Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka - jakie dodatki?

02 cze 2015 - 18:52:40

Dziewczyny, kupiłam taką sukienkę na wesele. Chce dobrać do niej jakieś dodatki, żeby fajnie wyglądała. W jakim kolorze szpilki i torebkę? Myślałam o czarnej, ale czy nie będzie za smutno? Mam też problem z biżuterią, myślałam o srebrze z bielą. Idę do fryzjera i z fryzurą też mam problem. Poradźcie ;)



Sukienka - jakie dodatki?

02 cze 2015 - 19:56:54

DO takiej praktycznie wszystko będzie pasować Kochana :) Ale postawiła bym raczej na jakiś kolor aby ożywić całość :)

Sukienka - jakie dodatki?

02 cze 2015 - 20:47:41

A nie myślałaś może o czymś takim: www.murrano.pl/charms-murrano-cat-111.aspx ? Tu są tak śliczne rzeczy :) że sama najchętniej bym się wyposażyła w koraliki lub zawieszki :) ale wracając do Ciebie - myślę, że coś z tego typu dodatków fajnie by ożywiło Twój skromny, aczkolwiek bardzo elegancki strój :) Zgadzam się z moją przedmówczynią, że trzeba dodać coś "wesołego" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-11 15:38 przez BoguniaM.

Sukienka - jakie dodatki?

02 cze 2015 - 21:17:17

Hmm nie mam pojęcia jaki kolor by dobrać.. A może białe połyskujące szpilki i biała kopertówka, ewentualnie w kolorze nude żeby rozweselić tą stylizacje?

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka - jakie dodatki?

02 cze 2015 - 22:43:53

a może żeby ożywić tą sukienkę to buty i torebka w kolorze czerwonym lub beżowym, albo zaszaleć i neonowe żółte buty i torebkę:) i złota biżuteria:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-02 22:48 przez KatKa94.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Sukienka - jakie dodatki?

03 cze 2015 - 14:53:06

Może sprawdź tutaj. Z tego co wiem, w Spartoo.pl mają fajny wybór, od butów po torebki, bransolety, naszyjniki itd. Sklep francuski, więc na poziomie. Wszystko zawsze oryginalne i na czasie. Do działu z dodatkami wchodzi się przez Kobieta / Akcesoria i tam już znajdziesz wszystko.

Sukienka - jakie dodatki?

03 cze 2015 - 15:20:55

złote dodatki białe buciki i torebka biała ze złotymi detalami :), albo miętowe wszystkie dodatki, paseczek cienki buciki torebka :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

piżama ale ktora