Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć kochane :) muszę się Was poradzić bo czas goni, a w głowie pustka ;)
W tym roku, 31.12 czyli dokładnie w Sylwestra o godzinie 15 powiem TAK! :) Będzie to bardzo skromna uroczystość z rodzicami, babciami i rodzeństwem z racji tego, że kościelny ślub bierzemy za niecałe 2 lata.
Ponieważ jest to zima mam ogromny problem z tym, w co się ubrać... czy powinnam mieć bukiet? Welon i biała suknia odpada (zostawiam to na kościelny ;) )
Pomóżcie proszę bo mam straszny mętlik w głowie...
Nie wiem czy tymi informacjami pomogę ale mam 180cm wzrostu, normalną sylwetkę typu klepsydra, nie jestem ani szarą myszką ani wstydziochem więc stawiam na coś odpowiedniego do USC ale jednocześnie nie nudnego :)

Macie jakieś propozycje? Będę wdzięczna! :) :*

Załączam zdjęcie jak wyglądaliśmy na weselu w sierpniu u mojej siostry (najchętniej ubrałabym się właśnie tak no ale...)


no całkiem normalnie.
Weż kup sobie sukienkę nawet krótką do tego narzutka z futerka by pasowała .
Drobne dodatki i buciki i jazdaaaaaaa

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

To jest też Sylwester :) sądzę, że sprawdziłaby się sukienka 2 w 1 (masz 2 długości), kryte pantofle. Coś we włosach + np. mocniejszy akcent na paznokciach. Koniecznie bukiecik.

bukiet oczywiście powinien być, mimo że to ślub cywilny, a sukienka to już jak lubisz może być może krótka, masz dobrą figurę więc myślę że w wielu modelach będziesz wyglądała dobrze do tego albo jak piszą dziewczyny albo jakiś delikatny płaszczyk.

Bukiecik jak najbardziej tak :)

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Znam fajny sklep, w którym można kupić podobne sukienki do tej którą miałaś, ale na dole jest więcej tiulu, jak dla mnie to będzie zarówno eleganckie i pasujące do okazji. Tylko nie wiem czy mogę wkleić link;)

Wyślę Ci sukienkę która miałam na swoim cywilnym, może będzie to inspiracja dla Ciebie ;)

Widze że post jest sprzed kilku tyg więc moze juz masz sukienkę ;) będę czekać na informacje ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-13 12:40 przez she22.

Ale jesteście do siebie podobni...ponoć jak para ma podobne rysy twarzy to i w małżeństwie idealnie się dopasuje, życzę wam tego:)

Cytat
CzerwoneUsta
Ale jesteście do siebie podobni...ponoć jak para ma podobne rysy twarzy to i w małżeństwie idealnie się dopasuje, życzę wam tego:)

Dziękujemy! :*

Cytat
she22
Wyślę Ci sukienkę która miałam na swoim cywilnym, może będzie to inspiracja dla Ciebie ;)

Widze że post jest sprzed kilku tyg więc moze juz masz sukienkę ;) będę czekać na informacje ;)

Dziękuję :* sukienka już jest ;) ale chętnie zobaczę Twoje zdjęcie, może się jeszcze zainspiruję dodatkami etc. ;)

Dzięki kobietki za rady ;) :* sukienka wybrana śmietankowa LOU - Zoe ;) do tego różowe szpilki i różowy bukiecik calusieńki z goździków. Dodatki swarovski + stroik na włosach z 3 śmietankowych kwiatków z kryształkami ;)

Teraz zostało zamówić tort pod kolor imprezy i gotowe :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-26 21:39 przez cattivo.

ooo narzutka z futerka będzie idealna serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kozaki