Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

baleriny na ważną imprezę

18 kwi 2017 - 11:01:54

Witajcie, wybieram się niedługo na rodzinna imprezę do rodziny mojego chłopaka. Będzie to w sumie pierwszy raz kiedy poznam ich wszystkich, więc zależy mi an tym aby dobrze wypaść. Jeśli chodzi o sukienkę zdecydowałam się na klasyk czyli tzw."małą czarną".Jednak co do butów nie jestem przekonana na nic konkretnego, na pewno nie chcę szpilek ani butów na koturnie, pomyślałam o balerinach. Przeglądając różne strony natrafiłam na <moderacja-spam> Co sądzicie o takich balerinach? I tym kolorze do czarnej sukienki? Pozdrawiam serdecznie.



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 16:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

baleriny na ważną imprezę

20 kwi 2017 - 16:15:06

Myślę że do 'małej czarnej' balerinki będą ok ale nie z tymi serduszkami z przodu :) na markoweobuwie.com znajdziesz balerinki z tej samej firmy i może akurat któreś przypadną Ci do gustu :)

baleriny na ważną imprezę

20 kwi 2017 - 17:46:41

Mała czarna jak najbardziej ok na takie spotkanie :) ale nie te buty.... najlepiej nude lub czarne a np. czerwony zegarek :)

baleriny na ważną imprezę

20 kwi 2017 - 18:56:33

Nie mam nic przeciwko balerinkom-lubię je,ale te są po prostu...kiczowate.

baleriny na ważną imprezę

20 kwi 2017 - 18:58:15

mnie sie podobaja i beda idealne do malej czarnej

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

baleriny na ważną imprezę

20 kwi 2017 - 19:40:09

Lepiej wybrać bez zbędnych ozdób. Jeśli nie jesteś pewna reakcji towarzystwa, to najlepiej sprawdza się bezpieczna klasyka.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

baleriny na ważną imprezę

20 kwi 2017 - 19:58:32

Mi się zaxy bardzo podobają, ich wzory są ciekawe i kolorowe ale totalnie nie nadają się do chodzenia. Stopa się w nich poci, a gąbkowa wkładka pochłania cały ten pot i po jakimś czasie śmierdzi na odległość, a na dodatek podszewka po jakimś czasie się odkleja. Nie polecam - miałam zaxy w zeszłym roku, a w tym roku odżałowałam sobie i kupiłam melissy, które nie mają tej gąbczastej wkładki i jest lepiej i higieniczniej. Jeżeli jednak będziesz miała zamiar je kupić to bierz o rozmiar większe niż normalnie nosisz, albo dokładnie sprawdź długość wkładki.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

baleriny na ważną imprezę

20 kwi 2017 - 20:06:12

Takie sobie, ale będą pasowały pod warunkiem, że zapach gumy nie będzie się roznosił dookoła.

baleriny na ważną imprezę

20 kwi 2017 - 23:50:23

Jeżeli rodzinna impreza na podwórzu to fajne, w zamkniętym pomieszczeniu to do zastanowienia, jeżeli nie będziesz nóg wietrzyć to ok, natomiast pod stołem jak ci się zechce przewietrzyć zgrzane stopy to może być zbiorowe dławienie, chyba że twoje stopy się nie pocą...te baleriny wyglądają na gumowe, czy się mylę?

baleriny na ważną imprezę

21 kwi 2017 - 08:44:20

moim zdaniem te buty to nie jest najlepszy pomysł.. i jak wspomniała poprzedniczka nogi Ci się w nich zagotują :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szpilki z wojasa - hot or not?