Obecnie rozmawiamy o:

Dom - remont i budowa

gorący temat

Otwarcie sklepu online

godzinę temu

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

michael Kors ktora?

08 paź 2015 - 04:19:17

witam planuje zakup mojej pierwszej torebki z Korsa i tu mam problem bo nie wiem na która się zdecydować

1 , 2 ,3



michael Kors ktora?

08 paź 2015 - 06:13:09

każda z nich oklepana, wszyscy ją mają i większość to podbórki. Jak już bardzo chcesz to pierwszą, ale na twoim miejscu wolałabym troszkę dołożyć i kupiłabym Pradę lub inną torbę z bardziej prestiżowego domu mody a nie jakiegoś korsa produkowanego w chinach. Do tego to nawet nie skóra tylko plastik.

michael Kors ktora?

08 paź 2015 - 07:39:02

Z MK jest tak samo jak z LV...


michael Kors ktora?

08 paź 2015 - 11:33:11

planuje zakup oryginału dlatego mam taki dylemat bo nie wiem ktora ladniejsza

michael Kors ktora?

08 paź 2015 - 11:57:44

Musisz się zastanowić, która torebka najlepiej spełni funkcje dla których ją kupujesz. Ja osobiście mam oryginał modelu 3 (Jet set travel) w kolorze coralowym. Mi się sprawdza znakomicie, dodatkowo ma wewnątrz mnóstwo kieszonek. Użytkuję non stop od kilku miesięcy, nie oszczędzam jej w ogóle a nadal wygląda jak nowa. Decyzja należy do Ciebie

michael Kors ktora?

08 paź 2015 - 12:01:53

Cytat
szeherezada19
każda z nich oklepana, wszyscy ją mają i większość to podbórki. Jak już bardzo chcesz to pierwszą, ale na twoim miejscu wolałabym troszkę dołożyć i kupiłabym Pradę lub inną torbę z bardziej prestiżowego domu mody a nie jakiegoś korsa produkowanego w chinach. Do tego to nawet nie skóra tylko plastik.


Dziewczyny gdzie kupujecie oryginały, tak żeby mieć pewność, że nie przepłacacie za podróbki ściana

michael Kors ktora?

08 paź 2015 - 12:10:04

Ja swoja zakupiłam na zalando podczas promocji -50%

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 2/5

michael Kors ktora?

08 paź 2015 - 12:26:23

Ta pierwsza jest cudowna! W prawdzie coraz częściej spotykam ją na ulicy, ale mi to nie przeszkadza, sama na nią zbieram!

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

michael Kors ktora?

08 paź 2015 - 12:49:50

Dla mnie jest niewiele torebek od Korsa które mi się podobają. Jedną jest Selma, kolor pale blue. Według mnie fajny jest też model Hamilton, jasno szara. Numer dwa jest straszna, okropny kolor.... Pierwszy bezpłciowy, a trójka oklepana :)



zweryfikowana
Posty: 171
Ostrzeżenia: 2/5

michael Kors ktora?

08 paź 2015 - 14:20:50

jak ktos chetne na torebke michaela korsa to pisac na priv, mam dwie sztuki biała i beżową (model z 3 zdjęcia).

michael Kors ktora?

08 paź 2015 - 17:48:27

żadna z nich , fakt nie są one oryginalne derma sztuczna.
Wejdz sobie na allegro na torebki skórzane i skóra licowa popatrz naprawdę są ładne torebki za 200zł nawet można już kupić.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

michael Kors ktora?

13 paź 2015 - 21:11:35

Ja obstawiam 1 :)

michael Kors ktora?

13 paź 2015 - 21:53:20

Cytat
szeherezada19
każda z nich oklepana, wszyscy ją mają i większość to podbórki. Jak już bardzo chcesz to pierwszą, ale na twoim miejscu wolałabym troszkę dołożyć i kupiłabym Pradę lub inną torbę z bardziej prestiżowego domu mody a nie jakiegoś korsa produkowanego w chinach. Do tego to nawet nie skóra tylko plastik.

I tu się mylisz, bo wyżej wymienione torebki (oryginały) są wykonane ze skóry naturalnej bądź saffiano.


A co do podjęcia decyzji: jest set będzie najlepszym wyborem (trzecia), klasyczna shopperka, funkcjonalna, idealna na codzień, stanowczo odradzam środkową - tu akurat dodałaś zdjęcie hamiltona ze skóry naturalnej, niestety 'wyrabia się' i nie trzyma kształtu (ewentualnie wybierz ten model wykonany ze skóry saffiano).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szkolenie dla stylistów, Dress code- zasady w praktyce i Stylizacja Męska