Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

16 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

STUDNIOWKA 2017 POMOCY

21 sty 2017 - 00:26:11

Mam pewnien problem, a mianowicie ide w tym roku(Luty) na studniowkę z pewnym "kolegą" ktorego poznalam 2msc temu. Na poczatku to byl szok kiedy zaprosil mnie po tym jak nawet nigdy mnie nie widzial (poznalismy sie przez fb-dziecinne.) no ale mniejsza... spotkalismy sie bylo okej, na paru naszych spotkaniach nawet sie pocalowalismy, czego pozniej bardzo zalowalam no ale dobra, zgodzilam sie na studniowke i ide. Mam pewnien problem. Po 1, jestem z rocznika 2001 a kolega z '97. Z nim jako tako znajde wspolne tematy do rozmowy ale czy znajde je rowniez z jego rowiesnikami? o to strasznie sie boje. nie chce cala studniowke siedziec jak ten kolek i nie moc z nikim porozmawiac bo nie bede miala o czym.. a co jak mnie wysmieja ze wzgledu na moj wiek? nie wygladam na dziecko, wrecz przeciwnie ale co wy o tym myslicie? ah no i w dodatku zastanawiam sie czy wypada mi ubrac szpilki jesli bede wyzsza od tego goscia sporo (bo on jest prawie mojego wzrostu).. POMOCY, WYRAZCIE WASZA OPINIE NA TEMAT TEGO WSZYSTKIEGO

STUDNIOWKA 2017 POMOCY

21 sty 2017 - 00:33:11

Ok, ale tak w pierwszej kolejności, on wie, że idziesz tam jako koleżanka, a nie dziewczyna? Że żałujesz wcześniejszych randek (zakładam, że tym były dla niego spotkania skoro doszło do pocałunku).

To jak się odnajdujesz w nowym towarzystwie, to już Twoja kwestia. Jeśli masz w życiu jakieś pasje, zainteresowania, masz ogólny pogląd na świat, to z każdym się można dogadać, pogadać i miło spędzić czas.

Na 100dniowce ludzie się bawią, tańczą, więc zamysł siedzenia na stołku jest błędny.. No chyba, że taki masz zamiar.

STUDNIOWKA 2017 POMOCY

21 sty 2017 - 00:40:46

wlasnie chodzi o to że on sobie wyobraza niewiadomo co, wszysy w jego rodzinie myślą chyba ze jestemy parą a ja szczerze mowiac czasami specjalnie unikalam spotykania sie z nim bo nie mialam nawet najmniejszej ochoty. On codziennie pisze mi ze za mną teskni, ze strasznie mnie kocha, gdy jestesmy razem to szepcze mi do ucha ze ma ochote mnie pocalowac, ciagle mnie przytula itp. Okej na poczatku dawalam mu faktycznie złe sygnaly ale teraz nie moge po prostu tego zniesc jak on sie tak do mnie przykleja. On kupuje mi co chwile jakies prezenty, robi mi paczki czy to na swieta czy cokolwiek. mowie ze sie źle czuje a on za 15min jest pod moim domem z lekami. Cholernie mnie to irytuje ale ja mam strasznie miekkie serce i nie umiem byc asertywna i powiedzieć "NIE"

STUDNIOWKA 2017 POMOCY

21 sty 2017 - 10:09:24

Dobra rada - lepiej to zakończ zanim zabrnie za daleko, oddaj prezenty i nie rób chłopakowi nadziei zanim coś mu odwali (bo i tak teraz bywa). Powiedz że jeszcze nie jesteś gotowa na stały związek, że to za szybko, jeśli go lubisz - to powiedz że w grę wchodzi tylko przyjaźń i ewentualnie jako koleżanka możesz pójść z nim na studniówkę, a jeśli chłopak Ci się nie podoba to przestań ranić siebie i jego.

STUDNIOWKA 2017 POMOCY

24 sty 2017 - 13:27:06

ja już nie mogę sie połapać o co tu chodzi .
idziesz na studniówkę z chłopakiem mało znanym .
powinnaś z nim porozmawiać ze chciałaś iśc z kolegą na studniówke a nie z chłopakiem dać mu do zrozumienia okey.
a co do wszystkich kogo to obchodzi z kim będziesz tańczyć i szła na zabawę , jego rodzine czy twoją to nie musi obchodzić??
żadne pary nie są obowiązkowe na studniówkę dużo chłopaków lub dziewczyn idzie z kumplem kumpelką żaden wstyd .
Ani obcasy nie graja tu roli ani twoja bizzteria i ubranie:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Która?