Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

38 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny. Proszę Was o opinie w sprawie tej spódnicy. Czy wygląda to normalnie, czy tak jak w tytule robi z tyłka Wielkiego Ptaka? Można tak wyjść, czy wygląda źle? Oczywiście nie jest to stylizacja wyjściowa- chodzi tylko i wyłącznie o spódnicę i to jak leży, także tylko na niej się skupcie, a nie na bluzce itd. ;)



oooj moim zdaniem źle to wygląda.. :)

Może gdyby była krótsza to wyglądałaby lepiej i na pewno do innej bluzki, która ma np. krótki rękaw żeby jakoś proporcje wyrównać.

Dodaje maaaaase kilogramów. Pytanie jakiego efektu oczekujesz ubierając ją?

oj nie - szkoda że nie zrobiłaś całej stylizacji bo może coś by ją ratowało

nic nie usprawiedliwia wdzierzgnięcia na siebie czegoś takiego. nic

Dzięki za opinie :) Byłam naprawdę ciekawa jak ludzie to widzą :)

Powiem Ci ze to samo mam ; Ja wchodzę so sklepu widzę podobna myślę. Wow chce. Zakładam i wygląda dokładnie tak samo. Nie idzie w tym wyjść. Dodaje masy kilogramów. Jedyne kogo w tym widzę to modelki albo laski w teledysku.
Nie wiem jak to się dzieje zwykła osób nie może nosić a modelek na ulicach brak... Więc po co takie cuda wianki szyć ??

Za duzo wszystkiego w tej spodnicy. Zastanawia mnie tyllo dla kogo projektant przewidzial ten ubior ;)

Cytat
Babylily-12
Powiem Ci ze to samo mam ; Ja wchodzę so sklepu widzę podobna myślę. Wow chce. Zakładam i wygląda dokładnie tak samo. Nie idzie w tym wyjść. Dodaje masy kilogramów. Jedyne kogo w tym widzę to modelki albo laski w teledysku.
Nie wiem jak to się dzieje zwykła osób nie może nosić a modelek na ulicach brak... Więc po co takie cuda wianki szyć ??
Zgadzam sie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-23 09:18 przez czokoszok1992.

@starababa masz fajną figurę, a ta spódnica ją psuje i dodaje kilogramów, pozbądź się jej :P

Wygląda to bardzo dziwnie, niekorzystnie. :(

Oj,ojjjjj... dramat ! Bardzo niekorzystnie leży.

Hahaha tak dokładnie tak to wyglada hahaha

Dzięki za opinie:) Kupiłam ją przez internet i na zdjęciu wyglądała dla mnie fajnie. Wiecie, ma się czasem takie jakieś zaćmienie, że w sumie nie nosi się takich rzeczy, ale coś przykuje uwagę i zanim się pomyśli, to już kliknięte "kup teraz". W myślach widziałam ją z czarnymi rajstopami i ramoneską...ale jak przyszła i ją założyłam, to już wiedziałam, że dupa jak szafa i w ogóle dziwnie. Ale byłam serio ciekawa jak widzi to ktoś z boku. Kiecka była taniutka, więc nie żal wywalić. Chociaż myślę, że może raczej na coś ją przerobię, np. jakiś romantyczny abażur do lampy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podróbki czy nie?