Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 5/5

Reebok classic z allegro

22 sie 2016 - 18:57:37

Hej!
Czy któraś z was zamawiała na allegro buty Reebok classic w kolorze białym ?:) Byłam ostatnio w Sizzer i tam ich cena wynosi 230 zł a na allegro można je dostać za 150 i wydają się orginalne.

Reebok classic z allegro

22 sie 2016 - 19:12:00

Ja takie kupiłem :) są oryignalne jak kupione w sklepie. Z resztą na allegro masz autoryzowany sklep reeboka :)

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 5/5

Reebok classic z allegro

22 sie 2016 - 20:52:21

Znalazlam jedna aukcje w dobrej cenie, 293 osoby kupiły i ocena 99,9

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 4/5

Reebok classic z allegro

29 sie 2016 - 09:10:11

Mi mimo wszystko wydaje się to dosyc podejrzane, tak jak airmaxy które swego czasu były na allegro dostępne za niecałe 200 złotych, jakoś trudno mi w to uwierzyć. Nie lepiej kupic w autoryzowanym sklepie w którym oprócz oryginalnego obuwia otrzymamy równiez paragony i gwarancje? Ja np. swoje obuwie zamawiam na : https://sklep.adrenaline.pl/ wybór jest ogromny a ceny znacznie nizsze niz w sportowych sklepach stancjonarnych. Naprawdę warto rozważyć takie rozwiązanie.

Reebok classic z allegro

29 sie 2016 - 10:01:31

Dla jasności kupując na allegro też masz paragony i gwarancje, nie wiem skad kolezanka "Grzybka" ma informacje że na allegro nie masz tych rzeczy.
Air maxy owszem na allegro jest pełno podróbek ale Reebok Classic to inna sprawa bo różnica w cenach nie jest az taka jak w Air Max. No chyba że to amplifying i koleżanka ma płacone za promowanie produktu/marki/usługi.

Reebok classic z allegro

29 sie 2016 - 10:02:51

Dla jasności kupując na allegro też masz paragony i gwarancje, nie wiem skad kolezanka "Grzybka" ma informacje że na allegro nie masz tych rzeczy.
Air maxy owszem na allegro jest pełno podróbek ale Reebok Classic to inna sprawa bo różnica w cenach nie jest az taka jak w Air Max. No chyba że to amplifying i koleżanka ma płacone za promowanie produktu/marki/usługi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Które najlepsze?