Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

8 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Bielizna do ślubu

20 kwi 2017 - 22:29:36

Witajcie, w czerwcu wychodzę za mąż.Mama już zamówiona moją wymarzona suknię, zakupiłam już buty i biżuterię. Robiłam już fryzurę próbną ślubu będę miała spięte włosy i welon długi do pasa:) Mam problem z dobraniem bielizny do ślubu, przeglądając różne strony internetowe natrafiłam na śnieżno-biały komplet, który przypadł mi do gustu. Co sądzicie o moim wyborze, chcę tego dnia wyglądać wspaniale, także pod sukienką :) Pozdrawiam.
Hot or NOT?



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-21 10:18 przez moderator.

Bielizna do ślubu

20 kwi 2017 - 22:43:31

To się nadaje co najwyżej na noc poślubną, i to tylko do jak najszybszego zrzucenia. Rozmiarówka tego to jakaś tragifarsa więc ktoś, kto chce "wspaniale" wyglądać w bieliźnie nawet nie powinien na to coś patrzeć.

Bielizna do ślubu

21 kwi 2017 - 09:13:56

Cytat
takaona
To się nadaje co najwyżej na noc poślubną, i to tylko do jak najszybszego zrzucenia. Rozmiarówka tego to jakaś tragifarsa więc ktoś, kto chce "wspaniale" wyglądać w bieliźnie nawet nie powinien na to coś patrzeć.
To prawda, to taka swawolna wersja bielizny dla pieszczenia zmysłów a nie do podtrzymania biustu. Rozmiary de facto nie istnieją.

Bielizna do ślubu

21 kwi 2017 - 10:00:21

Hot powinno być dla Ciebie a nie dla nas :) Biustonosz wybierz taki aby Ci biust mega podtrzymywał bo to jest najwazniejsze. A dół możesz wybrać bardziej fikuśny :)

Bielizna do ślubu

21 kwi 2017 - 10:22:22

Ja miałam kupiony stanik już do pierwszej przymiarki sukni (tzn. wtedy to jeszcze nie wyglądało jak suknia ślubna :P) i była to ładna biała bardotka. Co do dolnej części to miałam białe koronkowe figi i pończochy samonośne. Do tego oczywiście niebieska podwiązka. Jeśli chodzi o bieliznę na noc poślubną, to zawsze możesz się przebrać do bardziej fikuśnej bielizny jak już będziecie w domu. Pytanie czy do nocy poślubnej dojdzie, bo w naszym przypadku marzyliśmy tylko o tym żeby się położyć, iść spać i tak też zrobiliśmy :D

Bielizna do ślubu

21 kwi 2017 - 11:21:53

No właśnie, my też padliśmy na łóżko nie mając siły nawet zdjąć z siebie ciuchów hihi

Bielizna powinna pasować do sukienki, żeby np nie wystawała Ci jeśli nie masz ramiączek itp

Bielizna do ślubu

21 kwi 2017 - 14:17:16

@takaona
Jestem podobnego zdania.
Powinno być praktycznie i funkcjonalnie (moim zdaniem),
a później może być frywolnie.

Bielizna do ślubu

21 kwi 2017 - 18:02:32

W ślepo nikt ci nie doradzi, powinnaś o tym wiedzieć, figura, suknia, to istotne rzeczy przy takim doradzaniu, a tu nie ma nic, sama bielizna...a jak np suknia bez ramiączek.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Bielizna do ślubu

22 kwi 2017 - 10:49:21

Polecamy :)

1.różnego rodzaju straplessy w szerokiej rozmiarówce


2.modele multiposition z obniżanym zapięciem


3. modele strapless w kolorze nude do sukien koronkowych :)

Bielizna do ślubu

22 kwi 2017 - 17:40:38

Dziewczyny powiedzcie mi czy jest coś takiego jak noc poślubna. Wesele kończy się o piątej rano. Mało kto ma jeszcze ochotę baraszkować. Na ślub musisz wybrać coś wygodnego to jest najważniejsze.

Bielizna do ślubu

23 kwi 2017 - 10:25:20

Cytat
kukingaku
Dziewczyny powiedzcie mi czy jest coś takiego jak noc poślubna. Wesele kończy się o piątej rano. Mało kto ma jeszcze ochotę baraszkować. Na ślub musisz wybrać coś wygodnego to jest najważniejsze.
Tak jak napisałam wyżej, u mnie nocy poślubnej zaraz po weselu nie było, bo nie mieliśmy na to siły. Mąż tylko pomógł mi zdjąć suknię, wykąpaliśmy się i poszliśmy spać ;) Tak samo było u mojej siostry. Tak jak napisałaś, komu by się chciało baraszkować po 24h na nogach bez chwili wytchnienia :p

Bielizna do ślubu

23 kwi 2017 - 15:21:13

Cytat
kukingaku
Dziewczyny powiedzcie mi czy jest coś takiego jak noc poślubna. Wesele kończy się o piątej rano. Mało kto ma jeszcze ochotę baraszkować. Na ślub musisz wybrać coś wygodnego to jest najważniejsze.
Zależy od wesela, jeżeli młodzi zaraz po ślubie wyjeżdżają w podróż poślubną, zostawiając gości weselnych na imprezie, to jasne że noc poślubna jest. Jest też tak, że młodzi wynajmują pokój na tę noc i sobie tam w między czasie robią "przerwy". Ale, tak jak piszesz, młoda para najczęściej bawi się z gośmi całą noc, aż do rana i wtedy faktycznie, noc poślubna w realu wygląda inaczej...ale to nie oznacza że bięlizna może być brzydsza, wprost przeciwnie.

A z baraszkwaniem po weselu jest tak, że nigdy nie wiadomo jak i czym to się zakończy;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-23 15:24 przez CzerwoneUsta.

Bielizna do ślubu

26 kwi 2017 - 18:48:55

ja miałam ślub połączony z chrztem . koło 2 ja już myślałam tylko o łóżku ale w sensie snu;) a nie o niczym innym ;)

Bielizna do ślubu

08 cze 2017 - 20:52:08

Pamiętajcie o podwiązkach - mają gwarantować szczęście, zgodę i namiętność w małżeństwie serce

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Bielizna do ślubu

08 cze 2017 - 22:17:25

Majtki i podwiązkę miałam seksi a biustonosz tragiczny ale moj biust wyglądał super, na noc poślubna założyłam cos ładniejszego :P chciałam sie przebrać i wyjsć z łazienki pokazać sie mężowi ale nie byłabym sobą gdybym czegos nie narobiła

But mi sie zacisnął na nodze, zapięcie sie zacięło i w kilka sekund miałam sina nogę bo krew nie dochodziła musiałam męża zawołać zeby to rozerwał :D

Co do twojego wyboru to nie podoba mi sie ten stanik z tego względu ze wyglada jakby piersi w nim zwisały, dużo jeszcze zależy jaki masz fason sukni :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Okulary ray-ban które ?