Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienki na wesele

25 maj 2015 - 14:17:16

co sadzicie o sukienkach maxi na wesele. Mam wesele w lipcu i nie wiem czy założyć maxi sukienkę. Czy wraca moda na długie kiecki co sadzicie? :)

Sukienki na wesele

25 maj 2015 - 15:10:25

Ja mam dluga. Szara lub czerwona, nie moglam sie zdecydowac, wiec zamowilam dwie:)

Sukienki na wesele

25 maj 2015 - 15:41:27

Pewnie, zwłaszcza jeśli jesteś z bliskiej rodziny. Ponad to dziewczyny przebierają się później w krótkie sukienki, gdy impreza się rozkręca i jest wygodniej;)

Sukienki na wesele

25 maj 2015 - 18:29:43

Właśnie kurcze w tym roku na studniówce miało dziewczyn pełno długich sukienek a jak byłam na weselu w marcu to młode dziewczyny miały tylko krótkie i to aż powiedziałabym za bardzo :)

Sukienki na wesele

25 maj 2015 - 19:03:34

a co myslicie o takiej ?



Sukienki na wesele

25 maj 2015 - 19:38:48

Granatowa ze zdjęcia wygląda na tym zdjęciu średnio, ale sądzę, że w innej stylizacji będzie ok, choć nie ma wielkiego szału (buty, fryzura, biżuteria). Co do długich sukienek/sukni mają swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że potrafią wyglądać naprawdę pięknie i elegancko. Minusem jest tańczenie w takiej sukni do ziemi;) Tak więc Twoja decyzja;)

Sukienki na wesele

25 maj 2015 - 21:14:36

mnie osobiście granatowa sie podoba. ładna schludna i kolor bardzo ładny ;p fajne dodatki i bedzie super ;)

Sukienki na wesele

26 maj 2015 - 11:17:38

Długie są super, ale też mogę polecić super stylizację na wesele, u mnie się sprawdziło i każdy był zachwycony aż sama wzięłam się za szycie spódniczek tiulowych+ krótsza bluzka do tego. Długie sukienki też są piękne, w sierpniu ruszam na wesele i planuje sobie właśnie uszyć długa :)

dziewczyny, a co myślicie o takiej stylizacji?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-26 11:26 przez paulina-k.

Sukienki na wesele

26 maj 2015 - 12:30:26

Ja miałam niedawno bal magisterski i byłam pierwszy raz w życiu na jakiejś uroczystości w długiej sukience. Pięknie wygląda, ale tańczenie to ciężka sprawa, ja miałam rozcięcia po bokach i koniec sukienki podczas tańczenia cały czas trzymałam w ręku, żeby nie przydepnąć :)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

Sukienki na wesele

28 maj 2015 - 22:14:34

u mnie najlepiej sprawdzają sie sukienki przed kolano albo całkiem długie. Oczywiście moja mama ma teorie że na wesele to musi być nie wiadomo jaka falbianiasta, a ja i tak robię po swojemu :) ostatnio kupiłam dwie sukienki i szczerze trochę szkoda że nie wypożyczyłam np tu http://rentnrule.com/ bo mam teraz w szafie dwie kiecki których tak naprawdę nie mam kiedy ubrać.

Sukienki na wesele

29 maj 2015 - 14:06:49

Lepsze takie, niż przaśne sukienczyny z satyny, cycem na wierzchu i długością pod pupę. Elegancko i z klasą.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienki na wesele

29 maj 2015 - 14:17:18

Cytat
mineczka
u mnie najlepiej sprawdzają sie sukienki przed kolano albo całkiem długie. Oczywiście moja mama ma teorie że na wesele to musi być nie wiadomo jaka falbianiasta, a ja i tak robię po swojemu :) ostatnio kupiłam dwie sukienki i szczerze trochę szkoda że nie wypożyczyłam np tu http://rentnrule.com/ bo mam teraz w szafie dwie kiecki których tak naprawdę nie mam kiedy ubrać.

mineczka ja już bym wolała kupić używaną sukienkę za 100 zł niż wypożyczać tym bardziej, że kiecki tam dostępne delikatnie mówiąc są średnie

Sukienki na wesele

29 maj 2015 - 22:25:47

Coraz więcej kobiet zakłada długie kiecki na wesele :).

Sukienki na wesele

11 cze 2015 - 12:19:52

Ja uwielbiam maxi ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka MAXI