Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Porada prawdna

13 gru 2015 - 17:56:59

Witam Was kobietki:)moze jest ktos z Was kto chcialby udzielic mi porady prawnej i specjalizuje sie w tej dziedzinie?!mam spory problem a na dzien dzisiejszy nie stac mnie na wizyte platna...chyba ze ktos z Was byl rowniez w podobnej sytuacznji...chodzi o ojca biologicznego mojej corki ktory po 5 latach przypomnial sobie o jej istnieniu dotad praktycznie zero kontaktu,balowal,itp a gdy ja wyszlam za maz ,ulozylam zycie ie swoje i zycie godne dla dziecka to on nagle sie pojawia i burzy nasz swiat..jezeli ktos mogly mi doradadzic co moglabym w tej sprawie zrobic prosze o kontakt w wiadomosci.zgory dziekuje pomocnym osobom,pozdrawiam

Porada prawdna

13 gru 2015 - 18:11:47

Nie mam wykształcenia prawnego
ale jeśli jesteś teraz mężatką to do Ciebie nie ma nic.
Jedynie do dziecka - czy mas zasądzone alimenty ? Płaci dobrowolnie czy obiło się o komornika ?
Czy masz ustalone przez sąd wizyty ?
Obojętnie czy interesował się dzieckiem czy nie - w sprawach dziecka obiło się o sąd (alimenty , widzenia) ?

Porada prawdna

13 gru 2015 - 21:57:44

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-13 22:11 przez Marzenia9000.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 7/5

Porada prawdna

10 lut 2016 - 10:00:11

Mimo, że nie widział dziecka tak długo, to nadal ma prawa rodzicielskie, o ile sąd nie postanowił inaczej. W związku z tym przysługuje mu np. prawo do widzenia się z dzieckiem. Szkoda, że nie uregulować tych kwestii wcześniej. Ale teraz też możesz zadziałać. Dla sądu liczy się zawsze dobro dziecka. Skontaktuj się najlepiej z adwokatem od prawa rodzinnego. Tutaj http://www.adwokat-zory.pl/kontakt/masz namiary. Podpowie Ci co robić.

Porada prawdna

10 lut 2016 - 10:32:58

W wielu miejscowościach powstały bezpłatne punkty prawne - poszukaj w necie. U mnie w miejscowosci okolo 10tys. ludnosci mamy taki punkt. POszukaj bo tam dostaniesz najpewniejsze informacje:)

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Porada prawdna

18 lut 2016 - 14:59:28

od tego roku miały powstać punkty z bezpłatnymi poradami prawnymi, dla osób których nie stać na to. Poszukaj w necie, może będziesz mogła z tego skorzystać...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pościel dziecięca, która?