Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Coś o tej bluzce :)

05 mar 2015 - 14:03:14

Witam. Jakiś czas temu gdzieś w internecie ujrzałam tą bluzkę i się po prostu w niej zakochałam. Pełna determinacji przeczesywałam internet w jej poszukiwaniu. I oto znalazłam. Ale ku mojemu niezadowoleniu jest na stronie z której czas przesyłki wynosi do 50 dni :o i bardzo mało info na temat tej strony można znaleźć. A jak już coś jest to kilka komentarzy. Jedne pozytywne inne negatywne.
Znalazłam też na all u 3 sprzedawców. Wszyscy nowicjusze :o
Jeden ma 0 komentarzy
drugi 2 pozytywne
a trzeci 5 pozytywnych

I tak się biję z myślami.. Cena taka sobie 70 zł
niby nie dużo jak na bluzkę, ale jakbym miała stracić te pieniądze to bym się zawiodła... :(
I cóż mam począć? :P


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 14:05 przez agniecha1502.

Coś o tej bluzce :)

05 mar 2015 - 14:34:24

Nie wiem na jakiej stronie ją znalazłaś, ale na aliexpress widzę ją za 8,66 funta z darmową wysyłką. To stamtąd ją mają sprzedawcy z allegro :) Co do jakości się nie wypowiem, bo nie mam, ale zgaduję że skoro z Chin to może być różnie, z komentarzy wnioskuję że nie jest źle ;)

Coś o tej bluzce :)

05 mar 2015 - 15:01:52

tak tylko powiem szczerze, że z zagranicznych stron boję się zamawiać a poza tym, nie wiem też jakbym się za to miała zabrać ;)

Coś o tej bluzce :)

05 mar 2015 - 15:05:16

Czyli boisz się zamówić, bo jak rozumiem boisz się jakości. Więc chcesz zamówić za 30 zł więcej, ze strony bez ochrony kupujących. LOGIKA.

Coś o tej bluzce :)

05 mar 2015 - 16:12:22

Cytat
incognito85
Czyli boisz się zamówić, bo jak rozumiem boisz się jakości. Więc chcesz zamówić za 30 zł więcej, ze strony bez ochrony kupujących. LOGIKA.
Nie, źle mnie zrozumiałaś ;)
Boję się ogólnie zamówić czy z all czy z aliexpres bo mam obawę, że zamówię, zapłacę a o pieniądzach i bluzce mogę zapomnieć ;)
A na aliexpres nigdy nie zamawiałam i nie wiem czy bym umiała to zrobić :P

Coś o tej bluzce :)

05 mar 2015 - 17:29:31

A co, problemy z czytaniem? A na allegro umiesz zamówić? :D
Boże, te wątki są coraz lepsze ściana

Coś o tej bluzce :)

05 mar 2015 - 17:33:56

Cytat
incognito85
A co, problemy z czytaniem? A na allegro umiesz zamówić? :D
Boże, te wątki są coraz lepsze ściana
Nie każdy zna biegle angielski hmm

Coś o tej bluzce :)

05 mar 2015 - 17:44:06

Nie każdy widzi w prawym górnym rogu "wybierz język"? :D

Coś o tej bluzce :)

05 mar 2015 - 18:05:32

hehe :D ja zamawiam z aliexpress od pewnego czasu i jestem zadowolona :-) nie ma się czego bać pociesza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torebka hn