Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 10:29:31

co myślicie o takiej spódnicy do pracy? do tego jasna koszula i klasyczna taliowana marynarka? problem polega na tym, że spódnica jest... ze skaju :/



do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 10:35:27

Sądzę, że jak ze skaju to nie ma opcji :) Ale jakby była uszyta z czegoś innego to byłaby bardzo ładna.

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 10:36:42

Na zdjęciu nie wygląda źle :) Zresztą, nie jest jakaś krótka, obcisła, przez co nie wygląda wyzywająco ;)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 10:42:57

jest jeszcze taka czarna, ona est materiałowa.



zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 10:47:30

a gdzie pracujesz?

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 10:51:32

Moim zdaniem normalna..ale wlasnie zalezy gdzie pracujesz

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 10:51:55

Ta czarna zdecydowanie ładniejsza, jasna mi się nie podoba :P

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 10:54:30

Nie widzę w tym żadnej przesady, przynajmniej z perspektywy tego jak ja chodzę ubrana. Ale to też zależy gdzie się pracuje i jakie jest podejście pracodawcy.
Ja np chodzę w czarnej spódnicy ze skaju, do tego jest ołówkowa, ma suwak przez całą długość i tak jakby tłoczone z materiału ćwieki :P
i nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi...

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 10:55:22

czarna ładniejsza.Ze skaju, nie dość że jasna-brudząca,to jeszcze pewnie niewygodna będzie.Stawiam na czarną.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 11:10:02

Cytat
jamajka1945
a gdzie pracujesz?
dopiero będę szuakć po macierzyńskim. Moja garderoba "pracowa" woła o pomstę do nieba, więc kompletuję od zera. Praca biurowa

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 11:13:35

jak do bufetu to ze skaju jak znalazł, nie poplami się...
Do biura, krój super, ale z materiału.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 11:25:10

Cytat
roksolana83
Cytat
jamajka1945
a gdzie pracujesz?
dopiero będę szuakć po macierzyńskim. Moja garderoba "pracowa" woła o pomstę do nieba, więc kompletuję od zera. Praca biurowa

Jeśli dopiero będziesz szukać to raczej bym nie kupiła.
Ja również pracuję w biurze i zdarza mi się założyć spodnie (z przodu skaj z tyłu materiał) i nie było nigdy problemu, ale to zależy od podejścia pracodawcy więc zaczęłabym raczej od materiałowych.

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 11:34:25

Bardzo elegancka jak dla mnie może być

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 11:34:51

Cytat
roksolana83
co myślicie o takiej spódnicy do pracy? do tego jasna koszula i klasyczna taliowana marynarka? problem polega na tym, że spódnica jest... ze skaju :/

Spódnica ta naprawde może miec wiele twarzy - do pracy równeiż i jeśli właściwie odczytuje jej kolor - to koszula matowa jasno popielata i marynarka w kolorze czarnym lub grafitu, dodatki dobierzesz sama.

Spodnica na wypad popołudniowy ze znajomymi - może być z czarnym topem lub bardziej śmiałym dekoldem ... i szpilkami i złotymi dodatkami

pozdrawiam :)

Cytat
jamajka1945
Cytat
roksolana83
Cytat
jamajka1945
a gdzie pracujesz?
dopiero będę szuakć po macierzyńskim. Moja garderoba "pracowa" woła o pomstę do nieba, więc kompletuję od zera. Praca biurowa

Jeśli dopiero będziesz szukać to raczej bym nie kupiła.
Ja również pracuję w biurze i zdarza mi się założyć spodnie (z przodu skaj z tyłu materiał) i nie było nigdy problemu, ale to zależy od podejścia pracodawcy więc zaczęłabym raczej od materiałowych.

Pamiętajmy nie kazde biuro ma dress code :) a elegancja i klasyka zawsze moga byc z lekkim uśmiechem. Nigdy 20-kilkulatka do pracy nie ubierze się w garsonkę skrojoną na 40-latkę.
Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 11:36 przez agnes_nelly.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

do pracy - przesada?

26 sty 2015 - 16:40:27

Cytat
agnes_nelly
Nigdy 20-kilkulatka do pracy nie ubierze się w garsonkę skrojoną na 40-latkę.

Taa, akurat.

Czarna lepsza, a ta jasna jakby ze skaju nie była to może, a tok to czarna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Beżowe sukienki