Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie kozaki na zimę polecacie?

19 sty 2016 - 12:12:03

Sezon wyprzedaży wchodzi w decydującą fazę i tak jak wszyscy chciałabym kupic sobie coś w fajnej cenie i dobrej jakości ;) Szperałam dzisiaj cały dzień w necie za jakimiś skórzanymi kozakami i nie znalazłam zbyt wiele. W sieciówkach z ciuchami ciężko o porządne buty, oprócz kilku fasonów nie ma nic trwałego i ładnego. W sumie najbardziej przypadły mi do gustu te firmy Wojas:



Myśle, że od biedy też ujdą te z CCC, ale kolor średnio mi pasuje.


Jak widac szukam czegoś raczej klasycznego w odcieniach brązu. Wojasa mijam za każdym razem w galerii ale jeszcze nigdy nic tam nie kupiłam. Jakie macie doświadczenia z butami tej firmy? Warto? Wyglądają porządnie, cena wyjściowa była dosyć wysoka, a po przecenie jest całkiem atrakcyjna. Mimo to nie chce wyrzucać pieniedzy w błoto.

Jakie kozaki na zimę polecacie?

19 sty 2016 - 13:38:37

ja bym żadnych nie wybrała, ale to już twoja decyzja, jeśli ci takie coś pasuje...

Jakie kozaki na zimę polecacie?

19 sty 2016 - 13:43:38

mnie się żadne nie podobają.
Też szperałam po sklepach aby coś kupić i nic .
chciałam zwykłe najnormalniejsze kozaki czarne oficerki z migdałowym noskiem bo wiem że one nigdy nie wychodzą z mody.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

Jakie kozaki na zimę polecacie?

19 sty 2016 - 13:51:04

Mam jeszcze kozaki z Wojasa są bardzo wygodne traperki, ale były bardzo drogie.
Teraz kupiłam zamszowe długie i wyglądam w nich super
http://modana.com.pl/Muszkieterki-Model-6155-1-Black-p23463

Jakie kozaki na zimę polecacie?

19 sty 2016 - 16:16:35

Teraz w ogóle ciężko o dobre buty :/ najbardziej mnie drażnią te zimowe kozaki, które nawet nie sa ocieplone, a u nas mrozy dochodzą tak jak ostatnio nawet do -20. I jak my to mamy nosić???

Jakie kozaki na zimę polecacie?

19 sty 2016 - 16:32:26

no tak masz rację, ciężko kupić kozaki ocieplane.
Ja w ubiegłym roku kupiłam w Tkamaxie.
ale fakt u nas to kozaki są tylko na pokaz a nie do noszenia zimą.
Włosi robią delikatne buty Niemcy takie sobie u Bata też nie zawsze można było utrafić,a zresztą teraz sprzedaż tylko ma przez internet. No to mamy problem ale nasze Polskie kozaki też są dobre ale ceny są z kosmosu.

Jakie kozaki na zimę polecacie?

19 sty 2016 - 17:18:14

Jeśli lubisz wysoki obcas, pierwsze są tajne klasyczne,ją od kiedy mam małe dzieci preferujè tylko oficerki;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-19 17:29 przez greta123.

Jakie kozaki na zimę polecacie?

19 sty 2016 - 17:24:11

Ja z kolei od lat jestem wierna firmie "Kazar" . Dobre jakościowo , ocieplane , podeszwa radząca sobie na śniegu . Niestety moim zboczeniem są szpilki i właśnie tylko takie kupuję . W tym roku na wyprzedaży kupiłam kilka par za rozsądną cenę jak za buty ze skóry , dwie okazały się odrobinę za małe , ale wreszcie będę śmigać , aż miło .

Jakie kozaki na zimę polecacie?

21 sty 2016 - 13:55:03

Te ciemniejsze są ładniejsze. Z tych czarnych fason mi sie nie podoba.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie kozaki na zimę polecacie?

25 sty 2016 - 16:21:36

Ja miałam kiedyś sztyblety z Wojasa i służyły mi przez 4 sezony. Ale to były naprawde przechodzone sezony :P Jakimś cudem te buty pasowały mi do większości ciuchów wiec nosiłam je do wielu okazji, przez cała jesien i zimy + troche wiosny, wiadomo jak u nas z pogodą. Także wydaje mi sie że warto :)

Jakie kozaki na zimę polecacie?

26 sty 2016 - 15:29:54

Ja kupuje z lasockiego są bardzo dobrze wyprofilowane ale nie są ocieplane i jest w nich zimno

Jakie kozaki na zimę polecacie?

26 sty 2016 - 18:37:48

Sprawdź Badure tam są ładne już przecenione za 399 :)

Jakie kozaki na zimę polecacie?

27 sty 2016 - 15:26:11

Ja sie nie zgodze, w każdym sklepie mozna trafić na coś wartościowego w morzu bubli. Już nieraz kupiłam fajne baletki albo półbuty w sklepach, wktórych generalnie nie ma nic ciekawego, nawet w takim deichmanie. Pytanie też czego ludzie oczekuja od butów za 100 zł, 5 sezonów w idealnym stanie to troche przesada, nie sądzicie? :D

Jakie kozaki na zimę polecacie?

27 sty 2016 - 15:33:04

Proponowałabym te czarne. Miałam już buty z tej firmy i uważam ,że są doskonałe.Warto wydać nieco więcej pieniędzy , ale takie kozaki będą służyły przynajmniej ze cztery sezony. Pozdrawiam.

Jakie kozaki na zimę polecacie?

27 sty 2016 - 15:45:14

polecam kozaki z Follow Me !! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na studniówkę, która hot a która not?