Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej,
ostatnio podoba mi się płynne etui na telefon. Wszędzie widuję tylko takie na iPhony. Wiecie może gdzie można kupić coś na Samsunga S4? Jakieś sieciówki?
Wgl. co sądzicie o tego typu gadżetach :)



ja kupiłam własnie te etui na stronie etui-gsm.pl ! są nawet inne kolory do wyboru tego brokatu i wlasnie nie tylko na iphone'y ale tez na samsungi mają !

Nie wiem czy autor wątku jeszcze przeczyta moją wiadomość, ale ja sporo wiem o liquidach. Używam od kilku miesięcy płynu firmy Wowfixit (można dostać póki co na allegro, ale pewnie niebawem będzie też w sklepach) i sprawuje się u mnie bez zarzutu. Obecnie mam Samsunga Galaxy S5, niedługo będzie S6 i wtedy zapewne zaczęłyby się schody z nakładaniem folli czy płynu, a liquid łatwo jest nalożyć i jest o wiele wytrzymalszy od innych produktów. Polecam wam szczególnie tą markę, bo jako jedyni mają certyfikat TUV, a to świadczy o ich wiarygodności:)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Nie wiem czy to serio porządnie chroni, to lepiej już okleić telefon tymi foliami 3d dookoła, i wtedy jest chroniony i ładnie wygląda bo tego praktycznie nie widać. Na przykład iscratch to ma w ofercie - <moderacja-spam> do tego szkło hartowane i masz spokój



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 10:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 8/5

albo kupic obudowe - ja kupilam w ithings.pl metalowa i telefon jest jak nowy pomimo upadkow. polecam zajrzec maja naprawde duzo tego w roznych kolorkach

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Metalowa?? Wole chyba coś a’la silikonowe :P ja mam natomiast z pancernik.eu, ostatnio kupiłam w końcu iPhone, tam znalazłam taki fajny wpół przeźroczysty, polecam. :D

OoOo.. nie lubię takich gadżetów ale to chyba mi się podoba. Jak któraś z was ma to pokażcie jak to realnie wygląda :)

Na aliexpress są takie case'y

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

Sprawdź sobie na https://www.telefon4u.pl/ sprzedają takie, plus mają takie z brokatem :P moim zdaniem to fajnie wygląda

odpowiadasz na watek z przed 3 lat...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pytanie