Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

ślubna - ombre

28 sty 2015 - 16:05:08

Hej dziewczyny, planujemy ślub na 2016 rok. Jest jeszcze trochę czasu - ale powoli szukam inspiracji. Pod lupę wzięłam suknie ślubne. Jestem osobą zwykle wyróżniającą się, lubię ubierać się i wyglądać trochę 'na przekór', i moim zdaniem źle czułabym się cała na biało w tym ważnym dniu.

Myślałam od dawna tylko nad detalami - biała sukienka - a do tego dodatki w kolorze (buty, bukiet, jakaś wstążka). Najbardziej odpowiada mi kolor 'zgniłej' zieleni ściana, ale gdzie ja znajdę takie buty??? :(

Ostatnio natknęłam się na sukienki ombre... albo takie, z kolorowymi halkami od spodu :) i się zakochałam!

Co myślicie o takiej sukience dla panny młodej? Pytam, bo mam dość konserwatywną rodzinę - jeżeli wybrałam bym sukienkę ombre - to przechodzącą w delikatne kolory, halki od spodu też byłyby ewentualnie w pastelowych kolorach :)

Czy można gdzieś taką sukienkę w ogóle zobaczyć? 'wymacać'? :D bo mimo wszystko wolałabym zobaczyć ją najpierw na sobie, gdzieś przymierzyć - a nie od razu iść do krawcowej :( boję się, że jednak efekt końcowy może mi się nie spodobać, widziałśycie gdzieś takie cuda?? Za tą z malinowym dołem dałabym się chyba pochlastać :( zdjęcie czwarte (!)

Kilka fotek :)







ślubna - ombre

28 sty 2015 - 16:12:16

nie spotkałam nigdzie takiej "na żywo". i osobiście wolę klasyczne, całe białe suknie ślubne

ślubna - ombre

28 sty 2015 - 16:22:30

Boskie, ale gdzie macać to nie wiem :P

ślubna - ombre

28 sty 2015 - 16:24:35

Super są ;) ale niestety nigdzie takich nie widziałam ;/

ślubna - ombre

28 sty 2015 - 16:26:51

Ombre wyglada jak pobrudzona, poplamiona. Zapewne jakas babcia lub ciocia podbiegnie do ciebie i powie, ze masz poplamiona suknie. Jak juz koniecznie chcesz kolor to halka w jasnym pastelowym kolorze ladnie wyglada.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 16:28 przez AngelsHall.

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

ślubna - ombre

28 sty 2015 - 16:30:05

No mi najbardziej się podobają te delikatnie cieniowane - jak ta ostatnia błękitna :)

Ale wolałabym je gdzieś zobaczyć, kurcze :( może na targach ślubnych czy coś? Mają być w Katowicach na początku lutego ponoć, była któraś??

Cytat
AngelsHall
Ombre wyglada jak pobrudzona, poplamiona. Zapewne jakas babcia lub ciocia podbiegnie do ciebie i powie, ze masz poplamiona suknie. Jak juz koniecznie chcesz kolor to halka w jasnym pastelowym kolorze ladnie wyglada.

Te z błękitnym dołem, albo z brzoskwiniowym też??

A jakby tak zrobić na odwrót? Czyli kolor zaczynałby się na gorsecie a do dołu leciałaby już biała?? :))

A coś takiego dziewczyny??






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 16:38 przez Dovrebbe.

ślubna - ombre

28 sty 2015 - 16:42:02

Albo od pasa w dol jakby przechodzil delikatny kolor w biel , taki blekit czy brzoskwinia ale najlepiej byloby zobaczyc zdjecia

niezweryfikowana
Posty: 985
Ostrzeżenia: 7/5

ślubna - ombre

29 sty 2015 - 00:15:51

Wygląda to bardzo oryginalnie, ale nie wiem, gdzie się takie cuda kupuje :)

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

ślubna - ombre

29 sty 2015 - 13:33:52

Cytat
jaga_baga
Wygląda to bardzo oryginalnie, ale nie wiem, gdzie się takie cuda kupuje :)

Dziewczyny, no ja też nie wiem na razie :( ale proszę chociaż o podbijanie wątku bo bardzo mi zależy!

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

ślubna - ombre

29 sty 2015 - 13:52:20

podbijam :P

ślubna - ombre

29 sty 2015 - 13:57:29

Ooo, fajnie to wygląda :)

ślubna - ombre

29 sty 2015 - 16:01:26

Nie podoba mi się ombre, ale za to te sukienki które maja halki kolorowe już tak i w taka celowałbym. Bo cieniowanie jest słabe.

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

ślubna - ombre

29 sty 2015 - 19:14:27

Może któraś z szafiarek siedzi za granicą, i gdzieś je widziała? wiem, że czasami można do jakiegoś salonu sprowadzic z zza granicy, ale kurcze...

Pytałam w okolicznych salonach, to wszystkie Panie na mnie takie oczy boję się

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE ?

Cytat
Onyksowa
Ooo, fajnie to wygląda :)

a ktoś wie, gdzie można dostać? :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-30 10:35 przez Dovrebbe.

ślubna - ombre

08 lut 2015 - 22:08:45

super wyglądają obydwie propozycje, ale ja wybrałabym raczej tą z kolorowa halką. niestety gdzie taką można dostać Ci nie pomogę, ale może dobrym sposobem było by wybranie się do krawcowej ;)

ślubna - ombre

08 lut 2015 - 22:32:57

Cytat
jaga_baga
Wygląda to bardzo oryginalnie, ale nie wiem, gdzie się takie cuda kupuje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czerwone portfele. Który najlepszy?