Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najtańsza forma przesyłki

02 lut 2017 - 20:10:47

https://b2b.paczkomaty.pl/pl/allegro/allegro-kurier-inpost

Warto się zapoznać, nie każdy jednak będzie miał dostęp do ich placówek, ale kurier się opłaca:)nie korzystałam, jednak czas zmienić przyzwyczajenia:)

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Najtańsza forma przesyłki

02 lut 2017 - 20:19:54

,,Rynce'' i nogi opadają dziewczyny :( Również pomyśle o tym Inpoście,długo się nad tym broniłam, bo wydawała mi się to czarna magia, ale dużo osób mi rezygnowało z zakupu, bo zbyt drogi koszt wysyłki. Jest tutaj osoba która wysyła tą firmą ?

Najtańsza forma przesyłki

02 lut 2017 - 20:24:23

Wysyłka inpostem jest dość prosta - trzeba założyć konto na ich stronie i tam zarządzać etykietami, opłatami itp. Niestety u mnie w mieście zlikwidowali punkt i teraz została mi tylko poczta…

Najtańsza forma przesyłki

02 lut 2017 - 21:11:42

Cytat
fekete
Wysyłka inpostem jest dość prosta - trzeba założyć konto na ich stronie i tam zarządzać etykietami, opłatami itp. Niestety u mnie w mieście zlikwidowali punkt i teraz została mi tylko poczta…
No właśnie to jest problem, brak punktu:)

Najtańsza forma przesyłki

02 lut 2017 - 21:53:32

ja podrzucam jeszcze paczkę w ruchu

https://www.paczkawruchu.pl/

i nadaję i odbieram - jest tanio, ale 4 dni idzie ;)

Najtańsza forma przesyłki

02 lut 2017 - 22:35:53

Paczka w ruchu wydaje się całkiem sensowną opcją (do tej pory zdarzyło mi się tylko coś odbierać w kiosku, a nie nadawać), choćby ze względu na cenę (paczka o wym. 20x30x50 do 1 kg - 8,49) i dostępność punktów odbioru. Z opisu wynika, że i nadanie nie powinno sprawić problemu :)

Najtańsza forma przesyłki

03 lut 2017 - 14:28:21

A gdzie znajdę najtańszą formę listu? format max strony z zeszytu szkolnego. Z góry dziękuję za odpowiedź! :)

Najtańsza forma przesyłki

16 lut 2017 - 19:28:34

Ceny cenami, ale moja Poczta do tego wszystkiego zaczęła sobie jeszcze teraz jaja robić. W poniedziałek (3 dni temu) wysłałam przedmiot, dzisiaj kupująca mi pisze, że jeszcze nie dotarł. Wchodzę na śledzenie przesyłek, a tam mi wyskakuje że to jeszcze nie wyszło z W-wy, status przesyłki: nadana.
Ta moja poczta to jest jakaś masakra normalnie. Nie dość że nie ma numerków i w kolejce stoi się godzinę z jedną przesyłką, bo 1 albo 2 okienka czynne z 5, to jeszcze teraz nie wiadomo na co czekają (wcześniej nie było takich problemów). I za co oni te podwyżki biorą?
Jestem tak wkurzona, jakbym to ja czekała na tą przesyłkę.

Najtańsza forma przesyłki

16 lut 2017 - 19:59:45

Cytat
DaChoice
Ceny cenami, ale moja Poczta do tego wszystkiego zaczęła sobie jeszcze teraz jaja robić. W poniedziałek (3 dni temu) wysłałam przedmiot, dzisiaj kupująca mi pisze, że jeszcze nie dotarł. Wchodzę na śledzenie przesyłek, a tam mi wyskakuje że to jeszcze nie wyszło z W-wy, status przesyłki: nadana.
Ta moja poczta to jest jakaś masakra normalnie. Nie dość że nie ma numerków i w kolejce stoi się godzinę z jedną przesyłką, bo 1 albo 2 okienka czynne z 5, to jeszcze teraz nie wiadomo na co czekają (wcześniej nie było takich problemów). I za co oni te podwyżki biorą?
Jestem tak wkurzona, jakbym to ja czekała na tą przesyłkę.
poczta jest tragiczna w swoim fachu ;/

Najtańsza forma przesyłki

16 lut 2017 - 20:15:13

Cytat
fekete
Wysyłka inpostem jest dość prosta - trzeba założyć konto na ich stronie i tam zarządzać etykietami, opłatami itp. Niestety u mnie w mieście zlikwidowali punkt i teraz została mi tylko poczta…

Kurcze i u mnie jest to samo.
Ups...

Najtańsza forma przesyłki

16 lut 2017 - 20:17:39

może się okazać, że taniej będzie zawieźć coś kupującemu do domu niż wysłać PP :D
Podbijam, piszcie co wiecie. Mam nadzieję, że tą podwyżką pocztowcy strzelili sobie w kolano :P

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Najtańsza forma przesyłki

03 mar 2017 - 10:08:40

Czego chcecie, dobra zmiana :D Poczta coraz cieniej przędzie, InPost ma fatalną reputację... DHL zostaje :( Siódemki nie polecam, choć tania, jest bardzo wieśniacza, kurierzy podrabiają podpisy i nie szanują przesyłek.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Najtańsza forma przesyłki

09 mar 2017 - 08:58:02

Znowu podwyżki ? A co jeśli chodzi o InPost Paczkomaty ? nie będzie to tania forma przesyłki ? bo właśnie mam zamiar zbadać temat tych paczkomatów jednak coraz wiecej ludzi z tego korzysta.

Najtańsza forma przesyłki

09 mar 2017 - 09:19:31

Nadawałam i odbierałam przesyłki w Paczkomacie paczka wychodzi poniżej 10zł, można sporo napchać, ja wysyłałam np. długie kozaki na platformie i to było bodajże 9.50, czy jakoś tak. Super wygodnie. Nadajesz i odbierasz kiedy Ci pasuje, w niedzielę, w nocy o północy itp. Z żadnym awizo czy paczką nie musisz stać w kolejce. Wiele razy mi się zdarzyło, że paczka była już drugiego dnia dostarczona, max 3 dni szła. Jedyny minus to taki, że nie wszędzie Paczkomaty są, ale coraz ich więcej. W Wawce na każdym rogu praktycznie, mnóstwo ich.

Najtańsza forma przesyłki

09 mar 2017 - 11:46:31

Dziewczyny ja pracuję w firmie pokrewnej ZUSowi i dwa lata z rzędu mieliśmy umowę z IN POSTEM na dostarczanie przesyłek listowych. Jedna wielka masakra, co z tego, że list kosztował 0,75 zł(poczta 1,75zł), skoro trzeba go było wysłać ze trzy razy, żeby dotarł. A jak już była akcja wysyłania PIT-ÓW to po rowach leżały. O telefonach od ludzi nie wspomnę. Nic nie rejestrowane, nigdzie nic nie sprawdzisz. Ja osobiście nie korzystałam z ich usług, ale to co piszę to z własnego doświadczenia wiem. Trzeba to sprawdzić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

softshell 4f