Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

gorący temat

Meble do sypialni

8 minut temu

Monitoring domu

17 minut temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 14:42:21

Cytat
shumii
przyznam się szczerze, że gdyby nie komentarze, w zyciu nie zorientowałabym się, że to pan :)

widać to gołym okiem że to facet ściana
ciekawe w co się ubiera latem hmm pokaż letnią stylizację :D

Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 15:01:33

Trzecia stylizacja jest naprawdę spoko, sylwetka wygląda lżej niż w pozostałych. Szwarna Babka oczko

Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 15:04:01

Cytat
Polaris3
Cytat
shumii
przyznam się szczerze, że gdyby nie komentarze, w zyciu nie zorientowałabym się, że to pan :)

widać to gołym okiem że to facet ściana
Widać czy nie, ja to wiedziałam zanim jeszcze zaczęłam oglądać zdjęcia, bo po prostu uważnie czytam. Gdy widzę słowa "chciałbym" "dokonałem" itp. to od razu wiem. Gdyby takie słowo padło raz, mogłaby to być literówka, ale jeśli ktoś w każdym zdaniu pisze o sobie w rodzaju męskim, no to nie ma co zgadywać ;) Czytać trzeba, a nie tylko na zdjęcia patrzeć ;)

Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 17:19:37

Cytat
shumii
przyznam się szczerze, że gdyby nie komentarze, w zyciu nie zorientowałabym się, że to pan :)

Też myślę,że ten wygląd Monik jest świetny.
Oczywiście posiada kilka mankamentów (jasna sprawa),
ale nawet kobiety często popełniają ogromne błędy dobierając strój,
a co dopiero w takiej sytuacji.
Nie ma się co dziwić.
Za to widziałam już kilka perfekcyjnych wręcz stylizacji autora,
gdzie nie pomyślałabym nawet,ze osoba na zdjęciu jest facetem.
Mało tego,widziałam twarz i makijaż (na konkurencyjnym portalu)
-to jest dopiero mega sztuka.
Makijaż jest wyważony,delikatny i bardzo kobiecy.brawo

Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 17:31:31

@czarownicaao wielkie dzięki za ratunek jak i naprawdę rzeczowe podejście do tematu ... Ostatnie stylizacje są odzwierciedleniem tego co chyba najbardziej mi się podoba i w czym zdecydowanie czuję się najlepiej. Faktycznie moja pupa do małych nie należy tak jak i brzuszek który przy bardziej skrojonych ciuszkach uwidacznia się , niestety robienie zakupów online ma także swoje minusy, niby wszystko było zmierzone ale ubranka dostałem za małe, są to L pora przejść na XL ;) W ostatniej stylizacji czuję sie najlepiej, nawet nie wzbudza zainteresowania na ulicy ;)



Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 17:53:57

Cytat
Moniktr
@czarownicaao wielkie dzięki za ratunek jak i naprawdę rzeczowe podejście do tematu ... Ostatnie stylizacje są odzwierciedleniem tego co chyba najbardziej mi się podoba i w czym zdecydowanie czuję się najlepiej. Faktycznie moja pupa do małych nie należy tak jak i brzuszek który przy bardziej skrojonych ciuszkach uwidacznia się , niestety robienie zakupów online ma także swoje minusy, niby wszystko było zmierzone ale ubranka dostałem za małe, są to L pora przejść na XL ;) W ostatniej stylizacji czuję sie najlepiej, nawet nie wzbudza zainteresowania na ulicy ;)

@Moniktr
No i właśnie takiej wersji się trzymaj.
Tym bardziej,że twierdzisz,iż super się w tym czujesz.
Ja nie kombinowałabym z obcisłymi spódniczkami typu "pończoszanka",
bo musisz troszkę ukryć,a one uwidaczniają niestety wszystko.
Już dziewczyny Ci doradzały,więc...słuchaj.zły

Bardzo sympatyczny z Ciebie facet,a więc "ratunek" jest jak najbardziej wskazany.super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 17:59 przez czarownicaao.

Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 18:39:27

@czarownicaao ja tylko staram się nie wchodzić nikomu w drogę i nie reagować impulsywnie na pewne zachowania środowisk które mnie otaczają ;) pewnie bywam także nieznośny i trudny do ogarnięcia ... Taki miks babsko męski to mieszanka iście wybuchowa ;)

Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 18:57:28

a wiesz , możesz nawet z nami przebywać na szafie jeśli masz ochotę:D

Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 22:24:54

Cytat
Polaris3
Cytat
shumii
przyznam się szczerze, że gdyby nie komentarze, w zyciu nie zorientowałabym się, że to pan :)

widać to gołym okiem że to facet ściana
ciekawe w co się ubiera latem hmm pokaż letnią stylizację :D
Aaa i tu chcesz obnażyć moje męskie kształty ;) zmotywowałaś mnie do działania, posiadam jakieś letnie ciuchy wiec przyjmuje wyzwanie ;) Daj mi proszę kilka dni :)

Kolejne stylizacje, czy udane ???

02 mar 2017 - 23:10:15

ok a zatem czekam z ciekawością super

Kolejne stylizacje, czy udane ???

13 kwi 2017 - 13:05:07

Stylówki nr 3 i 5 super :)

Kolejne stylizacje, czy udane ???

13 kwi 2017 - 17:12:46

Cytat
Moniktr
@czarownicaao ja tylko staram się nie wchodzić nikomu w drogę i nie reagować impulsywnie na pewne zachowania środowisk które mnie otaczają ;) pewnie bywam także nieznośny i trudny do ogarnięcia ... Taki miks babsko męski to mieszanka iście wybuchowa ;)

Witaj.
Każdy jest czasem "nie do ogarnięcia" i miewa gorsze dni.Każdy też ma swoje słabości.Jedne są mniej widoczne,inne bardziej.
Myślę,że podstawą jest tolerancja i wyrozumiałość.
Najlepiej niech każdy najpierw spojrzy na siebie.
Przecież...nie ma ideałów na tym świecie.:)

Ustawiam się w kolejce i oczekuję z @Polaris3 na letnią stylizację.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-13 17:15 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 7/5

Kolejne stylizacje, czy udane ???

21 kwi 2017 - 11:02:39

duzo lepiej pasuje wg mnie do takich stylizacji srebrna bizuteria mysle ze z caloscią komponowalaby się bardzo dobrze. Mam z topsilver.pl zestaw kolczyki pierscionek i wisiorek za jakies 130zl srebro proby 925 wszystko oryginalne i wyglada super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-24 11:47 przez samosiak.

Kolejne stylizacje, czy udane ???

26 maj 2017 - 22:58:42

Wiem juz jak wiele błędów zawiera ta całościowa stylizacja, pomimo ceny za perukę dowiedziałem się juz dziś ze wymaga ona dodatkowej stylizacji :( następnym razem bardziej się postaram, abstrahując od tematu, wrzucam zdjecie w całości, dziś naszło mnie na szybkie malowanko ... Przepraszam za jakość ... @czarownicaao @polaris3
;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-27 00:53 przez Moniktr.

Kolejne stylizacje, czy udane ???

26 maj 2017 - 23:28:26

Cytat
Moniktr
Wiem juz jak wiele błędów zawiera ta całościowa stylizacja, pomimo ceny za perukę dowiedziałem się juz dziś ze wymaga ona dodatkowej stylizacji :( następnym razem bardziej się postaram, abstrahując od tematu, wrzucam zdjecie w całości, dziś naszło mnie na szybkie malowanko ... Przepraszam za jakość ... @czarownicaao ;)

Dziękuję Ci bardzo za głos w moją stronę.
To miłe i po części czuję się nieco wyróżniona.
Zdjęcie w całości (wrzucone po raz pierwszy) robi wrażenie-bardzo pozytywne.

Co do stylizacji,to zacznę od tego,co mi się nie podoba.
Naturalnie chodzi o środek.
Racją jest,iż musisz popracować nad tą kreacją.
Tradycyjnie za krótka bluzka.Luźna koszula wyjęta na zewnątrz wyglądałaby super.
Jeśli chodzi o perukę,to wyglądasz młodziej niż w tamtej,ale w rudej wyglądałeś lepiej.Ta jest...taka sobie.
Makijaż mało widać-daj nam zbliżenie.
Natomiast dół wygląda jak u "rasowej babki".
Czekam z niecierpliwością na poprawki.
Serdeczne pozdrowienia.:*

@Moniktr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-26 23:51 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Modowa metamorfoza