Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koszula czy dobrze leży?

29 cze 2016 - 09:20:03

Zastanawiam się czy ta koszula dobrze leży. Według mnie jest zbyt szeroka.

Spójrzcie na filmik





W załączniku dołączam zdjęcie, na którym koszula przylega do modela.
Uważam, że tak powinno na mnie leżeć, a nie sterczeć.

Przesadzam, czy mam rację?



Koszula czy dobrze leży?

29 cze 2016 - 09:22:02

Filmik nie chce mi sie odtworzyc :(

Koszula czy dobrze leży?

29 cze 2016 - 10:42:01

Wg mnie jest okej.

Zawsze możesz wziąć rozmiar mniejszą, żeby bardziej przylegała, z tym, że wtedy rękawy mogą być za krótkie ;)


Poza tym nie ma co się kierować modelami na których są pokazywane ubrania, bo po pierwsze każdy ma inną figurę, a po drugie zdjęcia zawsze są tak podrasowane, żeby ubranie wydawało się idealne:) A w rzeczywistości wszystko wygląda inaczej...

Koszula czy dobrze leży?

29 cze 2016 - 10:44:34

W moim odczuciu ta koszula mi sterczy z boku. Jakbym miał dla niej zbyt mało ciała. Wiem, że nie zawsze musi wszystko być idealnie dopasowane, jednak są pewne granice, a tu sporo materiału zwisa.

Koszula czy dobrze leży?

29 cze 2016 - 11:00:29

Nie widać rzutu ogólnego tylko fragmentaryczny więc trudno ocenić całość. Na modelu jest upięta aby wyglądała correct. W prawdziwym życiu nigdy się nie osiągnie takiego efektu, wszak nie jesteśmy manekinami.

Koszula czy dobrze leży?

29 cze 2016 - 12:00:14

Zawsze można ją w talii zwęzić i będzie ok.Mój mąż tak ma z koszulami-zawsze je w talii zwęża,bo jest szeroki w barach,a wąski w talii i mu zawsze koszule tak wiszą

Koszula czy dobrze leży?

29 cze 2016 - 13:06:01

Koszula nie leży dobrze. Nie wiem cyz masz brzuszek, czy takie to sprawia wrażenie. U osób z płaskimi brzuszkami najlepiej leżą koszule Super SLim, są świetnie taliowane. Mój mąż takie dostaje w Zarze.

Koszula czy dobrze leży?

29 cze 2016 - 13:22:39

@emaergieo

Nie mam brzuszka. Zara mówisz sprzedaje taliowane koszule? A możesz napisać więcej o jakości?

Koszula czy dobrze leży?

29 cze 2016 - 14:22:03

mniejsza może się jeszcze gorzej układać, wydaje mi się że ta nie jest zła

Koszula czy dobrze leży?

29 cze 2016 - 14:57:30

Koszula jest za duża widać to przede wszystkim na rękawach :)
Rozmiar bądź pół rozmiaru mniejsza i efekt będzie zadowalający
wyśrodkuj pas i będzie dobrze.

Koszula czy dobrze leży?

30 cze 2016 - 12:42:47

Cytat
Krokodyl90
@emaergieo

Nie mam brzuszka. Zara mówisz sprzedaje taliowane koszule? A możesz napisać więcej o jakości?


Oni mają kilka gatunków. Mój mąż tam kupił nawet koszulę do ślubu. Ma takie codzienne, które nosi po kilka miesięcy, a co do tych bardziej okolicznościowych to ciężko się wypowiedzieć bo nie ubiera ich często.

Musiałbyś iść zobaczyć, przymierzyć. Świetne jest to, że mają duży wybór koszul z takich tłoczonych materiałów. Jest coś jakby wzór, który widać tylko z bliska. One zawsze lepiej się układają od takich zwykłych prostych, cienkich.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zegarek dla męża Hot or Not