Obecnie rozmawiamy o:

Dobry barber w Rzeszowie

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żyrafy na swetrowej powierzchni

28 paź 2016 - 08:49:48

Cytat
agata74
sweterek cudny, a co zestawic to np.na porę deszczowa wsokwane spodnie kalosze, czarne szare, czerwone, białe dzinsy do tego komin czarny ze splotem warkoczowym, albo czarne leginsy
jak Ty to robisz ze zawse jak chce cos dodać to juz nie mam co bo Ty wyczerpujesz temat? ;D

Żyrafy na swetrowej powierzchni

28 paź 2016 - 17:25:45

Cytat
czokoszok1992
Cytat
agata74
sweterek cudny, a co zestawic to np.na porę deszczowa wsokwane spodnie kalosze, czarne szare, czerwone, białe dzinsy do tego komin czarny ze splotem warkoczowym, albo czarne leginsy
jak Ty to robisz ze zawse jak chce cos dodać to juz nie mam co bo Ty wyczerpujesz temat? ;D
Kochana widocznie nadajemy na tych samych falach ;)

Żyrafy na swetrowej powierzchni

28 paź 2016 - 18:37:23

Cytat
agata74
Cytat
czokoszok1992
Cytat
agata74
sweterek cudny, a co zestawic to np.na porę deszczowa wsokwane spodnie kalosze, czarne szare, czerwone, białe dzinsy do tego komin czarny ze splotem warkoczowym, albo czarne leginsy
jak Ty to robisz ze zawse jak chce cos dodać to juz nie mam co bo Ty wyczerpujesz temat? ;D
Kochana widocznie nadajemy na tych samych falach ;)
czuję że tak właśnie jest :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 4/5

Żyrafy na swetrowej powierzchni

31 paź 2016 - 16:54:39

Ja ostatnio kupiłam taki sweter <moderacja-spam> jak myślicie jakie dodatki mogę założyć do niego??? Mam już kilka ubrań z tego sklepu i jakościowo naprawdę są super. Mimo kilku prań sweter wygląda jak nowy także polecam. Mam ochotę teraz kupić kurtkę także z tego sklepu zimową w stylu ombre cudne są naprawdę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-16 09:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Żyrafy na swetrowej powierzchni

13 lis 2016 - 12:24:35

Fajne są:) Nie wszystkie zwierzęta wyglądają dobre na ubraniach, szczególnie jak jest ich za dużo, ale te żyrafy są słodkie:)

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 12/5

Żyrafy na swetrowej powierzchni

17 gru 2016 - 18:24:56

Hej. U mnie znajdziecie mnostwo inspiracji modowych. Inspiruje sie tez moda prostu z Zurichu, gdyz tu mieszkam :) Ponizej kilka fotek na zachete oraz link. Zachecam tez do kometowania na blogu :)<moderacja-link>




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-16 09:41 przez moderator.

Żyrafy na swetrowej powierzchni

20 gru 2016 - 12:28:17

Jest całkiem spoko, ale ja bym wolała coś takiego na bluzie. Nie przepadam za swetrami, bo mimo wszystko trochę gryzą :) A jak mam problem ze znalezieniem odpowiedniego wzoru, a nie ukrywajmy często się to zdarza to zamawiam tutaj <moderacja-spam> Całkiem fajnie wychodzą, a wszystkie moje dziewczyny mi zazdroszczą :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-16 09:42 przez moderator.

Żyrafy na swetrowej powierzchni

31 sty 2017 - 14:09:24

nie mój styl ;p

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Żyrafy na swetrowej powierzchni

16 lut 2017 - 09:13:37

założyć <moderacja-spam> i na pewno jakoś to będzie wyglądać ja tak zawsze robie bo mam duża szyję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-16 09:43 przez moderator.

Żyrafy na swetrowej powierzchni

16 lut 2017 - 09:30:08

Cytat
ViolaRoth
Hej. U mnie znajdziecie mnostwo inspiracji modowych. Inspiruje sie tez moda prostu z Zurichu, gdyz tu mieszkam :) Ponizej kilka fotek na zachete oraz link. Zachecam tez do kometowania na blogu :)www.violaroth.com
Not bad :) super stylizacje!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zimowe czapki z daszkiem, hot?