Obecnie rozmawiamy o:

Sklepy z zegarkami

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

57 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hHEJ DZIEWCZYNY CO MYŚLICIE O TAKIEJ STYLIZACJI NA CHRZEST SWOJEGO DZIECKA ZAMISAT KOSZULI NIEBIESKIEJ BRZOSKWINIOWA DWA WZORY( ALE DO MNIE PRZEMAWIA BARDZIEJ Z KOŁNIERZYKIEM) ZAMIAST STRECZOWYCH SPODNI ELEGANCKIE RURKI TE CO NA ZDJECIU NO I KTORA NARZUTKE Z PAGONAMI CZY W FORMIE ZAKIETU



na chrzciny własnego dziecka powinno się ubrać elegancko, kobieco, a nie jak na co dzień. Ciuchy fajne, ale na pewno nie na taką okazję

no ja akurat na codzien tak ubrana nie chodze wole luzniejszy styl no ale dzieki za podpowiedz moze zapropnuj stylizacje od siebie :)

Jak już chcesz iść na chrzest swojego dziecka, że tak powiem na luzie zamiast eleganckich sukienek to czarne eleganckie spodnie z koszulą będą ok.
Lecz zastanów się nie lepiej biała koszula, spodnie i marynarka (ta bez tylu guzików). Też będziesz wyglądać elegancko ale za razem czuć się wygodnie. Kolorowa koszula to raczej na codzień. ;)

Moim zdaniem najlepsza bylaby sukienka, ewentualnie spodnica+bluzka.
Pokazana przez Ciebie stylizacja jest ok, moze Ci sie podobac ale chyba niezbyt bedzie Ci przyjemnie kiedy na tle innych gosci bedziesz wygladala jak "uboga krewna":)

Zestaw bardziej do pracy, niż na taką uroczystość, ale od biedy może być. Postawiłabym na jakąś sukienkę, ale jeżeli się upierasz przy tym zestawie, to wybierz klasyczną marynarkę, nie tę z pagonami. I zrezygnuj z tych butów, dziwne są.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

te spodnie dla mnie nie są eleganckie, raczej zwykłe czarne rurki... spodnie - tak, te - nie. /militarny żakiet - nie, klasyczny - tak, koszula - tak

tak wycięte buty lubię, ale te wyglądają jak z targu od chińczyka za 30 zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-25 19:33 przez roksolana83.

Koszule zmienie na kosc sloniowa znalazlam fajna w top secret a co do butow mam tylko takie i nie mam zamiaru kupowac gdyz bede zbednym gratem w szafce nie chodze na obcasach



zestaw nie do konca na takauroczystosc no ale to Ty masz sie w tym dobrze czuc i ja bym obstawiała ostatnia marynarka, bluzka ta biała i spodnie czarne powinno to wygladac ok

Sukienek eleganckich nie lubie trzy sztuki leza i kurza sie w szafie mysle jeszcze o zestawie braz czern tego typu .wiem ze pozniej wykorzystam ubrania na codzien;)



Zdecydowanie klasyczna marynarka. a sukienki do niej nie wolisz?

a kiedy chrzciny? Jak ciepło to moze zamiast rurek - cygaretki? Fajne widziałam w reserved, nawet granatowe, co mogłoby ciekawie wygladać, lepiej niz czarno-białe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-26 20:39 przez truskawka_ang.

nie na chrzciny :/ mozesz nie miec elegackigo stylu ja tez codziennie chodze w trampkach i butach sportowych al nigdy bym sie nie ubrala tak na chrzciny o fuuuuj

Bardzo fajna, skłaniałabym się ku tej elegantszej wersji marynarki, a poza tym super. Na chrzciny własnego dziecka nie nadaje się sukienka, bo np. "cycek" sie przydaje pod ręką.... Poza tym na chrzcinach dziecka to ono jest w centrum uwagi i te pochylone ciotki z dupami błyskającymi spod kiecuszek są nie na miejscu....

Cytat
alicja70
Bardzo fajna, skłaniałabym się ku tej elegantszej wersji marynarki, a poza tym super. Na chrzciny własnego dziecka nie nadaje się sukienka, bo np. "cycek" sie przydaje pod ręką.... Poza tym na chrzcinach dziecka to ono jest w centrum uwagi i te pochylone ciotki z dupami błyskającymi spod kiecuszek są nie na miejscu....
Jest mnóstwo sukienek, które mają rozpinaną górę, więc to raczej nędzny argument. Zaproponowane spodnie nijak nie są eleganckie - lepsze noszę do pracy. A co się tyczy błyskania spod spódnicy (bardzo sprostackie określenie w cytacie), to trzeba posiadać odrobinę klasy, aby wiedzieć, jakiej długości sukienkę/spódnicę założyć na uroczystość. To, że niektórym jej brak, to kwestia indywidualna, są w Polce kobiety, które znają zasady dobrego zachowania i odpowiedniego ubioru do uroczystości.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

wrzucę swoją fotę z chrzcin - co prawda 15 kg temu. Spodnie były na kant, zdjecie marnej jakości i tego nie widać. bardzo prosty zestaw i najważniejsze dla mnie było, by czuć się wygodnie


ogólnie spodnie+koszula i marynarka są ok, ale kiedy masz te chrzciny? czy nie zmarzniesz w tych butach? może lepsze będą botki? Chyba nie ma nic gorszego, niż przeziębiona mama. Chyba tylko przeziębiony maluch

Cytat
truskawka_ang
Zdecydowanie klasyczna marynarka. a sukienki do niej nie wolisz?

a kiedy chrzciny? Jak ciepło to moze zamiast rurek - cygaretki? Fajne widziałam w reserved, nawet granatowe, co mogłoby ciekawie wygladać, lepiej niz czarno-białe.
te masz na myśli?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-27 11:49 przez roksolana83.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bluza hn