Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Buty do biegania H or N?

11 kwi 2017 - 21:25:03

Dziękuję za odpowiedzi;)
Przekonałyście mnie i wczoraj zamówiłam, dzisiaj już przyszły:) Na żywo wyglądają extra i są bardzo wygodne;)
Dzięki Dziewczynylove

Buty do biegania H or N?

11 kwi 2017 - 22:25:45

Świetny ten kolor :)

Buty do biegania H or N?

12 kwi 2017 - 09:02:23

Śliczne :)

Buty do biegania H or N?

12 kwi 2017 - 09:31:07

Ja bym Ci radziła przyjrzeć się starym butom do biegania i zobaczyć w jakich miejscach jest starta podeszwa - to pozwoli Ci sprawdzić jaki jest Twój typ stopy (pronująca, neutralna bądź supinująca) i dobrać buty wg tego kryterium i dopiero wtedy się zastanawiać nad kolorem bo to mniej ważne niż komfort biegania.

Buty do biegania H or N?

12 kwi 2017 - 12:28:14

Cytat
autosugestia
Ja bym Ci radziła przyjrzeć się starym butom do biegania i zobaczyć w jakich miejscach jest starta podeszwa - to pozwoli Ci sprawdzić jaki jest Twój typ stopy (pronująca, neutralna bądź supinująca) i dobrać buty wg tego kryterium i dopiero wtedy się zastanawiać nad kolorem bo to mniej ważne niż komfort biegania.

nie, nie, aż takim sportowcem to ja nie jestem:P. czasem się przebiegnę, wsiądę na rower lub pospaceruję więc nie potrzebuję profesjonalnego obuwia:). wygodne są i tym się kierowałam przy wyborze obuwia sportowego, ale aspekt estetyczny też się dla mnie liczy - jestem wzrokowcem i jak większość kobiet - lubię ładne rzeczy:). ale faktycznie przyjrzałam się pozostałym butom jednak żadne nie mają widocznych śladów wytarcia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

baleriny na ważną imprezę