Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka jakosc tej sukienki

02 maj 2016 - 08:31:25

Jaka jest jakosc tej sukienki,Kosztuje 29zl i zastanawiam sie czy bedzie ok czy kiepski material i nie bedzie sie ukladal jak na foto.Dodam,ze to piankowa.



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-02 08:33 przez marchewka33.

Jaka jakosc tej sukienki

02 maj 2016 - 09:01:20

Za 29 zł nie oczekuj zbyt wiele. Ja na takich sukienkach przejechałam się już nie raz. Szkoda tylko pieniędzy wydanych na wysyłki. A jeśli w ogłoszeniu tej sukienki jest opcja darmowej dostawy przy zakupach powyżej 200zl to daj sobie spokój. Równie dobrze możesz iść do chińskiego centrum odzieżowego. Lepiej poszukaj czegoś podobnego w sklepach. Przynajmniej będziesz wiedziała co kupujesz.

Jaka jakosc tej sukienki

02 maj 2016 - 10:02:27

zapytaj sprzedawcę z jakiego konkretnie jest materiału....a najlepiej podejść do sklepu czy na bazarek i zobaczyć na własne oczy,przymierzyć super

Jaka jakosc tej sukienki

02 maj 2016 - 12:21:02

sukienka jest z takiej dziwnej pianki ale nie sztywnej lecz lejącej. jakość - nie jest zła ale nie nadaje się na wesele a raczej na wyjście na kawę ze znajomymi. i dodaję od razu że są strasznie krótkie.

Jaka jakosc tej sukienki

02 maj 2016 - 12:37:50

odradzam stanowczo , raz skusiłam się na taką okazję i żałuję , sukienka jednorazowa , założyłam raz i nadaje się do wyrzucenia , materiał pozaciągany , rozprucia w każdym możliwym miejscu , na zdjęciu ładnie pięknie w rzeczywistości zupełnie od tego odbiega , pozdrawiam ;)

Jaka jakosc tej sukienki

02 maj 2016 - 15:52:22

Polecam stronę niezgodność produktu z opisem, tam są zdjęcia realne vs te z opisów na allegro i niestety w większości przypadków te sukienki nie nadają się do niczego, z resztą nie ma co oczekiwać za 29 zł, ale już za tą kwotę można znaleźć coś fajniejszego i lepszego jakościowo chociażby na tej stronie ;)

Jaka jakosc tej sukienki

02 maj 2016 - 16:25:09

Dokładnie, mi już kompletnie przeszło kupowanie tanich ciuchów z Allegro, tych z rodzaju "268 osób kupiło". Bo żeby chociaż raz taka rzecz okazała się zgodna z moimi oczekiwaniami, ale niestety :/ Wolę już używane, ale jakiejś sprawdzonej marki.

Jaka jakosc tej sukienki

02 maj 2016 - 21:41:05

Też odradzam.. Trzy razy przejechałem się na zakupach na allegro, a oczywiście skusiła mnie niska cena.. Sukienki, które przyszły odbiegaly od zdjęć na modelach, dlatego teraz wolę kupić sobie jedna sukienkę, a porządną ;-)

Jaka jakosc tej sukienki

02 maj 2016 - 22:09:38

Bo marzy mi sie rozkloszowana,piankowa sukienka najlepiej chabrowa.Potrzebuje na jak to sie mowi wczoraj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-02 22:11 przez marchewka33.

Jaka jakosc tej sukienki

04 maj 2016 - 11:06:15

za taką cene to nic dobrego nie kupisz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na wesele jakie dodatki POMOCY!!!