Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koszulki z Adidasa

26 maj 2016 - 10:25:22

Dziewczyny, chciałabym zainwestować trochę więcej kasy na T-shirty z Adidasa, ale nie wiem jak tam u nich z jakością, ktoś może kupuje? Opłaca się? Mam już dość tych koszulek z sieciówek, które nadają się do chodzenia do pierwszego lub drugiego prania. A może coś polecacie? Z góry dzięki za pomoc.

Koszulki z Adidasa

26 maj 2016 - 12:56:48

Wśród polskiej młodzieży panuje przekonanie, że produkty sportowo-odzieżowych marek są lepszej jakości. Odzież takich firm jak Adidas, nike, puma, są uznawane za markowe. A tak na prawdę jest to nieprawda.
Adidas niczym się nie wyróżnia. Ich koszulki wykonane są zazwyczaj z poliestru, a cena mało konkurencyjna. W dodatku producent lubi robić z ludzi słup ogłoszeniowy, przez co wielkie napisy "adidas" w połowie koszulek jest dla wszystkich widoczny.

Podobnie jest z nikie. Życzą sobie spore pieniądze, a oferują niewiele.
W ubiegłym tygodniu kupowałem czapkę. Moją uwagę przykuła biała nike.
Z wyglądu była fajna, lecz kto widział aby w upalne lato męczyć głowę 100% materiałem z poliestru. Za podobne pieniądze znalazłem czapki lacoste, ralpha laurena, czy hugo bossa, które jakością przewyższają firmy sportowe.

Zgodzę się z tym, że jakość ubrań z sieciówek nie powala i zazwyczaj szkoda na nie pieniędzy. W związku z tym kupuj w sklepach dobrych, acz nie tzw. premium.

Polecam Toma Tailora, Esprit. Koszulki są w niższych cenach od tych z adidasa i lepsze jakościowo. Materiał jest przyjemny w dotyku, nie niszczy się po wielu praniach.

Ralph Lauren itp, są jeszcze lepsze jakościowo, lecz ich cena jest również o wiele większa. Nie kupuj podróbek na allegro.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Którą Torebke wittchen wybrać?