Obecnie rozmawiamy o:

piękne oświetlenie

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

36 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

53 minut temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka na wesele HOT or NOT? ;)

01 maj 2016 - 12:06:53

Mam w lipcu wesele brata. Nie pełnie żadnej funkcji na nim. Nie chodzę na wesela, bo nie lubie, dlatego nie wiem czy ujdzie ;) Wesele będzie poza miastem w wiejskim klimacie ok. 200 osób. Nie lubie eleganckich ubrañ. Nie widza mi sie sukienki z falbankami itp. Moge iśc w takiej sukience? Plus sandałki z granatowej skórki z perełkami. Mam blond wlosy za ramiona lekko falujące.



Sukienka na wesele HOT or NOT? ;)

01 maj 2016 - 12:48:25

nie pasuje na wesele, raczej na plażę

Sukienka na wesele HOT or NOT? ;)

01 maj 2016 - 13:12:21

Piszesz,ze wesele w wiejskim klimacie czyli bardziej na luzie.Mi sie widzi.Smigaj.

Sukienka na wesele HOT or NOT? ;)

01 maj 2016 - 13:53:54

A ja bym się wybrała w takiej kiecce na wesele na wsi. Może zamiast sandałków na płaskim, wybrałabym na platformie. Poza tym, trendy sie zmieniają, nikt nie będzie na Ciebie krzywo patrzył. Kazdy przychodzi w czym mu się podoba i juz !

Sukienka na wesele HOT or NOT? ;)

01 maj 2016 - 14:01:46

Zbyt wakacyjna moim zdaniem. Wybrałabym coś bardziej eleganckiego. :)

Hm... tym bardziej, że jest to Wesele brata, to wybrałabym coś innego. ten materiał jest taki przewiewny, mało oficjalny. Ubierzesz to co będziesz chciała :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-01 14:03 przez jokalka15.

Sukienka na wesele HOT or NOT? ;)

01 maj 2016 - 14:38:41

Zrob wyjątek dla brata i ubierz coś eleganckiego... :) Ta jest bardzo ładna ale nie pasuje na wesele,..

Sukienka na wesele HOT or NOT? ;)

01 maj 2016 - 14:56:07

Kurcze coraz częściej widze na roznych stronach ze dziewczyny na wesela ubierają zwykle sukienki. Wesele jest w lipcu. Szczerze nie widza mi sie obcasy i sukienki z falbanmai itp. Chyba pójdę tak bo mój syl jest podobny wiec nie bede sie zle czuła ;) A najwazniejsze zeby sie dobrze bawic ;)Moje znajome chodza w sukienkach i conversach na wesela.

Sukienka na wesele HOT or NOT? ;)

01 maj 2016 - 18:21:21

Nie widzą mi się te buty, ale sukienka jest spoko :)

Sukienka na wesele HOT or NOT? ;)

01 maj 2016 - 22:36:34

Ubiór to tylko kwestia gustu, zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie podpasuje ale ja się tym już nie przejmuję. To nie te czasy kiedy "tak nie wypada". Fajna kieca, jak się będziesz w niej dobrze czuć to śmigaj ! ;)

Sukienka na wesele HOT or NOT? ;)

01 maj 2016 - 22:42:41

Witam na sprzedaż mam leginsy serca - pushup , różne kolory,najwyższa jakość materiału. Zapraszam

Sukienka na wesele HOT or NOT? ;)

04 maj 2016 - 12:24:27

to Ty masz się tam dobrze czuć. Wiadomo, że nie wypada iść w dresie ale w takiej sukience jak najbardziej, zwłaszcza latem. Byłam w tamtym roku na weselu i ludzie byli baaaardzo różnie poubierani- od sylwestrowych kiecek, po sportowe i nawet spodnie i elegancka bluzka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka jakosc tej sukienki