Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

adidas buty fitness/ bieganie

25 sty 2015 - 16:41:08

Co myślicie o tych butach do biegania ?



zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

adidas buty fitness/ bieganie

25 sty 2015 - 16:48:40

Najważniejsze żeby były wygodne - wygląd jest drugorzędną sprawą, nie miałam tego modelu ale biegam także w butach adidasa (bardzo podobnych do tych) i są dość wygodne tylko czubek buta mogłyby mieć inaczej wyprofilowany, no i przy dłuższym chodzeniu w nich opijają na pięcie.

adidas buty fitness/ bieganie

25 sty 2015 - 16:51:28

Do biegania musza byc rozmiar wieksze.wyglad nie jest dla mnie istotny bo maja byc wygodne i lekkie.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

adidas buty fitness/ bieganie

25 sty 2015 - 16:55:49

Cytat
KasiaKE
Do biegania musza byc rozmiar wieksze.wyglad nie jest dla mnie istotny bo maja byc wygodne i lekkie.
generalnie całość tej wypowiedzi to bzdura.
rozmiar większe? kiedyś tak było. teraz buty są przystosowane do jakichkolwiek zmian i nacisków itp. więc nie popełniaj błędu autorko i nie słuchaj tego.
wygodne i lekkie? może i tak. najważniejsze jest, żeby to naprawdę były buty do BIEGANIA. odpowiednia amortyzacja, dopasowane do stopy (neutralna, pronująca itp) i odpowiednie wyprofilowanie i usztywnienie.
To jest ważne.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

adidas buty fitness/ bieganie

25 sty 2015 - 16:57:52

teraz mi się coś przypomniało - jeżeli szukasz dobrych butów do biegania to polecam Skechers flex appeal, jak kupowałam swoje adidasy do biegania to jeszcze nie miałam styczności z firmą skechers, a później jak w humanicu przypadkiem się na nie natknęłam to bardzo żałowałam, że kupiłam adidas. Skechers mają w środku genialną żelową wkładkę, która dopasowuje się do stopy, są bardzo lekkie i jak się założy je na stopę to jest takie uczucie jakby się w powietrzu chodziło (przynajmniej ja tak mam). Jestem zachwycona tymi butami - jak kiedyś mi się adidasy wyeksploatują to sobie właśnie skechers kupię :)

adidas buty fitness/ bieganie

26 sty 2015 - 07:54:41

Ktoś jeszcze udzieli opinii?

adidas buty fitness/ bieganie

26 sty 2015 - 09:09:23

Ja posiadam buty firmy Nike Revolution są to uniwersalne buty do treningów biegowych, dla mnie idealne, dobrze się w nich biega po twardej nawierzchni jak i po miękkiej, co jest dla mnie ważne, bo przeważnie jak biegam to po "lesie", gdzie jest miękkie podłoże ;)

Co do tych butów, które autorko przedstawiłaś to nie wiem, ale nie ważny jest wygląd, ważna jest wygoda. ;) No i pytanie po jakiej nawierzchni będziesz biegać, to też jest ważne przy wyborze butów do biegania.

niezweryfikowana
Posty: 985
Ostrzeżenia: 7/5

adidas buty fitness/ bieganie

29 sty 2015 - 00:16:41

Wyglądają całkiem dobrze, ale buty do biegania trzeba przede wszystkim dobrze dopasować do stopy.

adidas buty fitness/ bieganie

30 sty 2015 - 06:49:34

Ja w zasadzie biegam po asfalcie, bruku więc raczej twarda nawierzchnia. W dodatku chciałabym tych butów używać do cwiczen na silce: )

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

adidas buty fitness/ bieganie

16 cze 2015 - 15:00:05

Wole NEw Balance, oprócz tego że dużo ładniej wyglądają to kiedyś porównywałam i są dużo wygodniejsze, teraz biegam w New Balance model 1080 są świetne, amortyzacja i stabilizacja ma ogromne znaczenie, a w tych butach czuć, ze rzeczywiście firma o to zadbała

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do pracy - przesada?