Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co myślicie o tej kombinacji na wesele ??



niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka ok, buty nooot

zweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

całościowo chyba trochę za słodko :)
sukienka bardzo ładna , ale te buty ...

Sukienka zdecydowanie odpada. Po pierwsze koszmarnie wygląda, jak ciążówka, czy nie wiadomo co. Do tego, przy tej długości i szerokości przy jakichkolwiek obrotach w tańcu będzie Ci widać bieliznę.
Odpada.
Buty słodziusieńkie, w sam raz dla nastolatki, ewentualnie kogoś niewiele starszego. Mnie osobiście takie słodkości nie podobały się nawet jak miałam naście lat, ale to kwestia gustu.

Za dużo, za słodko.
Buty mi się podobają, ale założyłabym je do jakiejś minimalistycznej sukienki, coś prostego w beżu.

Nie wiem jakiego efektu oczekujesz wybierając taki fason sukienki. W żaden sposób nie podkreśla figury. Nawet jeśli ma za zadanie zakrycie brzuszka ciążowego, to nie wygląda to korzystnie. Sprawia wrażenie zupełnego braku kształtów.

buty nie pasują do sukienki.
Do tej sukienki tylko i wyłącznie delikatne, gładkie sandałki

sukienka jak woor;/ a buty tandetne

Na pocztątku patrząc na ten zestaw stwierdzilam ze bedzie za slodko, ale teraz uwazam ze to polaczenie jest ciekawe, oczywiscie tez zalezy jaki masz typ urody, sylwetkę itp, stroj musi pasowac do ciebie. Sukienka jak i buty mi sie podobają.

sukienka jak koszula nocna a buty jak gumiaki na deszcz.

buty Vivienne Westwood! Uwielbiam! Niestety słyszałam że tworzywo z którego są wykonane odparza naskórek. Obowiązkowo nogi talkiem, i przezroczyste rajstopy.

Zestaw ładny. Fryzura do tego prosta, najlepiej jakieś upięcie.

Sukienka wygląda jak ciążowa.

Jesteś w ciąży że taka sukienka jak worek?

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
emaergieo
Nie wiem jakiego efektu oczekujesz wybierając taki fason sukienki. W żaden sposób nie podkreśla figury. Nawet jeśli ma za zadanie zakrycie brzuszka ciążowego, to nie wygląda to korzystnie. Sprawia wrażenie zupełnego braku kształtów.
zależy jak się ją założy. Mam niemal identyczną z zary, mniej "puchatą" i wiążę ją w talii paskiem. Ostatnio na chrzcinach dwie dziewczyny pytały skąd ja mam, więc chyba sie podobała. A w wersji bez paska i tak jest ok - świetnie podkreśla nogi, jak zresztą wszystkie trapezowe sukienki

stylistycznie myślę, że fajnie, jeśli ty siebie widzisz w takiej "słodkiej" stylistyce to zestaw super ale wydaje mi się, że tego typu sukienka nie sprawdzi się na weselu, wystarczy że jakiś wujek porwie cie w obroty a już cała sala obejrzy sobie Twoją bieliznę :) pomyśl o czymś dłuższym lub o innym kroju, takie jest moje zdanie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zegarki hot or not?