Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolejne stylizacje, czy udane ???

26 lut 2017 - 09:37:32

Witam po krótkiej przerwie, chciałbym zaprezentować kilka nowych stylizacji które udało mi się stworzyć, zakupu dokonałem ściśle według Waszych poprzednich wskazań. Staram się chcoć wiem że nadal wkradają się błędy ... Jesli mowa o niedociągnięciach to Was proszę o pomoc, co poprawiamy ??? Korzystając z okazji bardzo chciałbym podziękować tym osobom które w ostatnim czasie czy to prywatnie czy tu w wątkach pomogły mi w moich przemianach .... Z góry dzięki



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-26 09:38 przez Moniktr.

Kolejne stylizacje, czy udane ???

01 mar 2017 - 08:11:05

transwestyta na kilometr widać idea

Kolejne stylizacje, czy udane ???

01 mar 2017 - 10:55:14

W pierwszej i ostatniej stylizacji wyglądasz świetnie!!!

Kolejne stylizacje, czy udane ???

01 mar 2017 - 11:31:54

ołowkowe spodnice spoko tylko widac brzuch i tu by bardziej pasowała luzniejsza góra zakrywajaca. Dla mnie 3 idelana wszelkie mankamenty ukryte i proporcje zachowane

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Kolejne stylizacje, czy udane ???

01 mar 2017 - 16:18:46

A po co tak epatować sylwetką, to jest do poprawy.

Kolejne stylizacje, czy udane ???

01 mar 2017 - 18:08:47

Cytat
Polaris3
transwestyta na kilometr widać idea

Naprawdę aż na kilometr ??? Myślałem że te stylizacje choć w nieznacznej części będą odbiegały od typowego wizerunku transwestyty ;) A może to trochę stereotypowe spojrzenie ;) ???

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Kolejne stylizacje, czy udane ???

01 mar 2017 - 18:53:37

Musisz zakrywać mięsień piwny.

Kolejne stylizacje, czy udane ???

01 mar 2017 - 19:13:55

1 wersja straszna
2 też
bluzki na wierzch
3 wszystko jest za ciasne
4 nie wkładaj żadnych dopasowanych na siłę ubrań to podkreśla że jesteś herod kobita



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-01 19:17 przez banach.

Kolejne stylizacje, czy udane ???

01 mar 2017 - 19:18:42

Na ostatnim zdjęciu super. Szczerze to podziwiam, bo ubierasz się bardziej kobieco ode mnie, mi by się tak nie chciało, wolę latać po mieście w wygodniejszych, sportowych ciuszkach. Ale serio, podziwiam facetów, którym chce się coć takiego robić, i zdecydowanie nie mam nic przewciwko temu, raczej mnie to fascynuje.
Zresztą, jednym z moich głównych zainteresowań jest Visual Kei (jeśli wiesz, co to jest), także to może dlatego. Co prawda w przypadku VK to jest tylko stylizacja sceniczna, w życiu prywatnym oni tak nie chodzą, więc to trochę co innego.
P.S. Zgadzam się z @malmie, ze względu na ten brzuszek wybrałabym trochę mniej obcisłe ciuszki.

Kolejne stylizacje, czy udane ???

01 mar 2017 - 23:01:05

Słonko, to że się mieścisz w spódnicę to nie koniecznie znaczy, że jest ona na ciebie dobra. Rozmiar większe i będzie ok. Ale to błąd popełniany przez wiele kobiet:).
A stylizacja nr 3 trafiona.

Kolejne stylizacje, czy udane ???

01 mar 2017 - 23:25:18

@DaChoice oczywiscie kojarzę visualkei, jednak nie jest to chyba temat tak kontrowersyjny jak transwestytyzm ;) oczywiscie w mojej ocenie każdy czy to VK czy osoba ze środowiska Trans na prawo wykorzystywać półśrodki typu forum itp do tworzenia swojego lepszego wizerunku ;) tak wiec drogie Panie bardzo dziekuje za udzielane rady czy to w przeszłości czy teraz ... wiem juz ze gruby jestem ;) ;) ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-01 23:26 przez Moniktr.

Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 10:01:05

@Moniktr
Cześć Monik.
Miło,że znowu jesteś.
Jak dla mnie stylizacja nr 1,3 i ostatnia są rewelacyjne.
Dla mnie super wyglądasz na ostatniej stylizacji
-na luzie,swobodnie i naturalnie.
W drugiej ta spódniczka jest dzianinowa i (moim zdaniem)
zbyt opięta,miękka.
Po zmianie spódniczki na tą z fotki nr 1 wyglądasz znacznie lepiej,aczkolwiek...musisz tuszować brzuszek.
Zdecydowanie luźniejsze rzeczy u góry i na zewnątrz.
A tę spódniczkę z fotki nr 4 po prostu spal Monik.
Ona wygląda jak balon,jak ściśnięta szynka (choć góra i dół extra).

To,że jesteś "gruby" (jak twierdzisz) nie przeszkadza w tym,żeby fajnie wyglądać.Trzeba to tylko zrobić umiejętnie.
Tutaj zacytuję @banach :
"4 nie wkładaj żadnych dopasowanych na siłę ubrań to podkreśla że jesteś herod kobita"

Wybacz szczerość-nie chciałam Cię urazić.
Pozdrawiam serdecznie.:)

Cytat
gretastyl
Chyba TY :P

Ja też uważam,że Monik wygląda świetnie.
W ostatniej stylizacji przede wszystkim.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 10:02 przez czarownicaao.

Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 10:47:23

Lubisz opięte ciuchy, wcześniej dostałeś podpowiedzi żeby tego nie robić, czyli rady i porady poszły w las:)lużniejsza garderoba i będzie ok, a tak powrót do przeszłości:)

Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 11:27:49

przyznam się szczerze, że gdyby nie komentarze, w zyciu nie zorientowałabym się, że to pan :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Modowa metamorfoza