzieję, że to będzie cudo, bo jeszcze do mnie nie dotarł, zamówiony w necie
(https://diores.pl/329-jednoczesciowe-stroje-kapielowe-wyszczuplajace) Tylko nie wiem, czy to na pewno jest tak komfortowe, jak powinien być kostium, korzystałyście może? Bo stacjonarnie nie mogę doszukać się czegoś takiego, same maleńkie rozmiary, albo w ogóle nieprzemyślane kroje, chyba, że znacie jakiś sklep, w którym znajdę to stacjonarnie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-12 11:06 przez koronka85.

Strój kąpielowy dla puszystej

06 lis 2020 - 17:09:42

W dzisiejszych czasach wiele pozmieniało się w kwestii mody. Na rynku dostępne są produkty dla każdej kobiety, bez względu na figurę. Zmieniło się przy okazji także nasze myślenie i to w dobrą stronę. Nic nie stoi na przeszkodzie by kobieta plus size nie mogła czuć się atrakcyjnie. Zobaczcie zresztą jak wielu producentów znanych marek jakie widzimy na wybiegach promuje to podejście. Jeśli chodzi o stroje kąpielowe to ciekawie prezentuje się oferta Gatty - https://www.gatta.pl/pl/stroje-kapielowe/plus-size/ gdzie jest dostępne kilka różnych krojów. Poza sezonem możemy też liczyć na spore przeceny więc to może być dobry moment na uzupełnienie naszej kolekcji ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-01 23:36 przez eJagoda.

Strój kąpielowy dla puszystej

08 sty 2021 - 17:14:02

Ja by jednak postawiła na czarny, koniecznie z jakimś niewielkim dekoltem w serek.

Strój kąpielowy dla puszystej

09 sty 2021 - 16:14:27

Ja też nie widzę zdjecia, a chetnie bym zobaczyła i jakoś doradziła :-(
Fajnie na puszystych dziewczynach wyglądają niektóre jednoczęściowe czarne, parę razy na plaży widywałam i kurczę wg mnie wyglądały wow

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 3/5

Strój kąpielowy dla puszystej

30 mar 2023 - 14:35:33

E tam, teraz jest taki wybór że każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od rozmiaru :) Ja mam monokini od firmy RELLECIGA i jest super, bo maskuje to co trzeba i nie prześwituje, to porządny materiał

Strój kąpielowy dla puszystej

30 mar 2023 - 14:36:12

A znam! faktycznie mają piękne stroje! :) szwagierka mi opowiadała bo też od nich ma

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie buty